Quantcast

Gde na letovanje Grcka, Turska, Spanija, Crna Gora... pitanje je sad

NPv

Obećava
Poruka
51
Mozda gresim, ali meni ova slika ne lici uopste na Nikianu, vec na Agiofili beach koja je od Nikiane udaljena bar pola sata voznje. Prelepa plaza, sa tezim pristupom. A plaza u Nikiani, kao i vecina plaza na zapadnoj obali Lefkade, ne moze ni da se poredi za plazama zapadne obale. Moje misljenje je da ako idete na Lefkadu, zaboravite na istocnu stranu i smestaj trazite na zapadnoj obali kako biste bili blizi prelepim plazama zapadne obale

Ne gresis , ovo je Agiofili beach koja veze nema sa selendrom zvanom Nikiana koja nema ni ulicu ni plazu . . Ili ajde " Ulica " bi moglo da se zove siroki put kojim se u punoj brzini prolazi ka nekom od prelepih mesta na Lefkadi , a "plaza" je skoro pa na tom putu , ruzna strokava i metar i po siroka .

Ne dajte se zajebati i upropastiti jedini odmor u godini .

Poslednja izmena:

*JUMBO*TRAVEL*

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
271
A sta mislite na odmor u Sutomoru?

sutomore.jpg

*JUMBO*TRAVEL*

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
271
Povoljno je relativna stvar ... ako se mogu sklopiti kockice u odredjenu sumu , moze to biti jako interesantno
Nisam bila ... nameravam .. naravno u vlastitom aranzmanu .. jer imam sve bitne informacije od prijateljice koja je bila prosle godine
kako sve izvesti .. a da ne gore usi od cene :)

Hajde nam barem odaj deo tog paklenog plana :)

gost 46745

Veoma poznat
Poruka
12.490
Hajde nam barem odaj deo tog paklenog plana :)

Kako tebi da odam tajnu kad si ti agencija ? :p ... taman da uzmes recept i bude najmanje duplo skuplje .. nema sanse

Moram naci beleske , jer ja sve zapisujem kad neko dobro prodje na interesantnoj destinaciji , znam da je hotel na plazi sa ukljucenim suncobranima i lezaljkama sto tamo uopste nije zanemarljivo , hranili su se u nekom domacem restoranu sa povoljnim cenama koliko se secam , nesto i obilazili ... i takoooC
a da ... sami su se organizovali preko neta ;)

Anastazija Biverhauzen

Zainteresovan član
Poruka
120
Jedno pitanjce za JUMBO TRAVEL-a,

Kao što sam se tamo negde na prethodnim stranama pohvalila da sam uplatila Tunis preko Sunline travela, ovih dana saznam iz medija a i na forumima da je njima (izmedju ostalih) oduzeta licenta za rad zbog toga što nemaju sve papire za čarter letove. Ja ih naravno odmah nazovem... i da sad da ne prepričavam, uglavnom mi garantuju letovanje bez problema, da je u pitanju neka spora procedura i tral lala, šta ti ja znam, uglavnom meni đavo ne da mira. Znam da si oni ozbiljna agencija, i prošle godine sam išla preko njih u Tunis, aliii. Šta ti misliš o svemu ovome?

la dolcevita

Poznat
Poruka
8.047
Nemam dobra iskustva sa Sunlineom. Uplatila 3-krevetnu sobu, dobila 2-krevetnu, uplatila 1 all incll. i 2 pp, rekoše da može i naplatiše, a na licu mesta kažu ne može. Ubacili mi drugi dan jogi dušek da spavam dole. Popi*dila sam, svađala se. Tek nakon dva dana poziva i intervencija, ali i dok nisam napisla službenu žalbu, rešiše problem. Onda je sve moglo, birala sam sobu između 3 ponuđene. Da ne kažem da su nas konobari potkradali, taksisti šišali. Nikad više u Tunis! A naročito ne preko te agencije. Ona drži sve te El Mouradi hotele, isti je vlasnik.
Ah, da... Poslednju plaćenu noć nas ispališe (imali smo uplaćenu i tu noć i doručak), ali smo morali da krenemo na aerodrom u ponoć jer je avion polazio u 5 ujutro, a treba 3 sata do tamo. Slagali su nas u agenciji da je naš hotel na 15 km od aerodroma (Tunis), a leteli smo i tamo i ovamo iz Monastira.

Poslednja izmena:

*JUMBO*TRAVEL*

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
271
Nisam te baš najbolje razumela, al ajde. Da im poklonim pare neću, uplatila sam 50% posto i još uvek imam vremena da povučem svoj novac. Ali nisam sigurna da je to dobra odluka. Zato pitam JUMBA pošto je on turistički radnik pa bolje ipak zna

U toku danasnjeg dana dobicete relevantan odgovor...Rapitivanje je u toku :)

Poslednja izmena:

*JUMBO*TRAVEL*

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
271
Jedno pitanjce za JUMBO TRAVEL-a,

Kao što sam se tamo negde na prethodnim stranama pohvalila da sam uplatila Tunis preko Sunline travela, ovih dana saznam iz medija a i na forumima da je njima (izmedju ostalih) oduzeta licenta za rad zbog toga što nemaju sve papire za čarter letove. Ja ih naravno odmah nazovem... i da sad da ne prepričavam, uglavnom mi garantuju letovanje bez problema, da je u pitanju neka spora procedura i tral lala, šta ti ja znam, uglavnom meni đavo ne da mira. Znam da si oni ozbiljna agencija, i prošle godine sam išla preko njih u Tunis, aliii. Šta ti misliš o svemu ovome?

Odgovor: Turisticka inspekcija je proveravala u turistickim agencijama da li poseduju ugovore sa avio prevoznicima za zakup cartera za ovo leto. Kod tri agencije su ustanovili da imaju ugovore ali da avio kompanije sa kojima su ugovorili cartere nemaju dozvolu za obavljanje letova, vec da je zahtev u proceduri kod nadleznih sluzbi. Pomenute agencije su i prethodnih godina radile u Srbiji tako da ne verujem da je njihov cilj bio da ovog leta otmu novac od srpskih turista i pobegnu. Verujem da ukoliko se desi da se dozvole za obavljanje letova ne dobiju agnecije ce vratiti novac turistima koji su uplatili aranzmane i za sledece leto obezbediti prevoz avio kompanijama koje mogu da obezbede letove. Jos jedna situacija moze da se desi a to je da avio kompanije sa kojima su agencije sklopile ugovore bankrotiraju ali to se desili i mnogim poznatim avio kompanijama i u tom slucaju bi putnici morali da budu obesteceni od strane agencija zbog toga sto nisu izabrale solidnog partnera. Jedini problem u bilo kakvom obestecenju je tas sto ne postoji dovoljno velika bankarska garancija kojom bi se pokrile tako velike sume novca. S, toga da pojednostavim, mislim da necete imati nikakvih problema u vezi sa uplacenim aranzmanom.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.