Gde kupujete za vas dom?

Ja sam na mašinstvu, na smeru se bavimo i optimizacijom transporta, projektovanjem fabrika i skladištima, tako da imam susreta sa tim delom (nije mašinstvo samo auto, kako reče moj profesor)

Što se tiče drugog dela poruke, to ima veze sa prostom logikom kako je platni promet organizovan kod nas, a kako na zapadu - krediti kod nas imaju velike kamate i velika osiguranja, a konkurencija tek sada počinje da se razvija.

mojickamala:
Ja sam na mašinstvu, na smeru se bavimo i optimizacijom transporta, projektovanjem fabrika i skladištima, tako da imam susreta sa tim delom (nije mašinstvo samo auto, kako reče moj profesor)

Što se tiče drugog dela poruke, to ima veze sa prostom logikom kako je platni promet organizovan kod nas, a kako na zapadu - krediti kod nas imaju velike kamate i velika osiguranja, a konkurencija tek sada počinje da se razvija.

svaka cast :). mislim, obraca ti se osoba koja jos nije ukopcala kako je UOPSTE uspela da polozi to malo politicke ekonomije na fakultetu, i koja dobro poznaje samo osnovne knjigovodstvene radnje koje se ticu, recimo, radnje, drugo nista :). sve iole "makroekonomskije" varijante samo nazirem maglovito, i - mada odmah shvatim objasnjenje, bas se ne ponosim svojim "nazorima" na tu temu :).
a "svaka cast" jer mislim da ja imam predrasudu da egzaktno obrazovani ljudi imaju teznju/afinitet, pa i poznavanje - pretezno egzaktnih nauka ili zanata, ako znaju nesto osim svoje osnovne profesije....:). doduse, kod mene u struci je najcesca pojava da blagog pojma nemaju ni o cemu drugom....ukljucivsi i obuvanje jednakih carapa, osim ako im zena ne poredja dve iste ujutru :).

Back