Quantcast

Gde ćete za doček nove 2008?!

Gde ćete za doček nove 2008?!

• Kod kuće sa porodicom!

• Sa društvom negde!

• Nisam još odlučio!

• Na neku žurku!

• Izaćiću ispred i bacaću petarde!

• Biću na forumu!

• Gledaću TV!

• Mirno ću dočekati ne idem nigde!

• Već sam ugovorio-ugovorila!

• Draću se kad bude 00:00!

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

katy

Domaćin
Banovan
Poruka
4.715
Ja, hvala Bogu, ne idem nigde ovog puta.
2008. god. ostavljam za svoju dušu...
Nekim čudnim spletom okolnosti, svi iz mog društva su smrdljivi fenseri i izlaze po splavovima i turbofolk diskotekama...Na nekom od navedenih mesta, društvo i planira da dočeka Novaka...
Ja to organski ne mogu da podnesem, a 2006. i 2007. sam dočekala sa ogromnom mukom, jer su me retardi na silu odvukli u izvorište seljačke muzike...
Znači, 31.12. me niko neće uznemiravati...ima da uživam kao niko...u svojoj sobi, uz strava klopu, muziku i krevet...Biće ovo najjača Nova Godina ;)

[[Darko_91]] *

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.795
Ja, hvala Bogu, ne idem nigde ovog puta.
2008. god. ostavljam za svoju dušu...
Nekim čudnim spletom okolnosti, svi iz mog društva su smrdljivi fenseri i izlaze po splavovima i turbofolk diskotekama...Na nekom od navedenih mesta, društvo i planira da dočeka Novaka...
Ja to organski ne mogu da podnesem, a 2006. i 2007. sam dočekala sa ogromnom mukom, jer su me retardi na silu odvukli u izvorište seljačke muzike...
Znači, 31.12. me niko neće uznemiravati...ima da uživam kao niko...u svojoj sobi, uz strava klopu, muziku i krevet...Biće ovo najjača Nova Godina ;)
ti nisi normalan :D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.