Quantcast

Gde mogu da nabavim ovo?

MisterXp

Zainteresovan član
Poruka
304
Poruka
4.318
http://srla.chairspareparts.com/cha...s/office-chair-armrest-replacement-parts.html

Izvinjavam se za not secure link , jedino sam tu nasao, ne znam strucni naziv za sugave ruke te za stolice, te me zanima kako se kod nas zove, kako bih mogao naci i uzeti ih.

Fala unapred.

Ovako izgledaju nasloni za ruke na mojoj stolici.

https://www.google.com/search?q=ape...27CSuAw&bih=973&biw=1920#imgrc=jdDJI84GNG2_mM
Pa ne mozes bilo koje kupiti...Trebaju ti kompatibilni sa stolicom tj. drzacem. Modrulj ima izbor ali za svoje brendove...

Poruka
24.660
Ja imam slicnu stolicu kao na prvom linku, meni je samo pocela da puca eko koza, ostalo je sve ispravno. Stolica je kvalitetna, ali sam je i cuvao.
Odem ti ja bas do salona koji se bavi i izradom namestaja bas da pitam koliko bi kostala reparacija stolice da mi zamene tu kozu za isto ili nesto drugo i zena mi tamo kaze, pa znas to su kineske stolice koje mi ne radimo. Msm se a da uzmete 13500 ste znali kad ste prodavali. Tikh 13,5k je tada bilo kad sam kupovao kao sada 25k.
Tesko ces ti to naci, jedino da gledas negde na kupujem prodajem da bacis oglas. Mozda neko prodaje. Msm kako ti to uopste planiras da ugradis na tu tvoju stolicu? Ovo je sve debeli metal, treba da budes stvarno poseban strucnjak da slomis ovu stolicu.

MisterXp

Zainteresovan član
Poruka
304
Ja imam slicnu stolicu kao na prvom linku, meni je samo pocela da puca eko koza, ostalo je sve ispravno. Stolica je kvalitetna, ali sam je i cuvao.
Odem ti ja bas do salona koji se bavi i izradom namestaja bas da pitam koliko bi kostala reparacija stolice da mi zamene tu kozu za isto ili nesto drugo i zena mi tamo kaze, pa znas to su kineske stolice koje mi ne radimo. Msm se a da uzmete 13500 ste znali kad ste prodavali. Tikh 13,5k je tada bilo kad sam kupovao kao sada 25k.
Tesko ces ti to naci, jedino da gledas negde na kupujem prodajem da bacis oglas. Mozda neko prodaje. Msm kako ti to uopste planiras da ugradis na tu tvoju stolicu? Ovo je sve debeli metal, treba da budes stvarno poseban strucnjak da slomis ovu stolicu.

Taj naslon je gumiran, i vidim da su u pitanju neke univerzalne,a naravno kod nas **** cu naci lako,al mi rizicno naruciti preko inostranstva jer ak se zajebem sa dimenzijom mogu samo da sednem i da placem,treba mi samo taj gumirani deo koji se lako skida i vidi se da nije napravljen za dugu upotrebu.

MisterXp

Zainteresovan član
Poruka
304

Prilozi

• 20210612_100518.jpg
    20210612_100518.jpg
    101 KB · pregledi: 4
  • 20210612_100527.jpg
    20210612_100527.jpg
    122,2 KB · pregledi: 4

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.