Zokisha[BRe]
Početnik
- Poruka
- 8
ops: ,ili mozda neki klub,mozda kafic?sve u svemu vreme je lepo,s*tim zashto sedeti kuci?
ja sam se veceras odluchio da proshetam do Topchiderske pozornice,odlichno mesto,josh bolji provod za ljubitelje *VOID-a*
i naravno Psichedelic Trance zvuka! u svakom sluchaju ukoliko nemate gde,a volite malo ozbiljniju mjuzu savetujem da navratite *prodato je oko 3000 ulaznica*!!!
ukoliko imate bolji predlog,jeftiniju variantu i zelite da podelite sa drugima.......da chujemo!!!poz
:wink: :shock: