gde izlaze normalne devojke?

tea79:
izvini mozda cu biti indiskretna,ali koliko ti imas godina?
iskreno...ja sam prosla neku slicnu pricu i ja pokusavam da nadjem nekog normalnog ali mi nesto ne ide
malkice vise od tebe. pitanje je da li si ostala normalna. ja za sebe ne bih mogao da tvrdim. jednom moze neko da te predje. drugi put vec malo teze. normalno ljudsko bice je lako prevariti jer nema prljave misli u glavi. ja ih sada imam. to je ono lose u celoj prici
 
alzo:
E prijatelju, izgleda da je ostalo samo da cekamo i da se nadamo da ce se u nasim zivotima pojaviti prava osoba.Skoro sam upoznao neku devojku u nekom drustvu, i sve je bilo ok.u drustvu, izmenjamo telefone i kad sam je pozvao na jednu najobicniju kafu reagovala je kao da cu da je silujem,iskasapim i zakopam u Kosutnjaku.Cudni su se strahovi uvukli u ljude.Valjda ljudi kad udju u neke godine imaju strah i da nesto promene.Kao cuti dobro je, ovako nista ne boli ! Emotivne upale srca se jako dugo i tesko lece, a i kad zarastu, oziljak obavezno ostaje!
:) dobra fora. riba je genije
 
11080:
rekao bih da ne znas o cemu pricamo. polako, imaces prilike da patetises pa se seti svoje mudrosti

Pazi...tako nešto reći meni...ccccc...jasno mi je...otvorio si dve potpuno iste teme na dva različita podforuma...možda si ipak ti taj...koji nema pojma...ni šta hoće a ni šta želi...patetični ste...
Btw. nije mudrost već konstatacija očiglednog!
 
S_K_V_O:
pa ako ti to kazu i nisu bas normalne, mada i licno znam puno takvih zena...tako su valjda vaspitane...a onda se nesto bune kako nisu ravnopravne...
ja u zivotu ne bih rekla takvu stvar...i smatram da je ruzno reci je...
ako je njeno ili vase stambeno pitanje problem...onda je to njen odnosno vas a ne samo tvoj problem...i ne shvatam zasto bi iko normalan ocekicao od tebe da ga resavas...
Retka si, hvala !
 
Šakal:
Pazi...tako nešto reći meni...ccccc...jasno mi je...otvorio si dve potpuno iste teme na dva različita podforuma...možda si ipak ti taj...koji nema pojma...ni šta hoće a ni šta želi...patetični ste...
Btw. nije mudrost već konstatacija očiglednog!
Cetiri potpuno iste teme na cetiri razlicita podforuma. Mislis da znas a u stvari nemas pojma. Bez pravih informacija ne mozes da osudjujes i sudis. Logicno
 

Back
Top