Quantcast

Gde ste upoznali?

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.735
radim doktorsku disertaciju, pa mi lakše ovako nego da idem radim ankete po ovom suncu :rumenko:
aha, ajd ako je tako...upoznao je u naselju sta ja znam bili neke mjesece zajedno, malo vise mjeseci, ona nije bila banjalucanka nego tamo neka vasa te mi bila gotivna i tu se nesto vucali i posvadjali i raskinuli, tj nismo mi zvanicno ni raskinuli, nego ja otisao na selo i nije me bilo dva mjeseca, u toku moga odlaska moji roditelji su se preselili na drugo mjesto i ja samo banuo u novi stan, a s njom sam poslije u zivotu razmjenio par recenica, kada je startovala mog buraza na fejsu, koji ja nemam...jel dovoljno :D

gost 192266

Elita
Poruka
23.391
aha, ajd ako je tako...upoznao je u naselju sta ja znam bili neke mjesece zajedno, malo vise mjeseci, ona nije bila banjalucanka nego tamo neka vasa te mi bila gotivna i tu se nesto vucali i posvadjali i raskinuli, tj nismo mi zvanicno ni raskinuli, nego ja otisao na selo i nije me bilo dva mjeseca, u toku moga odlaska moji roditelji su se preselili na drugo mjesto i ja samo banuo u novi stan, a s njom sam poslije u zivotu razmjenio par recenica, kada je startovala mog buraza na fejsu, koji ja nemam...jel dovoljno :D
znači komšiluk.

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.735
slucajno sam se zaprepastila kako neko moze tako lep u belom da bude, ali me nervirao pa sam ga ignorisala par meseci. posle me smarao po autobusu, bili smo mesec dana osudjeni jedno na drugo, tu smo se nekako skontali :prstic:
al cek, da te pitam, kako moze da upali kod vas to smaranje i navalentnost...msm znam ja da upali, gledam tako ljude, al meni to nekako da kazem jadno i nedostojanstveno...i kako se primite, na sta?

***Saint***

Buduća legenda
Poruka
33.302
al cek, da te pitam, kako moze da upali kod vas to smaranje i navalentnost...msm znam ja da upali, gledam tako ljude, al meni to nekako da kazem jadno i nedostojanstveno...i kako se primite, na sta?
ne znam odakle ti ideja da je bio navalentan i da je smarao :)
kod mene to ne pali, nemam problem da bilo kome otvoreno kazem da me smara i da napustim monolog doticne osobe :)

to smaranje je bilo u simpaticnom smislu, jer se nismo podnosili u pocetku pa smo tako nazivali te nase razgovore koji su bili vrlo zanimljivi :D

Poslednja izmena:

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.735
ne znam odakle ti ideja da je bio navalentan i da je smarao :)
kod mene to ne pali, nemam problem da bilo kome otvoreno kazem da me smara i da napustim monolog doticne osobe :)

to smaranje je bilo u simpaticnom smislu, jer se nismo podnosili u pocetku pa smo tako nazivali te nase razgovore koji su bili vrlo zanimljivi :D
pa tako sam te shvatio...oke ako nisi jos bolje, posto mi se taman bilo spustilo misljenje o tebi :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.