Gde krijete zlato i evriće?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Gde štekate zlatne lančiće,broševe i evriće?
Koristite one Američke fazone u kesicu, pa na dno kutije sa brašnom ili šećerom?
Ili omiljeno mesto Srpskih domaćica - međ' ispeglan i složen veš ili ispod regala?
Ili ste kreativnije, pa sve lepo zavučete u zamrzivač?

P.S.
Nije obavezno, ali uz odgovor možete ostaviti i vašu adresu, kao i gde idete na doček Nove godine.
 
Gde štekate zlatne lančiće,broševe i evriće?
Koristite one Američke fazone u kesicu, pa na dno kutije sa brašnom ili šećerom?
Ili omiljeno mesto Srpskih domaćica - međ' ispeglan i složen veš ili ispod regala?
Ili ste kreativnije, pa sve lepo zavučete u zamrzivač?

P.S.
Nije obavezno, ali uz odgovor možete ostaviti i vašu adresu, kao i gde idete na doček Nove godine.

pare u banci, vredan nakit nemam
simple as that
takodje su mi zalihe secera i brasna prilicno limitirane, jer nemam spajz
a, skupu tehniku ne posedujem
drugim recima-stan mogu komotno i da ne zakljucavam
 
ovo je pravo mesto da vam kazem nesto.nikom jos to nisam rekla,a izjede me.pre nekoliko godina prijatelj mi je rekao, dodji da ti pokazem gde sam sakrio pare ,ako mi se nesto desi,al nemoj nikome da kazes.i odvrne kraj one mesingane garnisle i izvadi onako zavijeno u tubicu par stotina evrica...e sad dal je on to mesto promenio,il je pare potrosio,il je uspeo da napuni garnislu,(ili garnisnu) do kraja,ja ne znam.
nisam ga skoro videla,a i pricam vam ovo jel ga ne znate,a ja sam nekom morala da kazem
 
ovo je pravo mesto da vam kazem nesto.nikom jos to nisam rekla,a izjede me.pre nekoliko godina prijatelj mi je rekao, dodji da ti pokazem gde sam sakrio pare ,ako mi se nesto desi,al nemoj nikome da kazes.i odvrne kraj one mesingane garnisle i izvadi onako zavijeno u tubicu par stotina evrica...e sad dal je on to mesto promenio,il je pare potrosio,il je uspeo da napuni garnislu,(ili garnisnu) do kraja,ja ne znam.
nisam ga skoro videla,a i pricam vam ovo jel ga ne znate,a ja sam nekom morala da kazem

Dok je meni klavira, neću da kupujem garnišnu. Bolje je da uštekam i te pare.
 
U kutijama bejbi laka, znate to je ona hrana za bebe, posto smo blizance hranili njime do jedno godinu dana pa se nakupilooooooooo iahahaj , a zalosno nam je bilo da ih bacimo a zvrjale prazne z:mrgreen: pa rekosmo da ih bar napunimo paricama z:mrgreen: nego nesto gledam vec mi ponestaju , pa razmisljamo i za cetvrto dete cisto koju jos da dadodamo:manikir:, samo da ne budemo one srece pa dobijemo trojke :zcepanje:
 
Gde štekate zlatne lančiće,broševe i evriće?
Koristite one Američke fazone u kesicu, pa na dno kutije sa brašnom ili šećerom?
Ili omiljeno mesto Srpskih domaćica - međ' ispeglan i složen veš ili ispod regala?
Ili ste kreativnije, pa sve lepo zavučete u zamrzivač?

P.S.
Nije obavezno, ali uz odgovor možete ostaviti i vašu adresu, kao i gde idete na doček Nove godine.

Ni slučajno u kutije ,teglice, zamrzivače itd....Pre mnogo godina,dok sam bila još "zaposlena" u banci kao ref.dev.posl.sa stanovn. jedna baka mi donese nemačke marke da pita šta da radi sa njima.Izvadi ona tako "nešto" i stavi na pult a ja, umalo nisam pala sa stolice.z:shock: Marke slepljene, istrule,izgrickane.......... bilo ih je ohohoooo.......pa vi sad vidite gde ćete da ih čuvate.z:mrgreen: Moj savet je;najbolje da ih potrošite !!!!:znamiguje:
 
Poslednja izmena:
...odmrznula moja rođaka kokošku da spremi...kad u kokoški, u najlonu, naravno, 5ooo maraka...štek od muža, nema od koga drugog
...ona odmah majku, pa na Žabljak, kupi plac, 1o maraka, kvadrat...ugovor o poklonu, na nju..ovaj njen kad je nije ubio (bivši cajac) ...sad je taj kvadrat 1oo eura....
 

Back
Top