Gde najradije kupujete?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sanja:
najradije kupujem u c marketu u svom kraju.
ako se pitanje odnosi na mega markete u bg, moj izbor je merkator. u inostranstvu najvise volim da kupujem u cori.
ne pijem mb pivo.

Pitam za Mega market Rodic zato sto ja najradije idem tamo, jer su zaista najpovoljnije cene i najbolji izbor artikala svih vrsta,uvek nadjem sve sto mi treba.
 
snatalija:
sanja:
najradije kupujem u c marketu u svom kraju.
ako se pitanje odnosi na mega markete u bg, moj izbor je merkator. u inostranstvu najvise volim da kupujem u cori.
ne pijem mb pivo.

Pitam za Mega market Rodic zato sto ja najradije idem tamo, jer su zaista najpovoljnije cene i najbolji izbor artikala svih vrsta,uvek nadjem sve sto mi treba.
Ok je ,ponekad odem tamo , ali je guzva uvek i zbog toga mi nije na listi omiljenih mesta za shopping...Tj.ustedim pare ali izgubim dosta zivaca
 
Rodic-na dve nedelje za vece nabavke
Merkator-za suhomesnato preko nedelje (blizu mi je, a bolji je od Centroproma i Vera)
Lokalna prodavnica(u zgradi)-svakodnevna roba (novine, pavlaka...)
RODIC JE ZAKON
 
snatalija:
Gde najcesce i najradije kupujete i zasto?

Najcesce, tj. svakodnevno u Maxi diskontu... Zasto? Zato sto mi je na 2 minuta od stana i sto radi do 22h, a nedeljom do 16h (mada mi je vise odgovaralo kada je radio i do 24h, a nedeljom do 22h, no nema veze)... Mogla bih i u C market da idem (on mi je na 5 minuta), ali nisu toliko povoljni kao Maxi, a pri tom osoblje je bas neljubazno!

snatalija:
Da li idete u Mega Market "Rodic", kakvi su vam utisci?

U 'Rodicu' jeste najpovoljnije, ali ja dok stignem do Rodica potrosim vise nego da kupujem u Maxiju, posto za dva koja znam su na Novom Beogradu i kod Kvantasa (koliko znam)...

snatalija:
Da li pijete MB pivo?

Ponekad u nekom kaficu, ali ima mnogo, mnogo boljih!!! A i smucile su mi se reklame za MB pivo, pa kada ga vidim setim se onog Lazara Ristovskog i one uzasne reklame :?
 
U Rodic ne idem od kada je uveo odlozeno placanje. U to vreme je otvoren i Tempo Cash&Carry, koji mi je blizu a i cene su ubedljivo najpovoljnije. Izbor je malo manji, ali sve sto mi je potrebno za svakodnevnu upotrebu mogu tamo naci. Najvaznije je to da roba, kao sto mi se bezbroj puta desilo u Rodicu, nije ona kojoj rok istice za par dana pa je kao na snizenju.
Sto se tice mesta gde najvise volim da idem, to je definitivno Mercator. Tamo volim da idem vikendom i kada imam vremena provedem i vise sati.
 
snatalija:
sanja:
najradije kupujem u c marketu u svom kraju.
ako se pitanje odnosi na mega markete u bg, moj izbor je merkator. u inostranstvu najvise volim da kupujem u cori.
ne pijem mb pivo.

Pitam za Mega market Rodic zato sto ja najradije idem tamo, jer su zaista najpovoljnije cene i najbolji izbor artikala svih vrsta,uvek nadjem sve sto mi treba.

ja NE IDEM Često, ali jel smem jedno da kažem (nije me niko platijo :arrow: )
Rodić je devojački san :!: Bar što se tiče cena kozmetičkog i banini programa.... :D
 
Zivka:
U Rodic ne idem od kada je uveo odlozeno placanje. U to vreme je otvoren i Tempo Cash&Carry, koji mi je blizu a i cene su ubedljivo najpovoljnije. Izbor je malo manji, ali sve sto mi je potrebno za svakodnevnu upotrebu mogu tamo naci. Najvaznije je to da roba, kao sto mi se bezbroj puta desilo u Rodicu, nije ona kojoj rok istice za par dana pa je kao na snizenju.
Sto se tice mesta gde najvise volim da idem, to je definitivno Mercator. Tamo volim da idem vikendom i kada imam vremena provedem i vise sati.

pre neku nedelju obećah sebi da u merkator više neću kročiti. Po ekstra viskom cenama, totalno MEJNSTRIM roba, osreednjeg kvaliteta (uvek sam se pitala što je somot, koji je inače jeftin kad kupujep materijal) tako skup, ali jakna iz 1989. od zelenog somta da košta 11.000 :?: :?: :?:
KKad kažem da me smara, mislim na Aveniju mode. Drugo, imaju Fant i Vegete svih vrsta a nemaju Gallina Bianca :!: Užas.
Big Bul viršle duplo skuplje nego u domaćim prodavnicama, užas takođe.
Aj jedna pohvala: SOLINGEN, mmmmm...super cene, odličan izbor.
Ah, da, a zašto nema nIKAKVIH četki za kosu, pitam se....
Vero mi je takođe smor, sve one grčke salate što goje upizdumaterinu, e neću.
Poislednje: PITAM SE ZAŠTO C MERKET IMA OBIČAJ DA PREKO SPECIFIKACIJE ROBE (I, JELTE, ROKA TRAJANJA) PRELEPI YEBENU CENU! Ovo, btw, NIJE slučajno, nije mi se jednom desilo. Pre neku nedelju sam prevrtala po kobasicama Bačka Topola (odlične su) u potrazi za pakovanjem na kome je čitljiva specifikacija. I niht, noting, nada, njente....
:!: :?: :!:
Jabuka je cool za cene alkohola...
AH DA!
Pa, pohvala LILLY - ju....i kiss!
 
Zivka:
U Rodic ne idem od kada je uveo odlozeno placanje. U to vreme je otvoren i Tempo Cash&Carry, koji mi je blizu a i cene su ubedljivo najpovoljnije. Izbor je malo manji, ali sve sto mi je potrebno za svakodnevnu upotrebu mogu tamo naci. Najvaznije je to da roba, kao sto mi se bezbroj puta desilo u Rodicu, nije ona kojoj rok istice za par dana pa je kao na snizenju.
Sto se tice mesta gde najvise volim da idem, to je definitivno Mercator. Tamo volim da idem vikendom i kada imam vremena provedem i vise sati.

Jednom sam bila u tom Tempu i nikad vise...krs i lom.Sve nabacano a izbor skoro nikakav.
Sto se asortimana tice mislim da je Rodic daleko najbolji.
Maxi me izludjuje sa skucenim asortimanom(moras da biras izmedju dve vrste praska!,npr.) i po prilicno visokim cenama.
Mercator ima odlican izbor svega i svacega,pod uslovom da nadjes mesto za parking,jer od blejaca koji sede po kaficima ne mozes da se parkiras.To me izludi!
Dakle, Rodic je ipak naj i jedina mana mu je sto je dalekooo!
 
A metro cash & carry...
glupost.
Pojedinac ne može da udje (samo proivrednici i ugostitelji), a i kome bi palo na pamet da ide na Zrenjaninski put, kad je tamo usko grlo od početka Panč.m. pa još 10 km???
Rodić rula!
 
svoju metro karticu imam od 1997. i ni u jednom gradu gde sam isla u metro (nije samo madjarska, vec ocekujem zluradost iz odredjenog pravca) nije mi smetalo da idem van centra u veliku kupovinu.
potpuno nenormalno bi bilo da se prodaja tog tipa nalazi u gradu.
 
meni je kupovina u merkatoru prava uzivancija, pogotovo u mamut knjizari. Sto se tice cena-nisu uopste niske :!: uvek volim da zavirim i u beneton, mada je skupo da se smrrrznes. :oops:
+++++++++++++++++++

u maksiju je slab izbor, ali mi odgovara sto mi je blizu :)
 
Jary:
RODIC, a MB pivo nekako mi ima ukus hemije a i ovolike reklame, to ovde samo moze da te odvrati od njega.Srbija brate ,sve kontra! 8)


Treba videti novi Rodicev Megamarket kod Pivare u Temerinskoj ulici u Novom Sadu,na autoputu BG - N.Sad! To je najveci megamarket na Balkanu, najpovoljnije cene, 30% usteda prilikom kupovine,odlozeno placanje,otvoren je svecano pre dva dana i tom prilikom se caste svi potrosaci, narednih 15 dana u restoranu Megamarketa sve je besplatno, MB pivo, hrana,sokovi, kafe...
Zaista je impozantno,samo prodajni prostor ima 16500 m2 a ceo objekat ima 44 000 m2, neverovatno!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top