Quantcast

Gde je Ljubav-retro Venera u Jarcu

jedem_skorpije_za_dorucak

Zainteresovan član
Poruka
375
Pa em je Venerera u jarcu, em je retro, em pravi kvadrat sa Saturnom,Plutonom(iz 9).
Saturn u vagi je boja , kolor pa sve na crno.
Ne mora biti bas iz Nigerije, al neki tamnoputi, stariji ugladjen gospodin.
Ipak su Venera i Saturn u recepcijama.

Ma ona pitala gde da ga nadje.
Neka ide negde preko na doskolovavanje...tamo je ceka.

gost 782

Poznat
Poruka
8.005
Jedan astrolog kada je radio horoskop za jednog decka je rekao: Venera u Jarcu znaci da taj decko ima sklonosti ka starijim zenama od sebe. Sto se ispostavilo da je tacno. On se vec duze vreme vidja sa jednom zenom koja je dosta starija od njega.
... Rekao je da im je sudbinski bilo predodredjeno da se sretnu. Tako je pisalo u zvezdama :D

jedem_skorpije_za_dorucak

Zainteresovan član
Poruka
375
gospodarica_mora:
Gde naci Ljubav? :(

Imam retrogradnu Veneru u Jarcu, u prvoj kuci, koja je u kvadratu sa Saturnom i Plutonom iz Vage, u devetoj.

Datum rodjenja: 27.01.1982., 5:30am, 43 N 59, 21 E 16
:)

U zenskom horoskopu se Venera posmatra kao sistem vrednosti koji posedujes.
Kroz Marsa i Sunce se posmatra tip muskarca koji te privlachi.
Zatim vladar 5 i 7 polja, a to su Merkur i Mesec.
Merkur(u vodoliji)...koji bi da prica, da se igra, da pametuje, da uci...lep kontakt sa tvojim Saturnom iz vage.
Mars je isto u znaku vage.
Sve sto rekoh u prethodnim postovima ostaje...pravnik, politika,...bla, bla.
Hiron ti je u 5, ranjena na polju ljubavi, dece.....u kvadratu od Merkura.
Bas se pitam sto si postavila ovo pitanje.

:roll: :confused:

laura87

Domaćin
Poruka
3.401
Zana:
Jedan astrolog kada je radio horoskop za jednog decka je rekao: Venera u Jarcu znaci da taj decko ima sklonosti ka starijim zenama od sebe. Sto se ispostavilo da je tacno. On se vec duze vreme vidja sa jednom zenom koja je dosta starija od njega.
... Rekao je da im je sudbinski bilo predodredjeno da se sretnu. Tako je pisalo u zvezdama :D
A sta kad je u zenskom horoskopu venera u jarcu?Kakvi privlace zenu?

Mady

Primećen član
Banovan
Poruka
679
imam jednu super drugaricu i tri poznanice sa tim polozajem venere u jarcu - cesto se dogadja da im je bilo zabranjeno/uskraceno da se u neko normalno vreme zabavljaju otud i potreba da u partnerima traze zastitnika (ili se roditelji ne slazu sa njihovim izborom muskarca, ili je uslov da se prvo zavrsi fakultet ili su u pitanju blokade i zabrane svih mogucih vrsta sto kasnije prerasta u potrebu tih devojaka da imaju neku skoro neostvarivu ideju o vezi koja im odrzava paznju).
on bi trebao biti ostvaren totalno, cesto je znacajno stariji, ali najcesce se one zaljubljuju u muskarce koje nemaju ni najmanje sanse zavesti pa dugo takvu ljubav zadrzavaju u sebi, smisljajuci plan ili pak mesecima strpljivo iscekujuci priliku da mu se priblize.

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.654
Mady:
imam jednu super drugaricu i tri poznanice sa tim polozajem venere u jarcu - cesto se dogadja da im je bilo zabranjeno/uskraceno da se u neko normalno vreme zabavljaju otud i potreba da u partnerima traze zastitnika (ili se roditelji ne slazu sa njihovim izborom muskarca, ili je uslov da se prvo zavrsi fakultet ili su u pitanju blokade i zabrane svih mogucih vrsta sto kasnije prerasta u potrebu tih devojaka da imaju neku skoro neostvarivu ideju o vezi koja im odrzava paznju).
on bi trebao biti ostvaren totalno, cesto je znacajno stariji, ali najcesce se one zaljubljuju u muskarce koje nemaju ni najmanje sanse zavesti pa dugo takvu ljubav zadrzavaju u sebi, smisljajuci plan ili pak mesecima strpljivo iscekujuci priliku da mu se priblize.
meni je bilo zabranjeno sve to i sve ostalo, u "normalno" vreme, mislim bilo mi je zabranjeno da disem..a uopste nemam te aspekte :)

fenix2710

Primećen član
Poruka
627
a kod muskarca VE u jarcu u V u natalnoj? kakav stav prema zenama ima? MO mu je u raku u X. VII u ribama prazna
Izvini a gde je Neptun,Jupiter?Mada evo primer mog brata koji ima Veneru u Jarcu, i imao je devojaka u znaku Jarca, medjutim njemu je to prva kuca, mozda neko poistovecivanje, prepoznavanje sebe i svoje licnosti u njima..

Poslednja izmena: