Quantcast

Gde god nadjes zgodno mesto, ti drvo posadi

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.884
Svaki covek bi svake godine MORAO da posadi bar jedno drvo i time da svoj mali doprinos spasu Planete..

Pre dosta godina sam jeo jedan slatki, veliki mango i njegovu kosticu sam zabo u zemlju na jednom mestu gde nicega nije bilo...I zaboravio na to....

Kada sam ponovo nakon godinu dana pogledao na to mesto, video sam jedan mladi mango da je iznikao sto me je jako obradovalo...

Zaustavio sam auto i oko njega pocupao travu i zakinuo niske grancice...

Proslo je petnaestak godina od tada...

Neki dan prolazim onuda vidim da su neki mladi stali ispod tog, sad vec velikog drveta i pokusavaju kamenom da obore, krupne zute plodove koji su prerodili na granama.

Bas sam bio srecan....

nm_cyber

Ističe se
Poruka
2.808
Svaki covek bi svake godine MORAO da posadi bar jedno drvo i time da svoj mali doprinos spasu Planete..

Pre dosta godina sam jeo jedan slatki, veliki mango i njegovu kosticu sam zabo u zemlju na jednom mestu gde nicega nije bilo...I zaboravio na to....

Kada sam ponovo nakon godinu dana pogledao na to mesto, video sam jedan mladi mango da je iznikao sto me je jako obradovalo...

Zaustavio sam auto i oko njega pocupao travu i zakinuo niske grancice...

Proslo je petnaestak godina od tada...

Neki dan prolazim onuda vidim da su neki mladi stali ispod tog, sad vec velikog drveta i pokusavaju kamenom da obore, krupne zute plodove koji su prerodili na granama.

Bas sam bio srecan....
Коначно једном да ти отвориш неку паметну тему a да нема пљувања Срба,комуниста,четника, радикала,националиста.... или можда то дрво има неку скривну поруку... :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.