Gde ima da se kupi...?

Devojke, znate li neku proverenu prodavnicu sa dobrim vesom, da je u Bg, a da ves nije neka kineska varijanta koju proturaju kao italijanski ves (i to sam bila u prilici da vidim).
Postavila sam isto pitanje na temi o vesu u Beogradu, ali nju izgleda vise niko ne posecuje, pa da probam ovde.
Interesujem me bolji ves, tipa Comet, Papillon, Ciaro di luna i sl. Cak i Lormar.
I jos nesto, trazim sad za jesen klasican ves (gace), pamucan. Da je kvalitetan i da se posle iskuvavanja ne rastegli ili guma sa strane pozuti (to me izlufjuje).
Dajte adrese i okvirne cene.
 
e.xotica:
ima u Maxiju u Sarajevskoj nekoliko vrsta, cini mi sa da nisu losi, oko 400-500 din
plasticni su, mislim da ti je to bolje, jer sam ja kupila pre par godina drveni, kao jez i te bodljice mu ispadaju s vremena na vreme


Evo da se zahvalim da sam nasla masazer bas ovde. Poslednji! A obisla sam bila ceo grad, nigde ga nisam nasla.... `Fala na savetu
 
Ne znam da li je ovo vec bilo, ako jeste, izvinite, da li neko moze da mi kaze gde mogu da kupim onaj papir koji se koristi da bi se napravile aplikacije za majice, na primer kada neko hoce da napravi majicu sa nekim posebnim natpisom ili slikom. Ne znam kako se to zove. Nadam se da me razumete.
 
Andjelka777:
Devojke, znate li neku proverenu prodavnicu sa dobrim vesom, da je u Bg, a da ves nije neka kineska varijanta koju proturaju kao italijanski ves (i to sam bila u prilici da vidim).
Postavila sam isto pitanje na temi o vesu u Beogradu, ali nju izgleda vise niko ne posecuje, pa da probam ovde.
Interesujem me bolji ves, tipa Comet, Papillon, Ciaro di luna i sl. Cak i Lormar.
I jos nesto, trazim sad za jesen klasican ves (gace), pamucan. Da je kvalitetan i da se posle iskuvavanja ne rastegli ili guma sa strane pozuti (to me izlufjuje).
Dajte adrese i okvirne cene.
ima u mileniumu nekoliko radnji sa dobrim vesom,koliko kosta nemam pojma...
 
ILO:
Ne znam da li je ovo vec bilo, ako jeste, izvinite, da li neko moze da mi kaze gde mogu da kupim onaj papir koji se koristi da bi se napravile aplikacije za majice, na primer kada neko hoce da napravi majicu sa nekim posebnim natpisom ili slikom. Ne znam kako se to zove. Nadam se da me razumete.

Papira za aplikacije na majicama bi trebalo da bude u bolje opremljenim knjizarama
 
Giordanna:
Gde ima dobre i kvalitetne ,markirane garderobe u BG?Jos me zanima i dobar dzins(ali ne tako plitki modeli)?Kvalitetne cipele i kozne torbe?
takva garderoba se prodaje u KRALJA PETRA butik ALTA MODA. armani,prada.inace i ja ponekad imam garderobu uglavnom markiranu jer inace prodajem parfeme i kozmetiku .trenutno od garder. nemam nista ali uskoro stize iz francuske pa........
 

Back
Top