Quantcast

gde ste komsije ?

Odakle su nam komsije forumasi ? Iz:

• Madjarske

• Hrvatske

• Bosne-Srbin

• Bosne-Musliman

• Bosne-Hrvat

• Crne Gore

• Albanije

• Makedonije

• Bugarske

• Rumunije

• Srbin bre

• Madjarske

• Hrvatske

• Bosne-Srbin

• Bosne-Musliman

• Bosne-Hrvat

• Crne Gore

• Albanije

• Makedonije

• Bugarske

• Rumunije

• Srbin bre

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

makazica

Zainteresovan član
Poruka
116
posto sam relativno nova na forumu iznenadila sam se koliko"komsija"posecuje ovaj forum.Pa se prosto zacudi sto komsije iz hrvatske i slicnih susednih zemalja savrseno citaju cirilicu,upuceni su u zbivanja u srbiji itd.Te dodjoh do zakljucka da su to u 99% ljudi koji zive u srbiji i pri tome mrze srbski narod i srbiju.ali i nisam otkrila toplu vodu zar ne:roll:

Homoljac

Domaćin
Poruka
3.155
posto sam relativno nova na forumu iznenadila sam se koliko"komsija"posecuje ovaj forum.Pa se prosto zacudi sto komsije iz hrvatske i slicnih susednih zemalja savrseno citaju cirilicu,upuceni su u zbivanja u srbiji itd.Te dodjoh do zakljucka da su to u 99% ljudi koji zive u srbiji i pri tome mrze srbski narod i srbiju.ali i nisam otkrila toplu vodu zar ne:roll:
Pa evo otkrivamo je zajedno ..... :roll:

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.090
Ako jesi posalji malo, ispred ulaza se stvorila poledica...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.