Gde je nestalo ono ljudsko u nama?

Neverovatno si glupo ovo napisao...
Kako možeš tako nešto da izjaviš?
To je vrlo arogantno.
U Americi se nalaze najviše vrlo pametnih ljudi, pokupili su (pametno) najbistrije umove i sa Istoka i sa Zapada.
Svojom kulturom popa, muzike, filmova su osvojili svet.
Msm ovo što si napisao je baš ono nipodaštavanje naroda.
A prosek ljudi u Srbiji je IQ oko 90, ko im kaže
degenerici..veruj mi..msm na prave amere a ne na one koji su se doselili pa uzeli državljanstvo ko moj drug Gaša koji je sada Amer i koji je dr nauka za one idiote tamo
 
Poslednja izmena:
pa... kako bih ti reko, kao neko ko je tamo malkice ziveo, proso od istoka do zada njinu provinciju... glupi su slaba rec. naravno da ima pametnih ljudi kao sto ih ima svuda, al generalno sami su sebi dovoljni, pola njih ni ne zna di je evropa a kamoli nesto vise tipa sta je kulturoloski ostavila u nasledje civilizaciji..od ameri je jedino ostao jazz i tu i tamo nesto sllikara i avangardnih umetnika..sve ostalo smuti pa prospi.
brate bio si i ti pa znaš... jbni predsednik USA Buš Junior ne zna gde je Brazil!!!!!! jedna od najvećih država na svetu.. a Paula mi prosipa priču o IQ.. naručena istraživanja jbt..
 
Gde je nestalo ono ljudsko?
Ne znam, ali ne vidim da su naši građani nešto empatični i ono što vole da misle da su dobri ljudi
Ovde ima toliko zlobe, arogancije, umišljanja da smo nešto, da to jedino može da ukaže na duboke komplekse

Ne znam kako to promeniti, da li može
Čak i ako odu u "duhovnost", onda većina postane arogantna kako samo mi imamo "istinu" i samo je naša crkva naj naj... tako da ni tu nije neki lek.
super si opisala prosečnog amerikanca ;)
 
Autorska
Verujem da se svako od nas u jednom momentu zapitao ko smo,gde idemo i koji je smisao života.Biti čovek oduvek je bilo teško a danas verovatno najteže.Gledam ovih dana prizore iz Sjedinjenih Država Amerike i pitam se O prirodo,moraš li biti tako surova ? a onda se setih da priroda možda to pitanje i ne razume.Dok se povećava broj zrtava razuzdane prirode (ako je to priroda a ne nešto opako ili opakije ) i dok se uvećava materijalna šteta,setih se kako smo mi Jugosloveni nekad bili solidarni sa svim ugroženim ljudima na planeti i šire.Bili jesmo ali su nas kapitalizam i sve što kapitalizam donosi učinili neosetljivim na tudje patnje i stradanja.Postali smo sebičnjaci.
Od početka nepogode u juesa ni naše državno i partijsko rukovodstvo na čelu sa predsednikom Vučićem pa preko gospodje Brnabić do nas običnih gradjana,niko da uputi izraze podrške napaćenom narodu koji se bori sa belim pokrivačem i niskim temperaturama a o slanju ćebadi,novčane pomoći i sl.da i ne govorimo.
Postoji problem da se svet nalazi u americi i zavisnici od medija koji su finansirani u ratne svrhe, kao dobosari.
Kome smetaju babe ocigledno ima problem sa medijima inace babe slusaju sta im se prica i to proveravaju kroz ucinjena dela.
Uspeh jedne imperije zavisi od sile kojom osvaja prostore i kupi robove da rade za njih. Koliko generacija Srba radi za ameriku jos vise za englesku? Koliko Srba u Srbiji radi za svoj interes koji Srbija ne moze da plati jer je konstantno pljackana vekovima i od tih para finansiranih?
Koliko vas podrzava uspeh korupcije u Srbiji i koliko je postavljeno da protiv nje radi na svaki moguci nacin?
a koliko vas nije Srba u Srbiji? Jadni ste mi vi strucnjaci kada vas nekomplaca za fizicko prisustvo.
 
Zanimljivo je kada jedna tako bogata, mocna i pre svega zemlja pametih ljudi uvozi pamet i to strogo usmerenu na svoje potrebe. Toliko pametnih, a uvoze se Srbi, Indijci, Kinezi, Sirijci i uz njih neprijatelji drugih drzava.
Recimo Rusi svojom pamecu idu u vasionu, Kinezi uz pomoc Rusa, a amerikanci ? hahahahaha do svojih pustinja da snime jos neki film....koji gleda prosecno intelegentan Srbin koji dostize neslucene vidike u drzavi intelegencije.
 
Sta znaci za ameriku 1000 mrtvih, pretezno stranaca po zabitima? Pa nista, ali zato dva spijuna ili tri obucena vojnika znace represiju prema stanovnicima drzava kojima je dosadio americki teror, a i terorizam koji sprovode po sveta jer svakako nije prihvacen medjunarodnim pravom.
 
Ali da se okrenemo intelegentnim Srbima, dakle strucnjaci koji zbog velike gluposti strogo usmereno postanu strucnjaci od para "glupih" Srba, koji inace nemaju pojma da neprijatelj o njihovom trosku skoluje svoje robove, vec kao sav normalan svet misle da su to njihovi strucnjaci koji ce pomagati Srbiju da i njima bude bolje.
Intelegentni strucnjaci su popili svo znanje sveta ako su naucili da koriste racunar i po neku teoriju, sto i jesu, jer mnogo tih strucnjaka amerikanaca ne moze ni dve teorije da sastavi u glavi, ali moze legitimno da upravlja svojim intelegentnim robovima.
 
Autorska
Verujem da se svako od nas u jednom momentu zapitao ko smo,gde idemo i koji je smisao života.Biti čovek oduvek je bilo teško a danas verovatno najteže.Gledam ovih dana prizore iz Sjedinjenih Država Amerike i pitam se O prirodo,moraš li biti tako surova ? a onda se setih da priroda možda to pitanje i ne razume.Dok se povećava broj zrtava razuzdane prirode (ako je to priroda a ne nešto opako ili opakije ) i dok se uvećava materijalna šteta,setih se kako smo mi Jugosloveni nekad bili solidarni sa svim ugroženim ljudima na planeti i šire.Bili jesmo ali su nas kapitalizam i sve što kapitalizam donosi učinili neosetljivim na tudje patnje i stradanja.Postali smo sebičnjaci.
Od početka nepogode u juesa ni naše državno i partijsko rukovodstvo na čelu sa predsednikom Vučićem pa preko gospodje Brnabić do nas običnih gradjana,niko da uputi izraze podrške napaćenom narodu koji se bori sa belim pokrivačem i niskim temperaturama a o slanju ćebadi,novčane pomoći i sl.da i ne govorimo.
dobro si dao ideju...............sace se organizuju odbori za prikupljanje pomoci americkom narodu..........presednik odbora bice Pajovic iz bratstva Bjelopavlica a zamenik Jovovic iz bratstva Vasojevica...........Iz budzeta Srbije bice prebaceno 1 milion dolara ovom odboru........................DA NASTAVIM ?
Pa ti sad vidi dal je Srbija humana.
 
Aha :mrgreen: Prosječan Srbin možda ne zna da pokaže na karti koja je koja država u SAD. Ali zna da je Južna Karolina u SAD. Ako ništa drugo zbog košarke. Za Amere nisam siguran da bi znali na kom je kontinentu Srbija.
Не верујем да би већина Амера могла да нађе Ј.Каролину на мапи САД, а неки ни САД на мапи света.
 
Ускоро Илон Маск шаље људе на Марс, а бабе у Србији и даље је бабама највећа забава кад чекају три сата ред у поштанској штедионици са својим вршњацима.
А шта раде америчке бабе, да ли и оне лете на Марс?
 
...niko da uputi izraze podrške napaćenom narodu koji se bori sa belim pokrivačem i niskim temperaturama a o slanju ćebadi,novčane pomoći i sl.da i ne govorimo.
Да ли је твоја геннерација скупљала неку помоћ за САД или неку развијену земљу?Ја никада нисам чуо да се то радило, ви сте скупљали паре за сиротињу по Африци(Бијафра, Етиопија) или нешто слично.
 
brate bio si i ti pa znaš... jbni predsednik USA Buš Junior ne zna gde je Brazil!!!!!! jedna od najvećih država na svetu.. a Paula mi prosipa priču o IQ.. naručena istraživanja jbt..
Није било тако, зна он где је Бразил, него је приликом посете Бразилу изразио жаљење што није учио латински језик, да би се лакше споразумевао у земљама Латинске Америке.
 

Back
Top