Quantcast

Gde ste upoznavali dosadašnje partnere?

Redmond

Poznat
Moderator
Poruka
9.336
Da li ste prilazili potpunim strancima u kafićima, diskotekama, na žurkama sa direktnom namerom za ulazak u šemu ili je sledilo prvo upoznavanje pa tek onda nešto više. Da li ste ih upoznavali preko prijatelja, u školi, na fakultetu, na poslu, nekom hobiju ili negde drugde? Gde i kako ste najčešće dolazili u kontakt i kakve susrete preferirate?

tuc muc

Poznat
Poruka
8.765
Na netu. Koitalne susrete preferiram, a inicijalni kontakti su ono klasika - apanje za sisu, krljanje jezicima, grickanje usiju, harmonikasenje dupenceta i sve tako.
€EDIT: Trljanje po butkicama umalo da zaboravim, to je jako vazno kad je snasa dugonoga. :deda2:

Poslednja izmena:

Redmond

Poznat
Moderator
Poruka
9.336
Partnere sam upoznavala po društvima, organizacijama, svirkama. Na keju. To vam je u Nišu uber izlazak. Kej. Kej je krcat omladine. U moje vreme su se svirale gitare, ovo ono, razumeš. Upozna se s kim se želi. Ali sada to nije mesto za mene. I sada tamo trešte muzike, dovlače zvučnike. Užas.
konkretno mozes reci koja drustva? koje organizacije?

Poruka
5.252
Ja sad ne znam za sebe, od ove situacije kao da je neki san.
Milion ljudi, milion cudi, ali, pare, nisu bitne.
Bacam milijardu eura na pod i biram zdravlje. A nisam bas zdrav, pogotovu od ovog vina, srece mi nisam.

Gde sam upoznao sve te alapace, boga pitaj, baksuz, gde god da odem upoznam neku ludacu koja ce vara svog decka ili ga varaju sa mnom, baksuz!!! Nigde verna devojka da se nadje!!! :((

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.