Quantcast

Gde ste sada demokrate?

Red_Scorpio

Početnik
Poruka
14
Pa, gde ste sada demokrate?Nesto ste mi se ucutali. Nesto nije u redu?
Boris Tadic je obecao da ako on pobedi, odmah osvajamo Evropu, putujemo bez viza, privreda jaca, otvaraju se radna mesta. I , sta sad?
Juce je Evropa rekla da Srbija krece u izolaciju!!! Hm..... je li moguce? Zasto sada u novinama i Tv-u nema naslova "Tri dana posle pobede Borisa Tadica, Srbija je krenula put izolacije"
A sta reci za ekonomiju- berza u dva dana belezi rekordan pad, NBS povecala referentnu kamatnu stopu, Evro poceo da raste, investicioni fondovi u padu, - ha-ha, cudno zar ne.Znam da ce mnogi okriviti Kostunicu, ali gospodo obecali ste bolji zivot, beli sengen, akcije od 1000 eura, nova radna mesta i jedini uslov za sve to pobeda Borisa Tadica - nista vise od toga.
Ko prati samo ekonomske vesti iz Srbije , mogao bi da pomisli da je pobedio Tomislav Nikolic, ali ne- " Srbija osvaja Evropu"

Kira Nerys

Obećava
Banovan
Poruka
74
Pa za to nisu krivi glasači Borisa Tadića nego glasači Vojislava Koštunice.

Doduše,ako Tadić ne rasturi ovu žalosnu vladu u najskorije vreme,javno ću priznati da sam bio magarac kada sam otišao da glasam za njega u 19.30.

~Petar~

Poznat
Poruka
8.644
Boris Tadic je obecao da ako on pobedi, odmah osvajamo Evropu, putujemo bez viza, privreda jaca, otvaraju se radna mesta. I , sta sad?
Juce je Evropa rekla da Srbija krece u izolaciju!!! Hm..... je li moguce? Zasto sada u novinama i Tv-u nema naslova "Tri dana posle pobede Borisa Tadica, Srbija je krenula put izolacije"
A sta reci za ekonomiju- berza u dva dana belezi rekordan pad, NBS povecala referentnu kamatnu stopu, Evro poceo da raste, investicioni fondovi u padu, - ha-ha, cudno zar ne.Znam da ce mnogi okriviti Kostunicu, ali gospodo obecali ste bolji zivot, beli sengen, akcije od 1000 eura, nova radna mesta i jedini uslov za sve to pobeda Borisa Tadica - nista vise od toga.
Ko prati samo ekonomske vesti iz Srbije , mogao bi da pomisli da je pobedio Tomislav Nikolic, ali ne- " Srbija osvaja Evropu"
nekad je bolje uzdrzati se od postavljanja teme
ne, stvarno...

goxy

Zaslužan član
Poruka
106.836
Ebiga, saladin, ovi što žele ZLO srbiji a dobro svojim novčanicima, dakle mislim na radikale i dss, pokušavaju da iskoriste poslednju šansu da za*ebu sve što se može za*ebati...
Tj. da naprave što veću konfuziju i haos, da bi nas možda ipak posle svega Evropljani ipak stavili u ''sanitarni karantin'' što su mislili da urade u slučaju pobede Tome NIKOLIĆA:cool:

Лукашенко

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
382
e dobro pitanje je: gde su sve one silne fabrike koje stranci treba da grade ovde i koje ce navodno da zaposle "hiljade i hiljade radnika? :D i sada treba da se grade posto je Tadic pobedio na predsednickim iyborima jeli tako? :lol:
bile su nekakve price o fabrici nekakvih cipela, ako me dobro secanje sluzi? :lol: bas da vidimo da li je to opet nova Dinkiceva izmisljotina ili ne :roll:

goxy

Zaslužan član
Poruka
106.836
Ma nisu srbi ništa posebno gluplji ili nesposobniji od drugih koji su već prošli taj put...Samo ,su što kaže jedan moj engleski poznanik isuviše navikli da im se ''naređuje'' i tačno kaže ŠTA moraju da rade...

sw-darthBEN

Aktivan član
Poruka
1.135

Za sve lose sto se sada dogadja mogu biti odgovorni i krivi samo Velja i Kostunica .

fosilvaso

Elita
Poruka
19.852
DA postoje hrvat Seselj i Sloba .

E sad se setih . .. Kako to da Hrvatski Seselji kojih ima dosta u Hrvatskoj pa cak i u parlamentu rade za dobro hrvatske barem vecina . A ovaj nas Seselj radi sve samo da nas jos vise skurca .. sry na izrazu
Meni se čini da je Šešelj u Haaahahaahagu veća sramota za taj sud, nego za Srbiju!
Nemaju mu šta ozbiljno 'napakirati', Šešelj je možda zadnji put pucao na nešto za vreme časova Predvojničke Obuke, a oni ga tretiraju kao zločinca ravnog Hitleru!?:D:D