Gazdarica vs. blondi...

  • Začetnik teme Mars Blackmon
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Baj d vej, pogledajte stranu 13 na ovom topic-u pa procenite koliko se ko drzi teme, da li ima privatnih poruka na javnom topic-u, da li je ovo chat ili forum i na kraju ko se to tako sveto pridrzava ovih bogom definisanih i zadanih pravila foruma.
Baj d vej, pogledajte strane 1 - 14 na ovom topicu, pa procjenite...ma ne, ko ce sve to da cita...Ona je stotinu komentara napisala - nijedan na temu! Zato smo saznali - da je sefica u Nezavisnim; kako se ophodi prema podredjenima na poslu; da zna da - zna da je dobra u sexu; da je mala, plava, mrsava, guza dobra, sise nisu za mene... Evo relativno friska informacija - ofarbala se, izvukla pramencice, dakle nije vise prirodno gloopa, ups, plava, da ima Bebicu u svom zivotu itd. Cijenim da sve ovo nekoga i zanima... 8)
"Dete, dete i dete gabor" su izveli revoluciju. Malu, ali revoluciju. Noc (i dan) kad se "dogodio fakpuppet, djavolina i Margott" donijela je jutro kad su oni otvorili Svashtaru. Moderatori na okupu, a pospremanje (rekoh li da je potrebno Gazdarice?) pocelo...Prebaci tamo, prebaci ovamo, zakljucaj ovdje, brisi ondje...hehehe...To je cinjenica. Priznanje "deci" svakako. Od strane moderatora...
Pitas, fakpuppet, sta je uvredljivo u tvojim postovima? Slagacu ti...Zapravo, bio je jedan uvredljiv post, obrisan je, mislim... (K)rastaman, ispljuvak goveda...parafraziram. To je bilo vrijedjanje!
Sad si ti "onaj". "Orator", stil pisanja originalan, ali, je8iga, to nekima ovdje smeta. Pitam se sta mi svi ovdje radimo? Je l' pisemo (meni se cini samo to) ili se neki ovdje, mozda, sexaju kroz monitore? Ne kontam te primjedbe nikako...
Gazdarica zna da je simpatisem, bez obzira na sve. :wink: Ne trazim obrnuto, bez brige :arrow: Forum za pocetnike - procijenite li da je moguce tumacenje vaseg posta na nacin da ispadne i uvredljiv u njihovim ocima, nije zgoreg pozdraviti sve moderatore na kraju, a zenama, urednicama, uputiti i jedan kiss. Da vas ne zakljucaju, ili ne obrisu - kojim slucajem...hehehe...
Pozdrav svima. Iskren, bez za_ebancije. :lol:
 
DON:
Pa nazalost bre Gazdinke,nemam nikog ni da me provodazdzise...znas ono,lici na Mel Gibsona i mostale fore cika Jove zmaja 8)
E izvini haveru, vidim i ja poznat si mi pravo...hahahaha...Nisam se sjetio u trenutku...Fakat pljunuti Mel Gibson. Iz "Znakova" specijalno. Gdje Mel stiti porodicu od "malih zelenih", a ti "sto licis"...hehehehe...branis forum - od "sektasa i djece gabora". Glumac, vidi jednu stvar - kad predstavu, za publiku pravis, a ti nastoj, ubuduce, da budes ubjedljiv...Da smisleno branis poredak i sistem koga, izmedju ostalih, predstavljas. Jer niko od kolega tvojih nije smijesan kao ti. Ko se drzne da progovori nesto protiv "sistema" od Gibsona dobije pecat "sektas","dete gabor" i "ostala deca". Ima tu jos kandidata za naljepnice na celu. Vidjecemo koje. Ispadas smijesan u ocima ljudi koji citati znaju...Ne daj se Mel! Samo hrabro...hehehe...
Pozdrav
 
DON:
Mars,kako sekta?

Hehe, DON, legendo... ocigledno je da nisi svestan koliko je infantilno to upinjanje da pod**bes coveka tako da potenciras na nechemu sto je taj "neko" koga hoces da opeches okarakterisao kao "uvredu" (ali obrati paznju ako je to evolucijski moguce: nije rekao da je uvredjen – postoji bitna razlika - medjutim i da jeste, koliko stvarno moras da budes "thick between the ears" da bi poverovao u takvo nesto?). Dakle, za one koji su nekada famflali SPS/JUL propagandnu prozivku "narkomana", "sektasa" i "stranih placenika" ovakav tvoj post mozda ima nekakve znachajne reference u "panju izmedju dva lokvanja". Za ostale...

DON:
Kako napredjujes u pracenju ljudi?
Ide li to?

Neverovatno kojim ti paradigmama operises...

E a da si Mel Gibson ovog foruma izmedju ostalih i onaj iz "Teorije zavere" – legendo, jesi. Gazdarica sveze omalana u plavo (ne dirati dok se ne prosushi) = Dzulija Roberts. Festa!


LL&P,

fakpuppet
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top