Gde otici na vikend sa devojkom?

Ma moze biti jeftinije i 5 puta. Ako je iz Vovodine kao sta mislim da je po meni mu se nikako ne isplati ici do Albanije za nocenje ili dva kao sta je napisao.

Citas li ti sta je covjek napisao u uvodnom postu. Godisnjica mu je !! Kakvi sendvici?

Vec ako budu sendvici neka budu barem topli :mrgreen:
jaoooo mi iz Vojvodine smo bili bar 5 puta u Segedinu .....ti predlozi su bzvz

kao da mu savetujete da ide u Vrsac
 
Baš lepo od tebe :zaljubljena:

Znam da si rekao da ne želiš ex YU, ali sada na jesen meni su prelepa i Plitvička jezera, Bled i Bohinj, ukoliko se ipak predomisliš :)

1666027679209.jpeg
1666027694612.jpeg
1666027714541.jpeg


A ni to nije baš jeftino, danas na žalost nigde i ništa nije jeftino, opet cene su niže pošto nije sezona.

Eto mi smo bili sada na Balatonu :heart:

Preporučujem i Budimpeštu uz sva okolna mesta pošto ste kolima, Višegrad, Sent Andreja, Tatai jezero...Kolima se sve može obići uz jedan dan i imate slobodno vreme u Budimpešti.

Ukoliko volite te banje a nije još bila eto može i Segedin i Morahalom što mi se čini kao najjeftinija opcija van Srbije.

U Temišvaru nisam bila pa ne znam...

Kažu da je i Bugarska prilično jeftina ali ni tamo nisam bila.

Gde god da je odvedeš biće lepo, makar i u Srbiju :)
 
hmmm :think:

imaš opciju u Mađarskoj jeftinije da prođeš od Budimpešte ukoliko više volite prirodu...to je ona severniji deo...Eger, Miškolc Tapolca, kupanje u onim pećinama, Silvašvarod, pećine, jezera...

zavisi šta želis...grad, prirodu? mir ili razgledanje?
 
priroda, mir i razgledanje
hmm...posto Rumuniju ne znam barem ovaj deo blize granici...
Od mene je preporuka za Nacionalni Park Buk u Madjarskoj...za 2 nocenja.
Moze se naci povoljan smestaj, cak i u nekim drvenim kolibama pod planinom, blizu nekog jezera...
Mozete otici u vinarije, mozete posetiti Eger, mozete otici u pecine, da se setate koliko hocete...udaljeno je na oko 3,5h od granice...

Rekla bih i Prag i okolinu ali ni tamo jos nisam bila i "malo" je dalje...dosta dalje za samo 1-2 nocenja...

tj. za 1 nocenje bih pre preporucila okolinu Peste, tu ima Duna Ipoly Nemzeti park nesto kao nasa Fruska gora...Mislim kombinacija...
U ovom putopisu smo malo samo obisli taj deo pa pogledaj ako te zanima, druga strana putopisa

https://forum.krstarica.com/threads/madjarska-2021.938375/
 
Dobar dan.

Moze li neki predlog gde otići na vikend sa devojkom (jedno-dva nocenja)?

Godisnjica nam je pa zelim da je iznenadim.
Po mogucnosti sto povoljnije jer nisam pri novcu u poslednjem periodu. Ja bih reci nesto van granica ex Yu?
Svojim autom, sta mislite?
dok smo ziveli u Srbiji, isli smo par puta u Moroholom... mislim da je za tu priliku koju si naveo i malo para optimalan izbor.
https://boyanayow.com/post/madjarska-banja-morahalom:-predlog-za-jesenji-spa-vikend/
 
Dobar dan.

Moze li neki predlog gde otići na vikend sa devojkom (jedno-dva nocenja)?

Godisnjica nam je pa zelim da je iznenadim.
Po mogucnosti sto povoljnije jer nisam pri novcu u poslednjem periodu. Ja bih reci nesto van granica ex Yu?
Svojim autom, sta mislite?
Venecija, .............najlepsa opcija, posebno ovog Oktobra kada je nebo plavo , suncano, toplo......................a ponoc u Veneciji je nesto najlepse sto romanticni par moze doziveti.
 
Negde gde niste bili, i ono što volite. Šta vas zanima. Dal obilazak, priroda ili nešto treće...

U skladu sa budžetom i vremenom.

Vikend?
Do koliko novca? Zajedno sa putnim troškom?

Ali ako ideš svojim autom van Ex yu a da nije HU ili RO više ćeš provesti vremena u putu nego na destinaciji, posebno ako je samo vikend.
 

Back
Top