gde izlaze normalne devojke?

11080:
Uuu. Ne smam da ti kazem tacno, moze neko da prepozna budalu. Vrlo specificna situacija. Otisao sam par hiljada km u pravcu ***** materine samo da porazgovaram sa cicom a onda se ispostavilo da nema vremena da dodje na kafu. I to posle mnogo godina,zajednickog zivota, mnogo obecanja i ljubavi do groba. Cica je nasla novog baju i nije je briga hocu li nastaviti dalje ili cu ostati zakopopan sa svojim lepim uspomenama i iluzijama o savrsenoj vezi, ljubavi itd.itd. Nema ljubavi; ima interesa. Iskreni to priznaju, neiskreni lazu. Opet kazem, cast izuzecima. Jeste, bedacim se ali zivot je surov. Tek nedavno sam naucio sustinu.
A jel bilo sanse da ti malo ranije skapiras sa kim imas posla? Posle toliko godina i zajednickog zivota je odjednom postala proracunata? Ili je takva bila oduvek a ti je idealizovao?
Izuzetaka ima i moras u to da verujes! Eto kako ja.... :roll: i sama se pitam kako mi to polazi za rukom, ali nesto verujem, jer da je suprotno crkla bi za nekim ko to uopste ne zasluzuje
 
phenomenon:
A jel bilo sanse da ti malo ranije skapiras sa kim imas posla? Posle toliko godina i zajednickog zivota je odjednom postala proracunata? Ili je takva bila oduvek a ti je idealizovao?
Izuzetaka ima i moras u to da verujes! Eto kako ja.... :roll: i sama se pitam kako mi to polazi za rukom, ali nesto verujem, jer da je suprotno crkla bi za nekim ko to uopste ne zasluzuje
Realno, nije bilo moguce. Takva je bila oduvek ali sam je idealizovao. Trebalo je mnogo vremena da prelomim i da priznam sebi sa kim sam bio sve te godine. Imao sam puno razloga da verujem da je drugacija i sada imam jos vise razloga da mrzim ali nisam takav i ne zelim to da radim sebi. Ako ikada shvati sta radi (u sta sumnjam) bice to dovoljna kazna.
 
Najstrasnije ;))))) i ima li nagovestaja necega sa te nocne straze :)?
Inace mora da je bedak kad posle toliko godina shvatis da je nesto tebi vredno u stvari bilo bilo nesto sasvim deseto i to potpuno bez veze. Ali, uvek ide i ono bolje sad nego kasnije, sto bez obzira sto je klise realno ti ipak otvara mogucnost da ostatak zivota provodis okruzen ljudima koji su ok. A to nije malo, mislim verovatno nisi mator kao Pantelija?
 
phenomenon:
Najstrasnije ;))))) i ima li nagovestaja necega sa te nocne straze :)?
Inace mora da je bedak kad posle toliko godina shvatis da je nesto tebi vredno u stvari bilo bilo nesto sasvim deseto i to potpuno bez veze. Ali, uvek ide i ono bolje sad nego kasnije, sto bez obzira sto je klise realno ti ipak otvara mogucnost da ostatak zivota provodis okruzen ljudima koji su ok. A to nije malo, mislim verovatno nisi mator kao Pantelija?
Naravno. Do pre mesec dana moj licni opis je u najkracem bio "dead man walking". Danas je to mnogo drugacije. Jeste bolje sad nego kasnije ali najbolje je prezreti takve ljude u startu. Nesto sam mladji od Pantelije tako da ima jos nade za generaciju.
 
11080:
Naravno. Do pre mesec dana moj licni opis je u najkracem bio "dead man walking". Danas je to mnogo drugacije. Jeste bolje sad nego kasnije ali najbolje je prezreti takve ljude u startu. Nesto sam mladji od Pantelije tako da ima jos nade za generaciju.

Pa ne sekiraj se!Znas onu caku,vama muskarcima raste cena s godinama! ;)
A nama zenama,joooj necu ni da mislim. :shock: A ja jos neudata! :lol: :arrow: 8-)
 
sinotj sam zakljuchio da normalne devjoke ne izlaze....:) otju opet da ponovim notj.......:)

a evo i jedan vitz za dobro jutro:

Pita baba unuka:
Sine, kako se zove onaj nematz shto nam krije stvari po qtji?
Unuk:
Altzhajmer, baba, Altzhajmer...
 
11080:
Moj brat ima druga koji je 90-te izbegao iz Bihaca. Kaze, nedeljom su iz okolnih brda dolazili u "grad" ljudi sa sela. Zvali su ih "rolingstonsi" :)
Dobro, da li si i ti jedan od takvih? Mada (ne znam gde si se stacioniraio- Zemun?), u zavisnosti od dela grada i uopste lokacije na kojoj zivis, moze se reci da i u gradu ima tih rollingstonsa koji se kotrljaju sa okolnih brda. Dakle?
 

Back
Top