Quantcast

GDE da kupim...

brankos70

Početnik
Poruka
1
Često sam u Jablanici i kupujem sve što mi treba. Maslac je odličan, uvek je svež (ako ga nadješ) a čokoladu koristim onu kao dugmići, i crvnu i belu. Stavljam ih u kore, opravim keks i jako sam zadovoljna, čak i praline pravim od njih. Jedino za čokoladne torte koristim crnu čokoladu. Inače kore za pitu su im fantastične, mnogo bolje nego u drugim trgovinama.

Već više od godinu dana tragam kao i verovatno većina nas za kvalitetnom čokoladom za kuvanje.
Na žalost sve što je kod nas valjalo (pionir, menaž...) se zbog cene sirovine pokvarilo.
Voleo bih da znam gde u BG može da se nabavi čokolada za kuvanje u granulicama kao dugmići, osim u ekskluzivnim prodavnicama čokolade (Adore...) gde "skidaju kožu s leđa" sa cemon. Mislim na nekog od uvoznika, jel znam da ih ima, ali ne i njihove adrese. Jeblanicu i Erikson sam zvao, ali na žalost nemaju.

wanja08

Aktivan član
Poruka
1.345
e,ovako ,aj daas naisla na posnu belu cokoladu.pise POSNA BELA COKOLADA 360 DIN/KG.Ja ne verujem da je to posna cokolada i trazim da vidim deklaraciju.a na deklaraciji pise posna bela,sastav :biljna mast,sojino mleko i,lecitin i jos neki emulgator.proizvodjac je cokoline iz krusevca

Boem M

Zainteresovan član
Poruka
192
Gde kupujete te boje sto se presijavaju kao sedef? Ko zna sta sam pitala nek mi kaze,. gledam te torte na kojima su detalji sedefastih boja(roze, plava ili kao slonova kost....) nesto nisam naisla da neko to prodaje ili ja ne prepoznajem te boje u ponudi.

steffke

Zainteresovan član
Poruka
150
Зна ли неко где могу купити ликер од кафе Tia Maria?

105p_tiamaria.jpg

PrincessAndjela

Domaćin
Poruka
4.300
Princeska, ili Una, kad budete imale kad, moze slicica da vidimo kako vasi rucni radovi izgledaju, ja sam isto uvijek prije za rucne radove, ako postoji mogucnost :zper:

Moje su imale tužnu priču...Jednu je umesto da mi vrate pojela njihova kuca, drugu je mislila žena da ne treba da mi vrati pa ju je bacila, treću su zaboravili u restoranu...I tako...ja napravim,i kažem da mi ih ostave,ali malo im teže ulazi u glavu.Tako da sledeći put donesem tortu u toj termo kutiji, ali im ne dajem, pa ako treba da nose negde dalje neka se snalaze

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.