Gde imaju poker aparati u BG-u?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako. Imas gde hoces ali klasicni poker aparati vise ne postoje,bar skoro proizvedeni. Ali zato postoje programi koji ih vesto odmenjuju. Na programu Mega Jack imas vise varijacija na temu pokera,razlika od klasicnog je samo u duble up-u, odn. kod ovih kockas kartu vecu od dilerove.
 
btw gradska vlast je potpisala nesto.. :) (ili ce) sa nekom kockarnicom Austria da samo oni mogu da rade u krugu od 30km od gradske skupstine


osecam da je ovaj sto pita za pokere neki crazy scientist koji misli da je pronasao formulu kako da zajebe mashine...samo jos da ih pronadje :)
 
Ne mislim da igram, nego nameravam da se bavim prodajom jackpot-ova za automate, pa me zanima na kojim mestima u Bg-u imaju automati, a koliko kockarnica zapravo vec ima instaliran taj jackpot!!!
Vidim da se ovde neki dosta razumeju sto se ovoga tice, pa ako neko zeli da ostvarimo neku saradnju neka se javi na private!
Inace vec imam uradjene jackpotove, koji provereno rade na preko 20 kockarnica uglavnom u Ceskoj, odakle ih i nabavjam, pa bih da ostvarim neki posao i ovde kod nas... Kod nas je tek sad jackpot postao hit, dok, recimo u Ceskoj, skoro svaka kockarnica obavezno ima jackpot!
 
Sve ove mreze Mega Jackova imaju i Jack Pot semafor. I Caino Alexandar,i Mulen Ruz,i Eldorado imaju Jack Pot,i odlicne sisteme umrezenih Jack Potova na iste ili slicne tipove masina. Tako da ne mislim da ces se ovajditi u toj prici,tehnologija je cak i ovde bar sto se kocke tice prilicno napredovala. Ukoliko ti zatreba kakva informacija pride imas u mom profilu moj e mail pa pisi.Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top