Где сте жути? Имате ли чиме да одбраните дела ваших изабраника?

Toliko je lupetala u
jalovom nastojanju da stranku "ulepša"
i odbrani evidentne promašaje vlasti,da je to
bilo degutantno za slušanje.....
A,već voditeljka...!?
Ona je "biser" srpskog TV novinarstva.
O toj uspijuši se već sve zna od ranije...!
Strasno. z:(( Boga mi treba imati dobar stomak da se takve ogavnosti gledaju i slusaju.:aha:

Оне дају млеко,али се све више шаљу у кланице ,јер је еуропска власт створила такав амбијент да се не исплати држати краве за мужу.
Ове године ће бити за око 50% мање грла намењених мужи, а за две или три године питање ја да ли ће их уопште бити.

Веома смо се приближили моменту кад ће пући систем. И мени је врло драго због тога, да би се коначно прекинула агонија и пропаст свих нас који не желимо да будемо део лудила и безумља.

ja ne pijem mleko,smeta mi laktoza ,tako da krave mogu i da izumruz:p

Strasno. z:(( Boga mi treba imati dobar stomak da se takve ogavnosti gledaju i slusaju.:aha:

Ma,da znaš i nije....
Televizor upaljen,ni ne gledam u njega,
tek slušam ton,
Trivanka lupa ko "maksim",
ja po tastaturi....
Boli me stojko šta ona priča,
ne navijam za političare uopšte,
ko im,bre,yebe mater prevarantsku---!!![
Svima,redom......

Poslednja izmena:
Vidi ovako da ti objasnim za krave sta se desilo:

u Srbiji se PROMENUO SISTEM.

Ranije je bio socijalizam gde je postojalo PRELIVANJE DOHOTKA i drzava je pokrivala sve sto je trebalo....

Kada je stigao kapitalizam - drzava vise ne moze da pokriva NERENTABILNE PROIZVODNJE KAO NEKAD, a jedna od takvih proizvodnji je pojoprivreda i izmedju ostalog i krave...

Srpski seljak ima 1, 2 ili 3 krave i hoce da bude RENTABILAN.........A NE MOZE.....

Mora imati MINIMUM 50 krava da bi BIO RENTABILAN..

Ali, to jos NE DOPIRE DO SVESTI...

Seljak srpski hoce da ima pola hektara malina i da od toga zivi godinu dana....A NE MOZE TAKO, mora da ima NAJMANJE 20 hektara !

Znaci, poljoprivredu treba PRESTROJITI NA VELIKU PROIZVODNJU...

Sve dok to seljaci ne shvate i ne prihvate - SVE ce se smanjivati!

I nije tom kriv Tadic iako verovatno negde ima i njegove krivice koja ipak nije presudna.

NEMAS TI POJMA SINE O ZIVOTU ,U EU KOJA KAZES NIJE SOCIJALISTICKA SU OGROMNE SUBVENCIJE ZA POLJOPRIVREDU ,KONKRETNO ZA MLEKO 10 PUTA VECE NEGO U SRBIJI.I Seljacima je kao sto vidis bilo bolje nego u ovom sistemu ,a sto se tice veliki sistema pa uzmi PKB-a koji je imao sam 50 000 krava i onda dosla "ekpertska" privatizacija koja je unistila za tren oka SVE .

Evo da ti ja kazem: nisam ni zuti ni crveni ni crni...

Mozete vi pricati sta hocete, drecati koliko hocete, lagati koliko zelite......ali taj Tadic koji je svima kriv JE UCINIO ZA SRBIJU NAJVISE STO JE MOGAO!

Niko drugi, ali bas niko, ni sam Andjeo Gavrilo da dodje na celo Srbije nece moci bolje...

Zasto? Zato sto je SLOBIODAN MILOSEVIC UNISTIO SRBIJU, ZAKUCAO JE U ZEMLJU, ISCRPEO SVE STO SE MOGLO IZ NJE I OSTAVIO SAMO PRAZNU LJUSKU...

I OGROMNE DUGOVE....

A moralo se ziveti i dalje.....Zato su se rasprodavale stavri...DA BI MOGLI DA JEDETE....

Niko drugi ko dodje iza tadica nece moci biti bolji.

Ali ce moci biti gori.

I BICE GORI!

MNOGO!

BILO KO DA JE!

Црвено: Ако је Милошевић оставио само празну љуску, шта онда жути продају по Србији?
Жуто: Чија је логика распродаје Србије, ако не ДС'а и Бориса Тадића?

Evo da ti ja kazem: nisam ni zuti ni crveni ni crni...

Mozete vi pricati sta hocete, drecati koliko hocete, lagati koliko zelite......ali taj Tadic koji je svima kriv JE UCINIO ZA SRBIJU NAJVISE STO JE MOGAO!

Niko drugi, ali bas niko, ni sam Andjeo Gavrilo da dodje na celo Srbije nece moci bolje...

Zasto? Zato sto je SLOBIODAN MILOSEVIC UNISTIO SRBIJU, ZAKUCAO JE U ZEMLJU, ISCRPEO SVE STO SE MOGLO IZ NJE I OSTAVIO SAMO PRAZNU LJUSKU...

I OGROMNE DUGOVE....

A moralo se ziveti i dalje.....Zato su se rasprodavale stavri...DA BI MOGLI DA JEDETE....

Niko drugi ko dodje iza tadica nece moci biti bolji.

Ali ce moci biti gori.

I BICE GORI!

MNOGO!

BILO KO DA JE!

Tadic je bombardovao Srbiju.

I on je zlo,jedno veliko.

A ti si crveni pa zuti,oko toga je bespredmetno polemisati.

Stvari su se rasprodavale da bi se demokrate nakrale.

Poslednja izmena:

Evo ti samo 1 primer

Broj mlecnih krava u Srbiji
1989. 938.000
2000. 817.000
2005. 720.000
2006. 624.000
2009. 584.000
2010. 468.000
A koliko zaprežnih kočija ima? Danas ima manje zaprežnih kočija. O telefonima koji se navijaju kurblom da ne govorimo, njih skoro da nema više otkad su došli Žuti.

Po tvojoj tabeli ispada da je Muznih Krava bilo duplo više 1993. nego danas,
što ti pokazuje da je ovo glup indikator koji nema veze sa kvalitetom života

Жути су се изгледа завукли у мишије рупе! Нема их на форуму да хвале лик и дело свог вође Бориса Тадића! Имали неки да укрсти политичке аргументе на Крстарици?

И ја приметих сличну ситуацију на форуму....јееее, колико ћемо морати да платимо забог тупавости , наивности и кукавичлука оних који су им давали глас??

A koliko zaprežnih kočija ima? Danas ima manje zaprežnih kočija. O telefonima koji se navijaju kurblom da ne govorimo, njih skoro da nema više otkad su došli Žuti.

To je indikator da si mnogo glup ,to ti je indikator da se pije duplo manje mleka i jede duplo manje sira i kajmaka nego i 1993.

Веома смо се приближили моменту кад ће пући систем. И мени је врло драго због тога
Већ? Па само 1 декада је прошла како то најављујете, немој одмах да идеш у спринт.
Сачувај мало енергије за 2020, кад ћеш такође морати да причаш да: "Само што није пропаст."

У међувремену огроман напредак од 2000. године, када не бисте ни могли да будете на овом форуму јер није било струје.

Музне краве не служе као шминка, оне производе млеко које пијеш сваки дан(а понекад се однјих добија и месо)! Ето мало да те подучим да знаш разлику изнеђу шминке и хране пошто очигледно не знаш! А недавна несташица млека у Србији је довољан доказ колико је број музних крава " глуп" индикатор квалитета живота! Тако да није индикатор овде глуп већ неко други!

Poslednja izmena:

Музне краве не служе као шминка, оне производе млеко које пијеш сваки дан!
Да али, ви не схватате да можемо имати феноменално снабдевање млеком, а са 0 комада крава. Кроз увоз.

Већ? Па само 1 декада је прошла како то најављујете, немој одмах да идеш у спринт.
Сачувај мало енергије за 2020, кад ћеш такође морати да причаш да: "Само што није пропаст."

У међувремену огроман напредак од 2000. године, када не бисте ни могли да будете на овом форуму јер није било струје.

Tadic je bre izmislio struju ,evo ne moze da se nabroji koliko je elektrana sagradjeno za ovih 10 godina ,celih 0

Музне краве не служе као шминка, оне производе млеко које пијеш сваки дан(а понекад се однјих добија и месо)! Ето мало да те подучим да знаш разлику изнеђу шминке и хране пошто очигледно не знаш! А недавна несташица млека у Србији је довољан доказ колико је број музних крава " глуп" индикатор квалитета живота! Тако да није индикатор овде глуп већ неко други!

Samo se ti spremaj za rat, sinko. Biće sve u redu.

TAD je imalo i TADA JE POJEDENO...

I VISE NISTA NIJE OSTALO KAD JE TADIC STIGAO!

Pa je morao da rasprodaje stvari da bi se jelo.....

O jeeee....kako nista ne kapirate...!

Aiu pa nece da bude bas tako.

Evo malko konkretnih primera.
Drzavne firme i to onu veliku vecinu su raskupusali i u bescenje rasprodali zuti i njihovi saradnici.
Dakle nije Milosevic prodao fabrike i silne firme nego Tadic i ekipa.
Suboticki Sever je upropascen u reziji zutih, Milosevic nije uspeo ili nije zeleo da ga upropasti ali su zutaci to uspeli.

Back