- Poruka
- 5.794
nije li malo cudno i nepravedno to sto kad se zene usvinje one se kompletno transformisu (naci sise rastu ,dupe,pdzga se rasiri postane ko burek s mesom) a kad se muskarac elegantno popuni purica se ne menja,ostaje ista .... jer,da je tu neke ravnopravnosti i da je neko sve podesio kako je trebalo da podesi sad bi svi bili srecni i debeli 
sta mislite o tom fenomenu ?

sta mislite o tom fenomenu ?




))



