Venera

U kom znaku Vam je Venera?

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Skorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
MUZA_ERATO:
sampita:
tangime:
Venera u Ovnu daje lepu glavu, ali tvrdoglavost kad je ljubav u pitanju, a u 7.kuci znaci da si omiljena u javnosti. Ovnovi su ti za brak, a Jarcevi za zezanje do braka

ja se ne slazem sa tim, da venera u ovnu daje lepu glavu. Ja takodje imam veneru u ovnu pa nemam lepu glavu :cry:

Doduse nije mi nesto "sjajno" aspektirana venera, neznam da ni je mozda to razlog , sto nemam lepu glavu? :?:

Venera mi je u 9 kuci u ovnu i ima...
konjukciju sa marson
konjukciju sa MC

traougao sa jupiterom
trougao sa uranom
kvadrat sa neptunom
traougao sa AC
trougao sa mesecom ( koji je i vladar horoskopa i nalazi se u prvoj kuci)

i zasto ja sad nemam lepu glavu?

:?: :cry:

PA DA, NEPTUN JE BAS * PLANETA! TO SA VENEROM U KONJUKCIJI S MARSOM BAS I NIJE NEKI ASPEKT, ALI TI IMAS I DOBRIH, TRIGON SA JUPITEROM I MESECOM. BOGATA SI TI OSECANJIMA, ALI MALKICE I PERVERZNIM (a?) NE DAJ SE!

Ma u podpunosti si u pravu ;) ja ovako "osecajna" a kad patim, patim kao patika;)

A sto se tice perverzije ;) hehe "pervertito totalito" ;)
 
Pa em je Venerera u jarcu, em je retro, em pravi kvadrat sa Saturnom,Plutonom(iz 9).
Saturn u vagi je boja , kolor pa sve na crno.
Ne mora biti bas iz Nigerije, al neki tamnoputi, stariji ugladjen gospodin.
Ipak su Venera i Saturn u recepcijama.

Ma ona pitala gde da ga nadje.
Neka ide negde preko na doskolovavanje...tamo je ceka.
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Pa em je Venerera u jarcu, em je retro, em pravi kvadrat sa Saturnom,Plutonom(iz 9).
Saturn u vagi je boja , kolor pa sve na crno.
.
hmmm, nisam bas shvatila ovo da je kolor pa sve na crno????!!! ajd malo objasni...znam da je saturn u vagi u egzaltaciji, jel zato boja? ovo gore retro venera i ostalo, znala i shvatila :)
 
Jedan astrolog kada je radio horoskop za jednog decka je rekao: Venera u Jarcu znaci da taj decko ima sklonosti ka starijim zenama od sebe. Sto se ispostavilo da je tacno. On se vec duze vreme vidja sa jednom zenom koja je dosta starija od njega.
... Rekao je da im je sudbinski bilo predodredjeno da se sretnu. Tako je pisalo u zvezdama :D
 
gospodarica_mora:
Gde naci Ljubav? :(

Imam retrogradnu Veneru u Jarcu, u prvoj kuci, koja je u kvadratu sa Saturnom i Plutonom iz Vage, u devetoj.

Datum rodjenja: 27.01.1982., 5:30am, 43 N 59, 21 E 16
:)

U zenskom horoskopu se Venera posmatra kao sistem vrednosti koji posedujes.
Kroz Marsa i Sunce se posmatra tip muskarca koji te privlachi.
Zatim vladar 5 i 7 polja, a to su Merkur i Mesec.
Merkur(u vodoliji)...koji bi da prica, da se igra, da pametuje, da uci...lep kontakt sa tvojim Saturnom iz vage.
Mars je isto u znaku vage.
Sve sto rekoh u prethodnim postovima ostaje...pravnik, politika,...bla, bla.
Hiron ti je u 5, ranjena na polju ljubavi, dece.....u kvadratu od Merkura.
Bas se pitam sto si postavila ovo pitanje.





:roll: :confused:
 
Zana:
Jedan astrolog kada je radio horoskop za jednog decka je rekao: Venera u Jarcu znaci da taj decko ima sklonosti ka starijim zenama od sebe. Sto se ispostavilo da je tacno. On se vec duze vreme vidja sa jednom zenom koja je dosta starija od njega.
... Rekao je da im je sudbinski bilo predodredjeno da se sretnu. Tako je pisalo u zvezdama :D

A sta kad je u zenskom horoskopu venera u jarcu?Kakvi privlace zenu?
 
imam jednu super drugaricu i tri poznanice sa tim polozajem venere u jarcu - cesto se dogadja da im je bilo zabranjeno/uskraceno da se u neko normalno vreme zabavljaju otud i potreba da u partnerima traze zastitnika (ili se roditelji ne slazu sa njihovim izborom muskarca, ili je uslov da se prvo zavrsi fakultet ili su u pitanju blokade i zabrane svih mogucih vrsta sto kasnije prerasta u potrebu tih devojaka da imaju neku skoro neostvarivu ideju o vezi koja im odrzava paznju).
on bi trebao biti ostvaren totalno, cesto je znacajno stariji, ali najcesce se one zaljubljuju u muskarce koje nemaju ni najmanje sanse zavesti pa dugo takvu ljubav zadrzavaju u sebi, smisljajuci plan ili pak mesecima strpljivo iscekujuci priliku da mu se priblize.
 
Mady:
imam jednu super drugaricu i tri poznanice sa tim polozajem venere u jarcu - cesto se dogadja da im je bilo zabranjeno/uskraceno da se u neko normalno vreme zabavljaju otud i potreba da u partnerima traze zastitnika (ili se roditelji ne slazu sa njihovim izborom muskarca, ili je uslov da se prvo zavrsi fakultet ili su u pitanju blokade i zabrane svih mogucih vrsta sto kasnije prerasta u potrebu tih devojaka da imaju neku skoro neostvarivu ideju o vezi koja im odrzava paznju).
on bi trebao biti ostvaren totalno, cesto je znacajno stariji, ali najcesce se one zaljubljuju u muskarce koje nemaju ni najmanje sanse zavesti pa dugo takvu ljubav zadrzavaju u sebi, smisljajuci plan ili pak mesecima strpljivo iscekujuci priliku da mu se priblize.

meni je bilo zabranjeno sve to i sve ostalo, u "normalno" vreme, mislim bilo mi je zabranjeno da disem..a uopste nemam te aspekte :)
 
Venera u strelcu znaci da trazis idealnog partnera, po nekim svojim kriterijumima, a idealni su retki tako da ti nastavljas da trazis i ne odustajes:))
venera u sedmoj kuci znaci da ce ti partner biti jako sarmantan (harizmatican)(mozda i jako lep u skladu sa tvojim idealima) imace umetnicke sklonosti ali postoji opasnost da ce biti sklon samo-obozavanju ...takodje je moguce da ces ti biti sklona samo-obozavanju kad budes usla u brak ili neku ozbiljniju duzu vezu....

pa hm, i ja trazim idealnog i nastavljam da trazim, mada nemam veneru u strelcu, s tom razlikom sto ja znam da to ne postoji, pa se ipak zadovoljim nesavrsenim "na kraju"....:)
tako da ovo verovatno znaci da se ti tesko ili nikako zadovoljavas nesavrsenim, a ako uspevas da nadjes tog idealnog onda je moguce da imas jaku imaginaciju da ga idealizujes odnosno da iskreiras iluziju o njegovoj savrsenosti:)))
 
Joj, bebo ,dušo, pa šta će ljudi da misle o nama? :-D Posle tvog tumačenja Venere u Strelcu, ja,definitivno, počinjem tvojim metodom da se služim. ;) Da ne bi još dugo živela u iluzijama, odmah da ti kažem da Gosn.Pravi ne postoji, i da ćeš morati da se zadovoljiš nekom bledom kopijom! Ali, šta te briga, to je kod tebe već viđeno...jel' to beše peti put? :lol: Šala mala, šta bi mi bez tebe? Evo,moja Venera je u Ovnu na 19. stepenu u 11 kući! Hajde, skeniraj malo i mene, onako, u svom stilu....već unapred uživam! :-D
 
Astrodita:
Joj, bebo ,dušo, pa šta će ljudi da misle o nama? :-D Posle tvog tumačenja Venere u Strelcu, ja,definitivno, počinjem tvojim metodom da se služim. ;) Da ne bi još dugo živela u iluzijama, odmah da ti kažem da Gosn.Pravi ne postoji, i da ćeš morati da se zadovoljiš nekom bledom kopijom! Ali, šta te briga, to je kod tebe već viđeno...jel' to beše peti put? :lol: Šala mala, šta bi mi bez tebe? Evo,moja Venera je u Ovnu na 19. stepenu u 11 kući! Hajde, skeniraj malo i mene, onako, u svom stilu....već unapred uživam! :-D

hahahaha, aj posle cu:))))
pa ne postoji, to sam i ja rekla..postoje samo blede kopije:)
 
Mala pomoć prijatelja:Venera u Ovnu je u egzilu, a 19. stepen je stepen fanatizma po Imširagiću.To znači da moja Venera diže u ''vazduh'' muška srca! :lol: Hajd' sad ti! Uči, bebo, i to samo od pravih...kao, što sam ja! :roll: :lol: :lol: :lol:
 
evo ja cu da probam ovu veneru u strelcu u 7.oj. s obzirom da si bik u podznaku, vladar podznaka ti je otisao u 7. kucu, znaci da ces puno zavisiti od svog partnera, dobar polozaj za nastupe u javnosti. venera u 7. kuci donosi srecu kroz brak, brak iz ljubavi i lak ulazak u brak. a venera u strelcu bi mogla da znaci da ces se mozda udati za nekog stranca, da posmatras ljubav kao jedan strelac, avanturisticki, idealan partner neko sa kim ces moci da putujes i da dozivis sto vise zanimljivosti, visoki ideali, aktivnost...ali sve ovo ne mora nista da znaci, jer je vazno koje aspekte pravi venera, gde je otisao jupiter, ustvari cela natalna karta :)
a astrodita, tvoj slucaj cu da prepustim bebi, ona to bolje radi od mene :) ili ipak zelis da probam? :lol:
 
Astrodita:
Mala pomoć prijatelja:Venera u Ovnu je u egzilu, a 19. stepen je stepen fanatizma po Imširagiću.To znači da moja Venera diže u ''vazduh'' muška srca! :lol: Hajd' sad ti! Uči, bebo, i to samo od pravih...kao, što sam ja! :roll: :lol: :lol: :lol:

pa ucim evo, zato sam i ovde, pomno pratim i upijam:)
nego gledam ja stoji tema prazna, pa rekoh ajde da odgovorim nesto, da ne ostane devojka bez odgovora, iako bas nemam pojma, ali vidis koliko sam joj pomogla, sad ste svi odjednom primetili temu i dotrcali :p ;) :D
eto, sluzim necemu zar ne:)

nego ima jedna moja tema koja je ostala prazna, a bas me je zanimalo sta ce neki strucnjak da kaze pa evo ako ti nije tesko nesto da mi sapnes:))

http://forum.krstarica.com/threads/87431
 
svetlanke:
evo ja cu da probam ovu veneru u strelcu u 7.oj. s obzirom da si bik u podznaku, vladar podznaka ti je otisao u 7. kucu, znaci da ces puno zavisiti od svog partnera, dobar polozaj za nastupe u javnosti. venera u 7. kuci donosi srecu kroz brak, brak iz ljubavi i lak ulazak u brak. a venera u strelcu bi mogla da znaci da ces se mozda udati za nekog stranca, da posmatras ljubav kao jedan strelac, avanturisticki, idealan partner neko sa kim ces moci da putujes i da dozivis sto vise zanimljivosti, visoki ideali, aktivnost...ali sve ovo ne mora nista da znaci, jer je vazno koje aspekte pravi venera, gde je otisao jupiter, ustvari cela natalna karta :)
a astrodita, tvoj slucaj cu da prepustim bebi, ona to bolje radi od mene :) ili ipak zelis da probam? :lol:

zezatorke nijedne:)
ali ipak idem da vam kupim po cokoladicu ;) :p :-D
 

Back
Top