"Gaziš slobode ove zemlje - strpaćemo te u prvi avion i pobrinuti se da se više nikada ne vratiš", pa Negzit

Ja baš misim da su to desničari, a to samo dokazuje besmislenost kategorija ljevica i desnica.
Mjok, to dokazuje da jedan od nas ne raspolaže tačnim podacima. Podela na Levicu i Desnicu nikad ne može postati neupotrebljiva ili besmislena. Uvek će postojati ljudi koji se zalažu za slobodu naspram etatizma i obrnuto.
 
Levičari su ubedljivo najveći protivnici progresa, prirodnog poretka, nauke, kapitalizma, slobode, meritokratije.
braco, sve i da si sto posto u pravu, a nisi, trebas prvenstveno biti ziv da uzivas pobrojano....ali izgleda da je tebi lakse utjerat dvaest canti u guzicu, nego cant u glavu....
 
Ima slabe šanse na izborima kao i AFD.

Jedino su Le Pen i Salvini jaki od te ekipe trenutno.

A Salvini nije izveo Italiju iz EU, sumnjam da će i Le Pen sve i da pobedi.
Vazno je snage sa takvim uverenjima jacaju a da li ce formalno doci do napustanja clanica EU ili raspustanja cele EU,mnogo je manje vazno.Za politicki islam ne sme da bude mesta na evropskom tlu.Eto vam Avganistan,Pakisant,Banglades...
 
Када пратим овако супериорно постављене либтардске коментаре, помислим да је Килари на челу САД, а да је УК у ЕУ. Па ово су све сателити, само чекају свој тренутак за прелетање, као што неко лепо помену Шешеља и Чеду, а заборави Чанка и остале из политичког сенкрупа Страдије
 
Wilders ce mozda doci na vlast bas kao sto su i za Salvinija govorili da nece pa je ipak dosao. FN Marine Le Pen je mogao do sada vec odavno da ima premijera, ali njihov problem je sto su oni zapeli da uzmu mesto predsednika i jos konstano drze Le Pen, a ona je vec dokazana luzerka. Mogli su uzeti neko novo i sveze lice kao sto se i Macron pojavio niotkuda i pobedili.

Drugo, moze Le Pen i da postane predsednica ali ako ne bude imala vladu nista joj nece vredeti. Francuzi imaju slican sistem kao i sto je u Srbiji praksa. Kad je kohabitacija, predsednik je sveden na ceremoniju (Milutinovic-Djindjic, Tadic-Kostunica), a kad predsednikova partija vlada u parlamentu onda on radi sta hoce (Tadic-Cvetkovic, Vucic-Brnabic)

Ne bih ja Wildersa ni AfD otpisivao. Pre 15 godina on je bio marginalac, a sad se vec prica moze li on doci na vlast.
 
Када пратим овако супериорно постављене либтардске коментаре, помислим да је Килари на челу САД, а да је УК у ЕУ. Па ово су све сателити, само чекају свој тренутак за прелетање, као што неко лепо помену Шешеља и Чеду, а заборави Чанка и остале из политичког сенкрупа Страдије
Da, tvoj Wilders je popljugao 2017.
 
Wilders ce mozda doci na vlast bas kao sto su i za Salvinija govorili da nece pa je ipak dosao. FN Marine Le Pen je mogao do sada vec odavno da ima premijera, ali njihov problem je sto su oni zapeli da uzmu mesto predsednika i jos konstano drze Le Pen, a ona je vec dokazana luzerka. Mogli su uzeti neko novo i sveze lice kao sto se i Macron pojavio niotkuda i pobedili.

Drugo, moze Le Pen i da postane predsednica ali ako ne bude imala vladu nista joj nece vredeti. Francuzi imaju slican sistem kao i sto je u Srbiji praksa. Kad je kohabitacija, predsednik je sveden na ceremoniju (Milutinovic-Djindjic, Tadic-Kostunica), a kad predsednikova partija vlada u parlamentu onda on radi sta hoce (Tadic-Cvetkovic, Vucic-Brnabic)

Ne bih ja Wildersa ni AfD otpisivao. Pre 15 godina on je bio marginalac, a sad se vec prica moze li on doci na vlast.
Francuzi koliko ja znam imaju predsednički sistem a ne kancelarski. Nemam pojma ko im je sada premijer a to sve govori. Premijer je fikus.
 
Francuzi koliko ja znam imaju predsednički sistem a ne kancelarski. Nemam pojma ko im je sada premijer a to sve govori. Premijer je fikus.
Ne !

Premijer je fikus ako je iz iste stranke kao i predsednik koji mu je i stranački sef.


ako je različit premijer je apsolutno nezavisan. Primer kohabitacije Chirac-Jospin kad je upravo Chirac bio fikus !
 
Ne !

Premijer je fikus ako je iz iste stranke kao i predsednik koji mu je i stranački sef.


ako je različit premijer je apsolutno nezavisan. Primer kohabitacije Chirac-Jospin kad je upravo Chirac bio fikus !
Pa u većini slučajeva su obojica iz iste stranke. Ako pobedi Le Pen 2022 logično je i da na parlamentarnim nakon toga ona pobedi. Tako je bilo i sa Makronom 2017.
 
Francuzi koliko ja znam imaju predsednički sistem a ne kancelarski. Nemam pojma ko im je sada premijer a to sve govori. Premijer je fikus.
Надам се да нећеш да ми замериш, пошто сам ово већ писао. Франзузи мање - више поштују Устав. Запамтио сам изјаву госпођ(ице) Брнабић на почетку мандата када је рекла да је најискреније насмејао коментар да је "фикус". Један од браће по матери је стигао до паркиралишта Беле Куће. Брнабићева је два пута присуствовала састанцима Триратерале, где овај није стигао ни до паркиралишта. Зар заиста мислиш да му је поднела извештај са тих састанака? Толико о "фикусима".
 
Не иде нико, то су Русолажи.

Nema to veze sa Rusama, nego sa matematikama i krunama.

Kad se posle nekog vremena vidi da su zli Briti ponovo vaspostavili "laissez-faire" bez briselske birokracije...eto novih kandidata...za izlaz.

Ruse bi sada bile najsrećnije da se Škocka odvoji, što znači da su na istim pozicijama kao EU, spram zlih Brita.
 
Надам се да нећеш да ми замериш, пошто сам ово већ писао. Франзузи мање - више поштују Устав. Запамтио сам изјаву госпођ(ице) Брнабић на почетку мандата када је рекла да је најискреније насмејао коментар да је "фикус". Један од браће по матери је стигао до паркиралишта Беле Куће. Брнабићева је два пута присуствовала састанцима Триратерале, где овај није стигао ни до паркиралишта. Зар заиста мислиш да му је поднела извештај са тих састанака? Толико о "фикусима".
Zoran Lilić je ramzes drugi u poređenju sa ovlašćenjima vašeg smradikalnog Pantele
 
Pa u većini slučajeva su obojica iz iste stranke. Ako pobedi Le Pen 2022 logično je i da na parlamentarnim nakon toga ona pobedi. Tako je bilo i sa Makronom 2017.

jeste logično ali ne mora da znaci. Praksa pamti kao sto rekoh različite ishode jer nekad je predsednik kao ličnost popularniji od svoje stranke
 
Ne, to je bila pređašnja pozicija Sovjeta.

Danas im je odvajanje Škotske najveća noćna mora.

To pokazuje ljigavost tih Džukela koje neverovatno neuvaženi Troubleshooter podržava.

Drug Vlado Putin, drugarica Anđa Mrkela, i onaj francuski baboyebac bi se uhvatili u kozaračko kolo posred Edinburga čim bi Ujedinjeno kraljevstvo prestalo da bude isto.
 

Back
Top