Gde ljudi danas najvise izlaze?

Kako gde, u ovima u koje zalazim okuplja se i kvalitetna pičetina, što bi rekao čika Doca nađe se toga kad se razgrne.

Koje su to kladionice de se okupljaju ribe brate, ja to nisam video, mislio sam da je to urbana legenda.

Jedine ribe u kladžama su radnice. U Mocartovim bogami često i baš hot, imaju sad neke uniforme, košuljica, suknjica do iznad kolena, najlonke... nekad odem samo da naparim oči :mrgreen:
 
Pa radnice imaju i drugarice, i to su čitave ekipe koje svraćaju i bleje, pogotovo u lokalima koji su sređeni i višenamenski, tako da momci mogu da uoče alternativu kocki na licu mesta. :D

Ne verujem dok ne vidim. To me sad podseća na one reklame za Mocartove kladionice gde kao dolaze ful ribe na žurke, koktele pičkematerine. Oduvek sam mislio da potrošači treba da tuže Mocart zbog tih reklama zbog dovođenja mušterija u zabludu, ko ono kad su tužili neku kompaniju što pravi šampone/farbe za kosu, dal beše Garnier, dal Loreal, dal Švarckopf, neke od tih... što u reklamama i na pakovanjima proizvoda fotošopiraju kose manekenki da izgledaju neprirodno lepe, bujne, obojene i slično...
 
:lol: :lol: :lol: hahahahahahahahahahahahahahahahaha... :ok: ... joj brate, to je bila i moja reakcija na tu vrstu reklama... :lol: :lol: ... kao šta je ovo, gde ovo ima u realu... :lol: ... ali eto nađe se i tih mesta gde se okupljaju dobre ekipe, ono atmosfera solidnih kafea, kul posetioci, pa i cure tu izađu na partiju tračevanja i kafenisanja, i nekako mi se čini da najbolje prolaze mladi advokati i murijaci, uglavnom se cure za njih zalepe, to je neka moja impresija odavde gde pohađam kladžu... :lol:
 
:lol: :lol: :lol: hahahahahahahahahahahahahahahahaha... :ok: ... joj brate, to je bila i moja reakcija na tu vrstu reklama... :lol: :lol: ... kao šta je ovo, gde ovo ima u realu... :lol: ... ali eto nađe se i tih mesta gde se okupljaju dobre ekipe, ono atmosfera solidnih kafea, kul posetioci, pa i cure tu izađu na partiju tračevanja i kafenisanja, i nekako mi se čini da najbolje prolaze mladi advokati i murijaci, uglavnom se cure za njih zalepe, to je neka moja impresija odavde gde pohađam kladžu... :lol:

I Bože, panduri prolaze dobro kod riba, kuda ide ovaj svet...

Bez uvrede Diki, ako ovo pročitaš :mrgreen:
 
:lol: Mene to ne čudi, em su momci i po godinama taman tim curama, em su u formi, privlačni su im fizički, a imaju i manire, znaju švalersko znanje, pre neki dan sam se smejao kad su čitavom buljuku cura ispoklanjali lilihipe, pazarili ih na novogodišnjem vašaru na glavnom trgu, i razdelili ih u kladži da pokažu koliko su uviđavni i galantni, a cure k'o cure, odmah se razletele da se svima pohvale, ne može žensko da ne pokaže koliko mu prija muška pažnja i naklonost. :lol:
 

Back
Top