gde je tu ravnopravnost ?

dog-face boy

Iskusan
Banovan
Poruka
5.794
nije li malo cudno i nepravedno to sto kad se zene usvinje one se kompletno transformisu (naci sise rastu ,dupe,pdzga se rasiri postane ko burek s mesom) a kad se muskarac elegantno popuni purica se ne menja,ostaje ista .... jer,da je tu neke ravnopravnosti i da je neko sve podesio kako je trebalo da podesi sad bi svi bili srecni i debeli :rumenko:
sta mislite o tom fenomenu ?
 
nije li malo cudno i nepravedno to sto kad se zene usvinje one se kompletno transformisu (naci sise rastu ,dupe,pdzga se rasiri postane ko burek s mesom) a kad se muskarac elegantno popuni purica se ne menja,ostaje ista .... jer,da je tu neke ravnopravnosti i da je neko sve podesio kako je trebalo da podesi sad bi svi bili srecni i debeli :rumenko:
sta mislite o tom fenomenu ?

Ahahaha a ti bi da ti poraste pisha kad se ugojis, a? :rotf:
Pa sto jes jes, nije fer :mrgreen:
 
nije li malo cudno i nepravedno to sto kad se zene usvinje one se kompletno transformisu (naci sise rastu ,dupe,pdzga se rasiri postane ko burek s mesom) a kad se muskarac elegantno popuni purica se ne menja,ostaje ista .... jer,da je tu neke ravnopravnosti i da je neko sve podesio kako je trebalo da podesi sad bi svi bili srecni i debeli :rumenko:
sta mislite o tom fenomenu ?

na menja se, al se ne vidi od stomaka, a onda odokativno izgleda manji :lol:
 
nije li malo cudno i nepravedno to sto kad se zene usvinje one se kompletno transformisu (naci sise rastu ,dupe,pdzga se rasiri postane ko burek s mesom) a kad se muskarac elegantno popuni purica se ne menja,ostaje ista .... jer,da je tu neke ravnopravnosti i da je neko sve podesio kako je trebalo da podesi sad bi svi bili srecni i debeli :rumenko:
sta mislite o tom fenomenu ?

nema goreg prizora nego kad se zensko usvinji :(
 

Back
Top