Gde sam sve bio

4thman

Iskusan
Poruka
6.320
Antigua and Barbuda, Argentina, Australia, Austria, Bahamas, Barbados, Belgium, Bonaire, Sint Eustatius and Saba, Bosnia and Herzegovina, Brazil, Canada, Cayman Islands, Chile, China, Colombia, Costa Rica, Croatia, Czech Republic, Denmark, Ecuador, Egypt, England, Estonia, Falkland Islands (Malvinas), Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Haiti, Honduras, Hong Kong, Hungary, Japan, Malta, Mexico, Monaco, Montenegro, Montserrat, Morocco, Netherlands, New Zealand, Norway, Panama, Peru, Philippines, Puerto Rico, Russian Federation, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Martin (Dutch and French part), Serbia, Singapore, Sint Maarten (Dutch part), Slovakia, Slovenia, South Korea, Sweden, Switzerland, United States, Uruguay, Vatican City State, Viet Nam, Virgin Islands, U.S.

Pisaću ovde kad mi se piše o onome što se sećam kad sam bio na toj lokaciji-lokacijama.
Vaše je da komentarišete ako želite. . .

gospodja čuknuta

Aktivan član
Poruka
1.162
Antigua and Barbuda, Argentina, Australia, Austria, Bahamas, Barbados, Belgium, Bonaire, Sint Eustatius and Saba, Bosnia and Herzegovina, Brazil, Canada, Cayman Islands, Chile, China, Colombia, Costa Rica, Croatia, Czech Republic, Denmark, Ecuador, Egypt, England, Estonia, Falkland Islands (Malvinas), Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Haiti, Honduras, Hong Kong, Hungary, Japan, Malta, Mexico, Monaco, Montenegro, Montserrat, Morocco, Netherlands, New Zealand, Norway, Panama, Peru, Philippines, Puerto Rico, Russian Federation, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Martin (Dutch and French part), Serbia, Singapore, Sint Maarten (Dutch part), Slovakia, Slovenia, South Korea, Sweden, Switzerland, United States, Uruguay, Vatican City State, Viet Nam, Virgin Islands, U.S.

Pisaću ovde kad mi se piše o onome što se sećam kad sam bio na toj lokaciji-lokacijama.
Vau.

Redmond

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.343

ima tema, https://forum.krstarica.com/threads/mapa-putovanja-u-kojim-ste-sve-zemljama-bili.802973/
poseti taj sajt da vidimo tacno na mapi gde si sve bio

1208Letoo

Aktivan član
Poruka
1.142
Pa i treba
Šta te briga
Ja nisam bio u Egiptu
Verujem da je interesantno

Piši
Jeste.Prelepo more.Drugacija kultura.Odlazak u pustinju i jahanje kamile su samo turisticki biznis.Kad smo isli nije bio skup.Sad su digli cene.Za 1000 evra letis avionom jedes i pijes sta hoces i koliko hoces
72562069_2460016904076523_5992656916218642432_n.jpg

georgejune

Starosedelac
Poruka
183.207
Ma nigde nisam bio i bzvz bi mi bilo kao prozujim pola evrope kolima da kazem kako sam bio tamo,ne volim ni sebe da slikam negde kako bi se pohvalio opet time sta sam proputovao,to kazem jer svi koji potenciraju na tome bas rade da se pohvale ,nekako bodu oci da se istakne kako je to ogroman + i dobro ulozen novac a zapravo beze od svog zivota

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.693
Ma nigde nisam bio i bzvz bi mi bilo kao prozujim pola evrope kolima da kazem kako sam bio tamo,ne volim ni sebe da slikam negde kako bi se pohvalio opet time sta sam proputovao,to kazem jer svi koji potenciraju na tome bas rade da se pohvale ,nekako bodu oci da se istakne kako je to ogroman + i dobro ulozen novac a zapravo beze od svog zivota
ne znam...ja uvek slikam prirodu...ona me svuda odusevljava...sebe nikada nisam imala poriv da slikam...ni sa 20 godina...niti druge ljude...ali prirodu :zaljubljena:
uglavnom se slazem sa tobom sem u ovome... :vnaocare:

ipak je jedan zivot...mala je ova nasa planetica...toliko je lepote u njoj...a sama priroda je neverovatna...
meni je zao sto nisam imala prilike da vise putujem... :aha:
dzabe mi sve knjige sveta, svi filmovi...1 min uzivo vise vredi nego najbolji film/knjiga sta god...
nekada i nije lepo...ali je lepo samim tim sto je realno, stvarno...

inace ja sam Evropu slabo prosla...tek sam je tu i tamo dotakla kao i ostatak sveta...:prstic:
shodno svojim mogucnostima...

4thman

Iskusan
Poruka
6.320
JEdno po jedno sam mislio...

Antigva....Arhiva...
Brod se dokirao na veliki dock. Bio sam i u prethodnom životu(Princess Cruises) a i sa Royal Caribbean brodom. I sećam se naziva porta i mesta za free wifi. Slabo ostaloga. Plivanje, snorkelovanje i plovljenje katamaranom.

Argentina ...

4thman

Iskusan
Poruka
6.320
Nisam bila.Jer treba dva dana da se putuje od Hurgade do Kaira.Jer smo dva dana isli na neke izlete.Pa bi to bilo previse.Videcemo ako odemo jos jednom
Ja sam bio. Gomila kamena.
Sfinga je malo zanimljivija...

Bio sam dva puta u Gizi(Kairo).
Dva puta na kamili. Snimak je iz 2011. Mislim.
Jednom i u i na piramidi.

Oba puta su bile velike gužve i gomila gnjavatora, da ti uvale ili isprose nešto.

Dobri Bosnjanin

Iskusan
Poruka
6.997
Ja sam bio. Gomila kamena.
Sfinga je malo zanimljivija...

Bio sam dva puta u Gizi(Kairo).
Dva puta na kamili. Snimak je iz 2011. Mislim.
Jednom i u i na piramidi.

Oba puta su bile velike gužve i gomila gnjavatora, da ti uvale ili isprose nešto.
To je tačno, ljudi siromašni ali je jedna od stvari u svijetu koje treba posjetiti. Samo u Egiptu imaš faraone, svinge itd

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.