Quantcast

Gde idete leta gospodnjeg 2020.?

Indigo3

Ističe se
Poruka
2.690
Ako Bog dozvoli, odoh u Budvu. Daaa, znam šta mislite-željna plaže, mora, krofnica, žurki, ludila... a ono, tamo mi sestra ima biznis, pa bih kod nje neki dan da se ispričamo 15 dana i da nas beli dan ne vidi, a sledećih 15 da obilazimo manastire i ostale lepote...
I bez ovih ujudurmi smo leti bežale po brdima Crne Gore, nije to klasika letovanje, nego sestra sestri što znači to niko nikom ne može, i baš bih volela da se desi.
Videćemo šta će da bude... Ove najnovije propagande nisu zgodne ali se nadam da će to sve pomilovati Božija ruka pa da budemo punih srca i svakom pun džep... a da se niko ne oseća pokradeno.
Neka smo mi svi zdravo, i

Trust no one

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.786
Gde idete ovog leta?

I ako moze predlozi, sta obici u Srbiji?
Prvo da se domognem Srbije :)
Planirao sam u Grcku,ali cu videti kakva ce biti situacija za mesec-dva,ako se izjalovi,odoh na Zlatibor ili Vrnjacku banju,mozda Vrnajcku i Vrujci po nedelju...
U Srbiji gde god da odes,bice ti ok,zavisi sa kim i kakve su ti navike na odmoru.A i hvala Bogu,nije velika,gde god se uputis to ti je nekoliko sati voznje.

Marge Simpson

Poznat
Poruka
7.812
Plan je bio Italija, Grčka i Nemačka...ali sigurno je samo Grčka.
Moj predlog je jedna čarda u Kupusini, imaju svoje bungalove, čamce za iznajmljivanje na veslanje, sve to na delu dunava koji ne teče . Ali to samo za one koji vole sirovu prirodu, bez gužve, prodavnica, nobles izlazaka. Čista i surova priroda, upecaš ribu, ispečeš, pojedeš, tebe malo pojedu komarci. Danju kupanje sa splava, noću druženje sa sličnim sebi uz piće, riblju čorbu, roštilj.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
31.124
Ја се надам да ћу се брчкати у грчком мору. Мислила сам у августу. Али ако нам тада крене гужва на послу, можда је боље онда јул. Мада, септембар је најлепши па није ни он лоша опција, поготово што је дете велико и не морам да се прилагођавам њему и школи.

smokva

Legenda
Poruka
55.997
Plan je bio Italija, Grčka i Nemačka...ali sigurno je samo Grčka.
Moj predlog je jedna čarda u Kupusini, imaju svoje bungalove, čamce za iznajmljivanje na veslanje, sve to na delu dunava koji ne teče . Ali to samo za one koji vole sirovu prirodu, bez gužve, prodavnica, nobles izlazaka. Čista i surova priroda, upecaš ribu, ispečeš, pojedeš, tebe malo pojedu komarci. Danju kupanje sa splava, noću druženje sa sličnim sebi uz piće, riblju čorbu, roštilj.
Ovo bi meni bilo primamljivo,ali ne bih imala drustvo za tako nesto

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.