Komunistkinja
Buduća legenda
- Poruka
- 48.824
Којем ветру се клањамо оном са истока или оном са запада.Коју прошлост желимо да вратимо ,коју да заборавимо.Кога да славимо ,кога да се срамимо.
Где да идемо према истоку где излази сунце или према западу одакле нас громови и муње једном убише.
Подигни глави или буди покороан тишином.
У Србији се више ни глас не може да чује ,ништа осим ветрова са истока и запада!
Где идемо када тапкамо у месту ,зашто нас воде као овце без ланаца
у круг!
Где да идемо према истоку где излази сунце или према западу одакле нас громови и муње једном убише.
Подигни глави или буди покороан тишином.

У Србији се више ни глас не може да чује ,ништа осим ветрова са истока и запада!
Где идемо када тапкамо у месту ,зашто нас воде као овце без ланаца

у круг!






