Gde nestade

I ovaj je nestao...

01-zd-20170106-a-sns-knezevic-goran.jpg
 
U nedelju uveče pojavio se u sedištu SNS-a. Na konferenciji za medije AV stajao je levo..i pevao neke pesme zajedno sa svima.

Ponovo obučen u onaj svetlo braon džemper koji je nosio i ranije. :lol:

Kuku, pamtim garderobu studenta koji želi da uči.

Potvrđujem, video sam ga. Bio je u onom horu magaraca koje je predvodio Bizon i koji su pevali "Aco Shiptare...."
 

Back
Top