Quantcast

Gde bi u Beogradu, kupili kuću ili stan ?

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.007
ти ко мој муж...гледамо неку кућу далеко од свега, а он пита - је л има овде интернета :zcepanje: миссим, који ће ми интернет :lol:
куповање хлеба, лаганица и комодитет живота у граду је важно за некога ко проводи пуно времена на послу у том истом граду и нема времена да буде човек, него само ради и спава.
или пуно блеји по интернету, па само наручи клопу за доставу или тркне до радње једном недељно. (колико знам таквих, на жалост :roll: )
то није живот, то је робија. робија није да се умеси сопствено парче хчеба. то је живот који, на жалост, већина људи не жели. жели да гледа у екране (тв, телефоне, итд)
мислим, нема везе, свако ради како мисли да му највише одговара....али, платине, интернет (имање или немање истог) није никакакав аргумет за живот било где.
Мени је интернет битан због посла. Радим две ствари које нису могуће без тога.
Фејсбучење и слично нису на листи приоритета.

Слажем се да је домаћи лебац много бољи и исто се слажем да је наручивање хране безвезе (таман да бесплатно деле).

greba

Elita
Poruka
23.687
мој муж...гледамо неку кућу далеко од свега, а он пита - је л има овде интернета :zcepanje: миссим, који ће ми интернет :lol:
ne treba da se sekira za net, premijerka je rekao/obecao da ce raditi na tome da svako selo u srbiji ima net...put, struju, vodu, kanalizaciju i ljude ne, ali net ima da ima.

nego, pricalice, divan ti je plan (posebno mi se svidja `daleko od svega`), i vrlo smisleno sada auto-skola jer ti je to neophodno. Ja bih mogla bez net-a, probala sam jednom mesec dana, i uopste mi nije falio....tv ni ovde ne gledam tako da ga ni tamo nisam ukljucivala.
Posebna lepota mi je bilo da rano legnem i rano ustanem...i nista se drugo ne cuje sem tisine, ponekad insekata i ptica.
933105.gif

причалица

Buduća legenda
Poruka
40.758
ne treba da se sekira za net, premijerka je rekao/obecao da ce raditi na tome da svako selo u srbiji ima net...put, struju, vodu, kanalizaciju i ljude ne, ali net ima da ima.

nego, pricalice, divan ti je plan (posebno mi se svidja `daleko od svega`), i vrlo smisleno sada auto-skola jer ti je to neophodno. Ja bih mogla bez net-a, probala sam jednom mesec dana, i uopste mi nije falio....tv ni ovde ne gledam tako da ga ni tamo nisam ukljucivala.
Posebna lepota mi je bilo da rano legnem i rano ustanem...i nista se drugo ne cuje sem tisine, ponekad insekata i ptica.
Pogledajte prilog 786669
кад помену ауто - школу...сутра опет часови ....хоћу ли икад изаћи из клупе :lol:
п.с. тв не гледам уопште.

причалица

Buduća legenda
Poruka
40.758
Ја ТВ гледам и не могу без интернета, радњи, пијаце и свега шареног и забавног.
схватам, није ми то страно...сви моји у кући су такви...и већина људи...зато смо сви у градовима.

vecic

Zaslužan član
Moderator
Poruka
134.719
Nekih osamdesetih kupili smo stan na Vračaru i stan u Medakoviću. Cena kvadrata je bila ista. Sada je Vračar duplo skuplji od Medakovića ali nikada nisam volela da živim na Vračaru. Terasu smo brisali dva puta dnevno a zbog buke tamo smo samo nedeljom sedeli.

Volela bi neku kućicu sa dvorištem na Voždovcu i dalje sam zagrejana da prodam stanove i nešto kupim.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.007
Voždovac je sve do okretnice Tresnja...
Као што се Београд граничи са општином Зрењанин... А кад се погледа на карти то је једно 80 км. Као до Новог Сада...
Треба прекодунавски део да буде посебна општина, Дунавски венац или нешто слично.

georgejune

Starosedelac
Poruka
165.141
Pa sami treba da se izbace a ne da penziju trace na kafenisanje,mislim taj inventar mi posebno ide na ganglije,svaki dan obilazak istih ruta gde su pazi bitni ako im se neko javi,65 godina spuco tako ide svaki bozji dan na 3-4 kafe jbt cemu je on tezio u zivotu,idi bre gaji kokoske ,pojedi domace jaje nebitan si,iako si u toku desavanja pregazilo te vreme,znaci taj mozak ne moze toliko da shvati da nema sta da trazi u gradu a obaska ove sve bolestine i vlast sta mu plasiraju,sve to sto se tebi dopada pa jos uvek konzumiras, nije reklamirano za tebe nego su tvoji unuci ciljna grupa:idea:

причалица

Buduća legenda
Poruka
40.758
и, где бисте купили у београду кућу или стан? под условом да желите да живите у истом? или под условом да га само издајете, а ви уживате у некој (како рече ниночка) ''вукојебини''...није ни то лоша опција за оне са вишком новца.

georgejune

Starosedelac
Poruka
165.141
и, где бисте купили у београду кућу или стан? под условом да желите да живите у истом? или под условом да га само издајете, а ви уживате у некој (како рече ниночка) ''вукојебини''...није ни то лоша опција за оне са вишком новца.
Ja sam opusteno 300€ mogo izdajem gajbu ili 50 dnevno ali nisam hteo da ne bih morao da dolazim u gradsko ruglo i patim s polusvetom,posebno sto se oko novca ne opterecujem,sad otprilike ove kuce koje sam uzeo zbog korone vrede duplo,sve okolo se prodalo i sredjuju,prolaze ljudi i pitaju sta je na prodaju

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.