Gde otici na vikend sa devojkom?

da...ovde zamisljam sebe kao nekog lovatora, nesto kao Tramp, kada je upoznao Melaniju...kao poslovan covek, on nije imao vremena za udvaranje, pa je to resavao odredjenom sumom u zelembacima...na kraju se i vencali...tako kazu zli jezici, nije bas neka lav stori prica
da si procitao video bi da covek pita za jeftinu varijantu vikenda.
 
Ja sam napisala kao i da to predlazem ukoliko imaju dva nocenja :)
Nekih 3,5h od granice.
Taj deo Madjarske je jako lep, planinski kraj. Ja sam bio u Miškolcu i u banji Tapolca, banja je fantastična, kupanje u pećinama. Bio sam i u Lillafured (ne znam tačno kako se izgovara) tamo je prelepo isto.. ustvari najmanje mi se dopao Miškolc, ima lepših gradova u Madjarskoj
 
Taj deo Madjarske je jako lep, planinski kraj. Ja sam bio u Miškolcu i u banji Tapolca, banja je fantastična, kupanje u pećinama. Bio sam i u Lillafured (ne znam tačno kako se izgovara) tamo je prelepo isto.. ustvari najmanje mi se dopao Miškolc, ima lepših gradova u Madjarskoj
Da u Miskolc ni ja nikada ne zalazim, samo prolazim...

Bila sam u tom delu u vise navrata...mislim to mi je jedino ono pristupacno a da nije Segedin, da je eto malo prirode, inostrastvo...

Obično random uzmem smeštaj pa kolima prođem okolo taj deo. Lepa im je i ta pećina Aggteleki cseppkőbarlang, a ako se pređe u Slovačku odmah tu kod granice je i neka slana pećina.

Jedino ovako iskreno...Ukoliko ne odu u narednih max 2 nedelje, čim dođe mraz i opadne svo lišće a noć je već u 17h, neće imati šta da rade noću...Sem aktivnosti u dvoje u smeštaju naravno :mrgreen:

Drugačije su i boje, pejzaž.

Priroda meni nije nešto naročito lepa u novembru, gde god. Nemaš lišća, sve je pusto, hladno je, vlažno je, nema još ni snega...

ali...na kraju krajeva nije ni bitno gde si već sa kim si :)
 

Back
Top