Quantcast

ГДЕ ЈЕ ДНО: Читав врх СНС умешан у узгој дроге на пољопривредном добру „Гаково“?!

Motorcyclist

Legenda
Poruka
70.805
Само ти провоцирај и вређај - а када добијеш одговор какав заслужујеш
онда трчиш код модератора, жалиш се и кукумавчиш (мод.Де Систи)

Kako da ne... dobijem odg od tebe onaj prostacki? To nije odg to je svinjarija, sto ti i prilici.

radeta62

Buduća legenda
Poruka
34.950
Zao mi policajaca. Kad se malo zaboravi na Gakovo, oni će biti razalovani ili premešteni.
Cija vlast toga zakon i pravda, u mom okruzenju nikad vise bolesnih i umrlih mladih ljudi,narod nestaje a ova izopacena i nastrana vlast prekopava trgove,sece drvece i asfaltira vec asfaltirane ulice koje su u solidnom stanju.Njima nije prioritet covek,gradjanin Vucic novac svih gradjana trpa u dzepove belosvetskih mafijasa koji su ga doveli na vlast. Ono sta nije uradio Djindjic,Zivkovic,Ceda,Canak,Kostunica,Tadic,Nikolic,Vucic ih je zajebo sve je sam odradio.Srbin vise nema nista, sve su mu uzeli pa i zivot.

Poruka
6.805
Niste loše počeli kampanju za obaranje Vučka, al ste vremenom izgubili meru ?

A čovek koji nema meru odmah upada u oči, i šta ?

Ljudi ga ignorišu.

Smanjite malo, Minhauzen je mačji kašalj za ovdašnju natoguziju i srbomrsce.

Provaljeni ste već odavno.

SRBI VOLE JAKOG VOĐU,

ne vole boraniju,

jer kad je vođa jak - jaka je i Srbija - jaki smo i mi kao narod serbski i HIPERBOREJSKI !

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.