Gde da kupim steper?

nemoj da kupuješ. Moj savet. Zašto?
Prvo kvalitetni steperi su skupi, jako skupi. A ovi obični, koje imaš da kupiš u Merkatoru, sportska radnja, velika, desno kad se penješ, lako se kvare.
Drugo, platićeš 50000 ili 60000 ili možda dosta manje, zavisi od modela. I u početku ćeš vežbati i bataliti. Za taj novac možeš da uplatiš nekoliko godina aerobika ili teretane :D.
A i na kraju, družiš se sa ljudima, a ovde si sama. :D
 
U pravu si svakako. i step klupice su jako skupe, a u principu platis samo urezano ime na glupoj plastici. Sta cu....
Inace instuktor sam step aerobika u subotici, zato mi treba...

Hvala vam jos jednom na svim savetima.
 
Po tebi?:lol:pa cekaj bre sta ima da su ok il ne ok..ne kapiram dati za to pare ono mozes napravis od necega a bogami i uz stepenice deluje..po 2 ako treba da prshti

Eto sad ti dajes odgovore kao idiot a meni pricas nesto....

Zasto napadas decka? Devojka je pitala, decko je odojio svoje vreme i odgovorio joj i sta tu ima lose???
I pravilno je napisao - PO MENI SU OK, sto znaci da je objektivan i svestan da to mozda ne valja ali da je po njegovom subjektivnom misljenju to OK...

Inace da je devojka htela da redja musterije po pravim stepenicama ili da sama pravi stepere ne bi ni otvorila ovu temu
 
Eto sad ti dajes odgovore kao idiot a meni pricas nesto....

Zasto napadas decka? Devojka je pitala, decko je odojio svoje vreme i odgovorio joj i sta tu ima lose???
I pravilno je napisao - PO MENI SU OK, sto znaci da je objektivan i svestan da to mozda ne valja ali da je po njegovom subjektivnom misljenju to OK...

Inace da je devojka htela da redja musterije po pravim stepenicama ili da sama pravi stepere ne bi ni otvorila ovu temu

E nek si mu i kazao :)
 
Eto sad ti dajes odgovore kao idiot a meni pricas nesto....

Zasto napadas decka? Devojka je pitala, decko je odojio svoje vreme i odgovorio joj i sta tu ima lose???
I pravilno je napisao - PO MENI SU OK, sto znaci da je objektivan i svestan da to mozda ne valja ali da je po njegovom subjektivnom misljenju to OK...

Inace da je devojka htela da redja musterije po pravim stepenicama ili da sama pravi stepere ne bi ni otvorila ovu temu

Po meni znaci da se nesto prospe po telu..a i kome ja objasnjavam:lol:
 

Back
Top