Gde prebaciti muski kutak?

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.955
Ocigledna je namera da se stvori muski deo foruma gde ne bi bili staromodni muskarci...
To je sasvim u redu....novo drustvo , danasnji mladici ne spadaju u kulturoloskom smislu u muskarce po starom smislu znacenja...
Jednostavno treba im ostaviti muski kutak i mesto za njihova pitanja...da se ne brise sta bi odgovorili neki stariji i iskusniji.
Da se ne cude stariji kako to nisu znali mladji ili tako neki sukobi kulturoloski.

A istovremeno ne bi bilo toliko brisanja postova sto je ocigledno nepostovanje starijeg i drugacijeg nacina razmisljanja ili vrednosti..
Dakle da li u svastaru podgrupa dinosaurusi , gde ovo dinosaurusi nema veze sa godinama nego sa starosti kulture ili neki drugi pdf...?

Jednostavno , kad toliko zele da te sklone , da ne budes primecen, toliko sankcija i toliko cenzure, ne treba biti nametljiv i smetati takvom uredjivackom naumu...
A opet imati svoje mesto makar i u zdravlju , podf\orum shizofrenija, podforum muskarci...
Kao drugi predlog mesta za musku komunikaciju a da bude sto dublje pokrivena i manje vidljiva..

Zene ce traziti potvrdu vrednosti koje misle i zele da imaju , zato im treba muski kutak, ali ce se itekako zadovoljiti muskarcima feminacistima kojih ima sasvim dovoljno da bi dobile taj utisak moralne adekvatnosti i podobnosti..

Nama koji razmisljamo nefeminacisticki , nije potrebno da imamo valorizaciju zena na forumu za svoje cavrljanje...
 
Prihvatam ja gde god da se odredi mesto , samo da je ime u nekoj asocijaciji sa vrednostima muskaraca koji nisu feminacisti...

Za takve kao ti treba neka rupa na internetu pa da tamo prosipaju svoje "mudrosti".
Pa da....to i kazem...da nema ovakvih nepostovanja i sukoba mentalnog i kulturoloskog tipa...
Mada cisto sumnjam da ce feminacisti oba pola izdrzati da ne vredjaju, jer to je njihova kultura....ja licno tako mislim da ne moze feminacista bilo kog pola da ispostuje razlicito razmisljanje od svog, zato i ima ono nacista u nazivu..
 
evo jaa cu da se pobrinem za logo vase muske organizacije

EFE7A2A9-23F7-4169-A660-561C608B2026.jpeg
 
Imaju dobru promociju ti juzno korejanci, i nekoliko dobrih pesama a devojke shize za njima....

Ali to nije tema, , tema samo pokazuje da je sa razlogom postavljena...
Sukobljenost feminacista oba pola i zena takodje postoji , ali je manje uocljiva, i to ne mogu da razmatram sada, ali sukob feminacista i muskaraca mogu , jer je ocigledna...

Pocinje da lici na Ukrajinu i regularnu vlast , a mi smo donjetsk i odesa...
 
Ne bih ja bio toliko iskljuciv u svojim stavovima. Izgled ne cini coveka...

Znao sam jednog koji fura ovakav sličan fazon, taj je pohebao vise od svih nas zajedno...

Ono u fazonu, bile mu drugarice, razmenjivali ukrasne salvete i mirisljave papirice...
To kao moj sin kad je hteo da kaze dugaricama da je gej da bi ga zvale na sleep over kad se okupljaju. Sleep over uljez haha
 
Ja bih pristao na svastaru podforum dinosaurusi...
Jer verujem da je kvalitet u ljudima a ne u promociji , posto je i nemamo.
Tako da bi vrlo brzo bilo vidljivo , hoces temu na dinosaurusima, dobices komentar, neces temu na dinosaurusima, dobijes popularne lajkove i komentare kvazi muskaraca, kvazi kuvarica, kvazi zena i cak i ostalih , ali u tonu koji je primeren feminacizmu..

I mi ozbiljniji muskarci pisemo na drugim delovima foruma, pa tamo nisu odgovori u vezi sa tackama koje su nedozvoljene feminacizmom..
Okrenes na sprdnju kad vidis sta je dominantni stav , ili ono sto se tebi svidja kad vidis da vecina prica o sminkanju muskaraca kao obaveznom...
 
To kao moj sin kad je hteo da kaze dugaricama da je gej da bi ga zvale na sleep over kad se okupljaju. Sleep over uljez haha
E dobar komentar....ne u vezi ove grupe...
Oni koriste ono sto se forsira kao imidz feminaci ideologije pa im je cilj dobiti svu tu zensku publiku , njihove emocije, i to uspeva...da vidite njihove koncerte.....
Ali princip je slican ili isti....
Razlika je podobnost, strah , zelja, zudnja...razliciti su osnovni emotivni motivi ali pristup je isti , mimikrija radi koristi..
Ili moranja..

Npr tvoj sin je hteo da ublazi strah .....nekad ce to uspeti , kod pidzama partija u tom obliku nece....ali hoce na ekskurziji..
 

Back
Top