Gde da nadjem sajt sa free slikama za svoj buuci sajt?

ili ce pisati da nije dozvoljeno slobodno objavljivanje iste bez konsultacije autora ili vlasnika/moderatora/administratora
ili ce biti u nekom od uglova/preko cele slike cenzurisana nekim logoom, blablabla...
koji kada iseces vise nije ta slika u originalu i mozes je koristiti...
ali velika vecina slika na netu na koje nailazis svakodnecno nije zasticena niti se ikom je*e ako je prekopiras i postavis na svoj sajt...
naravno ukoliko nije zastitni znak/logo neke firme/kompanije itd itd...

skines Sony-jev logo i grunes ga na naslovnu stranu svog sajta...to vec ne bi bilo ok...
ali mislim da ti takva vrsta slika i ne treba ...

a ako negde nadjes poljance sa lepim cvecem i leptiricima:)...slobodno ...

btw...onaj sklop recenice i nije toliko los koliko ja to mogu da uradim samo kad se potrudim :)

pozdrav....
 
!van:
ili ce pisati da nije dozvoljeno slobodno objavljivanje iste bez konsultacije autora ili vlasnika/moderatora/administratora
ili ce biti u nekom od uglova/preko cele slike cenzurisana nekim logoom, blablabla...
koji kada iseces vise nije ta slika u originalu i mozes je koristiti...
ali velika vecina slika na netu na koje nailazis svakodnecno nije zasticena niti se ikom je*e ako je prekopiras i postavis na svoj sajt...
naravno ukoliko nije zastitni znak/logo neke firme/kompanije itd itd...

gresis, da bi slika bila zasticena od kopiranja, to ne mora da bude eksplicitno naznaceno. Sve sto stavis na net smatra se tvojim vlasnistvom (ako nisi ukrao od nekoga), sem ako ne naznacis suprotno.
 
miabebili:
Trebaju mi sajtovi sa kojih je moguce besplatno skinuti slike za pravljenje svog sajta?
Mozda je ovo pitanje vec puno puta postavljeno :oops: , ali sam ja ovde pocetnik, pa se unapred zahvaljujem na savetima.
:wink:
Kad već praviš svoj sajt trudi se da budeš bar malo originalan. Takav sajt ti ništa ne znači ako te iste slike koje si stavio mogu se nađu na još 1000 njih.
Valjda imaš neke prijatelje ili ti sam digitalni foto-aparat? Aktiviraš te prijatelje kad putuju negde ili ako imaju neke dobre ideje za pravljenje fotki u okruženju i eto ti samo tvojih slika. Jednostavno pronađeš saradnike. Malo upregne u to npr. Photoshop, kombinuješ, prepravljaš, brišeš, crtaš i još ako baš hoćeš zaštitiš i eto nečeg novog na web stranicama.
Bolje i za nas koji surfujemo, a i za tebe jer si stvorio nešto što nema na drugim sajtovima. ;)
 
Ma sajt je specifican, vezan za kozmetologiju, i negu lica. Vise ce biti zanimljivji teksutalni deo , jer sadzi neke stvari koje do sad nisu nigde publikovane.
Zato mi slike nisu od sustinskog znacaja, ali mi trebaju svakako da bi sajt bio privlacan i zanimljiv i ocima, a ne samo mozgu:)
A pri svemu tome, ne bih da nekog ostetim ko ima vec postavljene fotke na tu temu i ne zelim da kopiram neki brend, tj. njegove fotke. Zato su mi potrebne fotke koje asociraju na lepo, na zdravo, na cisto, slike voca, meda, lepih i negovanih zena, i tako...
Hvala svima do sad na odgovorima, jos jednom.
 
Nisi prespav'opar godina, nego verovatno nije oblast za koju si se zanimao.

SPECIJALISTIČKE STUDIJE FARMACIJE
kojima se stiče zvanje specijaliste ili supspecijaliste, sa specijalnim programima koji obezbeđuju visok nivo kompetencije za dalji profesionalni rad iz sledećih oblasti:
-ispitivanje i kontrola lekova
-lekovito bilje
-farmaceutska tehnologija
-farmaceutska informatika
-klinička farmacija
-sanitarna hemija
-toksikološka hemija
-medicinska biohemija
-socijalna farmacija
-kozmetologija

Znaci, ogranak farmacije.
 

Back
Top