Gde bi bežali da zapuca?

Poruka
3.315
Da nedajbože zapuca, u koju zemlju bi gledali da se sklonite bar na privremeno?
Sta ima da se sklanja? evo kod mene se svako malo nesto pripucava u kraju, pucalo se u vreme ratova, pucalo se i pre ratova, koja razlika? Domaci folklor. A i isao sam nedavno da i ja malo pripucavam u streljani, da se nedajboze ne zbunim ako bude trebalo da se pripucava zaistinski. Znam da punim metke, da se ponasam bezbedno, da izbacim metak iz cevi, zakocim otkocim i rasklopim i ocistim pistolj i da gadjam. Sta ces vise? Cis' underground. Bum bum puc puc kalasnjikov kalasnjikov!

Ganfajter

Legenda
Poruka
74.561
Sta ima da se sklanja? evo kod mene se svako malo nesto pripucava u kraju, pucalo se u vreme ratova, pucalo se i pre ratova, koja razlika? Domaci folklor. A i isao sam nedavno da i ja malo pripucavam u streljani, da se nedajboze ne zbunim ako bude trebalo da se pripucava zaistinski. Znam da punim metke, da se ponasam bezbedno, da izbacim metak iz cevi, zakocim otkocim i rasklopim i ocistim pistolj i da gadjam. Sta ces vise? Cis' underground. Bum bum puc puc kalasnjikov kalasnjikov!
a umes li pasulj da skuvas

dakyorlando

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.122
Ako se sutra zarati,
sigurno neću k*rati,
neću na tebi ležati,
nego ću odmah bežati.
(Bora Čorba)
:mrgreen:

Nemam pojma, trudim se da ne razmišljam o takvim stvarima, dosta sam stresa pretrpeo poslednjih meseci i snosio gadne posledice na psihološkom planu. Neka Afrika recimo, ili već negde gde se ne puca. Ako bih mogao da biram bilo koju tačku na planeti.

fauler

Veoma poznat
Poruka
13.882
Novi Zeland je tamo prilepak Australije a Australija je imala neko učešće u ww2 tako da bi i oni potencijalno mogli da stradaju u nekom svetskom ratu ali južna Amerika je kontinent gde su uglavnom bežali nacisti i saradnici nacista nakon rata imali su neke tamo polufašističke režime ali nisu bili direktni učensici tih svetskih ratova

Sensei

Master
Moderator
Poruka
46.625
Novi Zeland je tamo prilepak Australije a Australija je imala neko učešće u ww2 tako da bi i oni potencijalno mogli da stradaju u nekom svetskom ratu ali južna Amerika je kontinent gde su uglavnom bežali nacisti i saradnici nacista nakon rata imali su neke tamo polufašističke režime ali nisu bili direktni učensici svetkih ratova
I ja mislim (ubedjen sam) da bi N. Zeland pao pod isti tretman sa Australijom, to jest anglosaksoncima.

zlatko01

Buduća legenda
Poruka
27.225
šta te vuče tamo?
znaš Španski?
jak faktor belaca u ekonomiji i politici...nemaju visok natalitet...daleko ozbiljnije izgledaju u poredenju sa drugim drzavama u okruzenju...nemaju kriminal kao Venecuela, salvador ili Brazil...jaka vojska, koja je ustrojena po pruskom principu, gledao sam njihove vojne parade...sve je to neki moj pogled, nikada nisam bio tamo...

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
95.532
Novi Zeland je tamo prilepak Australije a Australija je imala neko učešće u ww2 tako da bi i oni potencijalno mogli da stradaju u nekom svetskom ratu ali južna Amerika je kontinent gde su uglavnom bežali nacisti i saradnici nacista nakon rata imali su neke tamo polufašističke režime ali nisu bili direktni učensici tih svetskih ratova
nacisti su bezali u juznu ameriku iz drugih razloga.. na prvom mestu zbog ekstradicije koja nije postojala a i mogucnosti da "nestanes" u sumama i zbog korumpiranosti sistema,

na novi zeland se sad bezi zbog izolovanosti.

Sensei

Master
Moderator
Poruka
46.625
jak faktor belaca u ekonomiji i politici...nemaju visok natalitet...daleko ozbiljnije izgledaju u poredenju sa drugim drzavama u okruzenju...nemaju kriminal kao Venecuela, salvador ili Brazil...jaka vojska, koja je ustrojena po pruskom principu, gledao sam njihove vojne parade...sve je to neki moj pogled, nikada nisam bio tamo...
ja sam imao šanse, neki naš mi nudio da budem u njegovom stanu u centru Buenos Airesa, sad mi pomalo krivo što nisam

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
10.894
Da nedajbože zapuca, u koju zemlju bi gledali da se sklonite bar na privremeno?
balkanadlanu-06102022-0011.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.