Gde otici na vikend sa devojkom?

Dejan73

Iskusan
Poruka
6.368
Ja sam napisala kao i da to predlazem ukoliko imaju dva nocenja :)
Nekih 3,5h od granice.
Taj deo Madjarske je jako lep, planinski kraj. Ja sam bio u Miškolcu i u banji Tapolca, banja je fantastična, kupanje u pećinama. Bio sam i u Lillafured (ne znam tačno kako se izgovara) tamo je prelepo isto.. ustvari najmanje mi se dopao Miškolc, ima lepših gradova u Madjarskoj

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
58.690
Taj deo Madjarske je jako lep, planinski kraj. Ja sam bio u Miškolcu i u banji Tapolca, banja je fantastična, kupanje u pećinama. Bio sam i u Lillafured (ne znam tačno kako se izgovara) tamo je prelepo isto.. ustvari najmanje mi se dopao Miškolc, ima lepših gradova u Madjarskoj
Da u Miskolc ni ja nikada ne zalazim, samo prolazim...

Bila sam u tom delu u vise navrata...mislim to mi je jedino ono pristupacno a da nije Segedin, da je eto malo prirode, inostrastvo...

Obično random uzmem smeštaj pa kolima prođem okolo taj deo. Lepa im je i ta pećina Aggteleki cseppkőbarlang, a ako se pređe u Slovačku odmah tu kod granice je i neka slana pećina.

Jedino ovako iskreno...Ukoliko ne odu u narednih max 2 nedelje, čim dođe mraz i opadne svo lišće a noć je već u 17h, neće imati šta da rade noću...Sem aktivnosti u dvoje u smeštaju naravno :mrgreen:

Drugačije su i boje, pejzaž.

Priroda meni nije nešto naročito lepa u novembru, gde god. Nemaš lišća, sve je pusto, hladno je, vlažno je, nema još ni snega...

ali...na kraju krajeva nije ni bitno gde si već sa kim si :)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.