Quantcast

Gde mogu da kupim knjigu?

Ljerka54

Početnik
Poruka
17
Mozda ovde neko moze da mi pomogne... :) Jesenas sam na sajmu knjiga videla stand sa stranim knjigama, gde sam cak i pronasla neke zanimljive naslove, medjutim, ne znam ciji je bio stand :(
Zna li neko gde u Beogradu mogu da kupim knjige koje jos nisu prevedene na srpski, ali ne neke strucne knjige itd, nego beletristiku, nesto lagano za citanje (i usavrsavanje jezika usput)... Hvala unapred :D

krasuljak

Buduća legenda
Poruka
26.614
Mozda ovde neko moze da mi pomogne... :) Jesenas sam na sajmu knjiga videla stand sa stranim knjigama, gde sam cak i pronasla neke zanimljive naslove, medjutim, ne znam ciji je bio stand :(
Zna li neko gde u Beogradu mogu da kupim knjige koje jos nisu prevedene na srpski, ali ne neke strucne knjige itd, nego beletristiku, nesto lagano za citanje (i usavrsavanje jezika usput)... Hvala unapred :D
Ne razumem zbog čega je bitno da nisu prevedene na naš jezik, ako već treba da posluže za usavršavanje jezika.:think: Na Limundu i Kupindu često viđam knjige na stranim jezicima.

quentin

Iskusan
Poruka
5.648
Knjige na engleskom jeziku (bilo da su kod nas prevedene ili ne) ja uglavnom skidam sa neta. Investiraš u neki čitač, skineš jednu arhivu od nekoliko hiljada knjiga i imaćeš lektire do svoje 130. godine. :mrgreen:

Ljerka54

Početnik
Poruka
17
Ne razumem zbog čega je bitno da nisu prevedene na naš jezik, ako već treba da posluže za usavršavanje jezika.:think: Na Limundu i Kupindu često viđam knjige na stranim jezicima.
Pa zapravo i nije bitno, napisala sam jer imam na umu konkretnu knjigu, a za nju znam da jos uvek nije prevedena... :)
A u stvari, vazno je samo da je laka za citanje jer nisam nikad citala nesto ozbiljno na engleskom, osim casopisa, kratkih tekstova i poezije, pa sam mislila da probam ovog leta :)
Hvala ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.