Gazdarica vs. blondi...

  • Začetnik teme Mars Blackmon
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gazdarica:
Hvala na tako lijepim rijecima, mada iskreno, ni ne znam cime sam ih bas zasluzila... :D
Sigurno da ima mnogo ljudi koji se ne bi slozili s tvojom ocjenom mojih stavova, ali uvijek je lijepo naci istomisljenike... Prija to covjeku...

Sa tvojim stavovima se ne slazu dve vrste ljudi:
1)Muskarci kojima smeta vele umnost jedne zene
2)Zene kojima smeta tvoja popularnost medju muskarcima.

Ali,zar svaka pamet nije kroz istoriju prolazila na razna iskusenja.
 
Rumenilo lica tvoga/samo plam i ceznja srca moga.....
Blaga sramezljivost mora da postoji kod jedne tako emancipovane dame,cisto zbog tena.Da mi je znati kako izgledas,da mi je slika cednog lica tvoga...
Ne znam zasto,ali imam utisak da si veliki romantik.Ako je tako,pregazicu sedam gora,preplivati sedam mora,zamolicu vetar juga,da na svojim krilima odnese me do tvog luga.
 
Ma pazi, jesam ja romantik, ali ne onaj koji gleda srceparajuce filmove i cmizdri zbog nesrecne ljubavi glavnih junaka...
Nisam ni neki ljubitelj poezije...
Ali, vecera u romanticnoj atmosferi, pa jos ako ju je on specijalno priredio za mene, e to je vec nesto...
Ili naprosto da mi npr. donese kamencic, za koga je slucajno zapeo dok je mislio na mene... :lol:
 
Ne ne,zaboga ne.Ne mislim na tu vrstu PALOMA romantike.Ja jesam romantik.Reci cu ti kakav.
Zima,divljina,koliba brvnara.Pucketa vatra u kaminu.Napolju sneg bas napadao.A pucketa vatrica.Dvoje ljudi ( ja i ti recimo :oops: ) sede pored vatre na podu naslonjeni ledjima jedno na drugo svako u svojim mislima.U rukama casa crnog vina.Gutljaj jedan,jedno od dvoje se okrece,hvata pogled drugog,blago se nasmesi jos neznije poljubi,onda opet svako u svojim mislima.naravno,neizbezna je gitara.Ja sam takav.....
 
Kad dvoje cuteci razumeju jedno drugo,onda je to vrh samog vrha,onda je to savrsenstvo sviju savrenstva,onda je to idealizam!
Telepatiju ljubavi nisu pobedili ni Tibetantski svestenici.A za njih kazu da su najvece telepate.Kazu,mozda lazu,ako lazu lazem i ja tebe.
 
Kad smo vec kod cutanja, ima tu nesto jako bitno...

Ja, pored svih ostalih stvari, obozavam svoju partnerku zato sto znamo zajedno da cutimo...

Do nje sam uvek imao problem tipa, pricamo, pricamo, i onda nastane neprijatna tisina, kao da nemamo jedno drugom sta da kazemo...

Ali ovo ... Mi i kad cutimo, mi pricamo... Savrseno...
 
Gazdarici se jedno ne moze osporiti. Da je gazdarica! Foruma! Nick na mjestu. Bez daljnjeg.
Zna s ljudima. Da ne kazem da je manipulator opasan, u pozitivnom smislu...Ima tu sposobnost.
Objasniti valja svakako. Vidite gosta koji se javio. "Guzio bih Gazdaricu licno u bulju" bjehu njegove prve rijeci. Ne znam je li sat vremena proslo, urednica nam draga, na njoj svojstven nacin, "primorava" gosta da ustvrdi, parafraza - oni koji se ne slazu sa Gazdaricom su ovakvi i onakvi, a zbog toga i toga. Pitam te - Sta su njeni stavovi? Sveto pismo?
Dovoljno...
Primjer drugi. Gosca od juce koja bi "ozenila Gazdaricu". Magicna rijec, u ovom slucaju je "zemljakinjo" i...eto nam clana - Gazdaricina zemljakinja. Zeno, nema potrebe da se identifikujes kroz Gazdaricu. Vjerujem, a i po logici stvari (godine), da imas sta reci na ovu temu. Malo inventivnosti pri odabiru nadimka, a prije svega samopostovanja. Pa Gazdarica je balavica za tebe. 8)
Onima koji joj ne pjevaju ode, Gazdarica odgovara kratko i nidje veze! Ali ko te pita... Onda "nabije" jedno dvije stranice chata, gdje teme ni na vidiku nema, ali ona je urednica. Ko nju da opomene?
Recimo da sam uticajan toliko, povjerio bih ti vodjenje firme, bez da me glava zaboli. I onda, vikendom, sexas se sa seficom, bez emocija, ne ucestalo - da ne bi proradile emocije,slucajno, jer takva ti moze uzeti sve sto imas. Cile, mile, zemljakinjo, sele, ovo, ono i ode sve u... :lol: :lol: :lol:
 
Mako:
blondi:
... :shock: hm... topic zvuči kao da treba da se potučemo ja i sele :roll:

...elem sele biraj place and date :wink:

... ako mene pitaš, za forumaše bi bio najbolji fiGht u blatu po mogučnosti na terazijama :lol: :lol: :lol:

Evo, da organizujemo:

blato moze, na terazijama da, ali u troli GSP-a ! :wink:
8) EVO MENE,DA SE VALJAM SA VAMA,TAKO DA VAM SADA NE DOSTAJE JOS SAMO 1 DOBAR FRAJER,A POST JA VREDIM ZA DVOJICU,IMA NAS DOV0LJNO 8) HA HA :lol: HA :lol: :lol:
Obavezno napraviti jedan deo za njuskala i njegovu bi ekipu ! :oops:

Nekoliko magaraca, cisto da stoje kao simboli ! :D

Sa jedne strane da stoje i ponosno drkaju oni sto se hvale da to rade 6-8 puta dnevno (onako da stoje kao trubaci na dvoru, da upotpunjuju dogadjaj) :D

Sa strane jedan stand, na kome par volonterki objasnjava radoznalcima zasto zene moraju ponekad lazno da svrsavaju ! :cry:

Avion koji prolece sa velikom reklamom DUREX PERFORMA ! :D

"Pocetnica" naplacuje po 5 dinara svima koji hoce da vide glavic njenog decka koji je kao jabuka ! :twisted:

Nymphea moze da isprobava slucajne uzorke medju prolaznicima i ocenjuje sposobnosti beogradjana ! :D

Kod cesme ce gojazni beogradjani da izloze svoje penise i dokazu da se sa povecanjem tezine ne smanjuju ! :roll:

Svuda okolo bi bilo sve puno sarenih balona, golih zena i muskaraca, koji diskutuju i isprobavaju sve i svasta (jedini uslov je cistoca i kondomi). :twisted:

Na velikom video bimu bi se smenjivale tehnike i poze, a zainteresovani bi ispred platna utvrdjivali gradivo ! :D

E, ovo bi ja organizovao u Beogradu. Garantujem da bi bilo na CNN-u i da bi sledece godine bio najposeceniji festival na svetu.

ko je za ? :D :D :D

p.s. spomenuti nemoj da se ljute, sve je u cilju koreografije...
 
Mars Blackmon:
Gazdarici se jedno ne moze osporiti. Da je gazdarica! Foruma! Nick na mjestu. Bez daljnjeg.
Zna s ljudima. Da ne kazem da je manipulator opasan, u pozitivnom smislu...Ima tu sposobnost.
Objasniti valja svakako. Vidite gosta koji se javio. "Guzio bih Gazdaricu licno u bulju" bjehu njegove prve rijeci. Ne znam je li sat vremena proslo, urednica nam draga, na njoj svojstven nacin, "primorava" gosta da ustvrdi, parafraza - oni koji se ne slazu sa Gazdaricom su ovakvi i onakvi, a zbog toga i toga. Pitam te - Sta su njeni stavovi? Sveto pismo?
Dovoljno...
Primjer drugi. Gosca od juce koja bi "ozenila Gazdaricu". Magicna rijec, u ovom slucaju je "zemljakinjo" i...eto nam clana - Gazdaricina zemljakinja. Zeno, nema potrebe da se identifikujes kroz Gazdaricu. Vjerujem, a i po logici stvari (godine), da imas sta reci na ovu temu. Malo inventivnosti pri odabiru nadimka, a prije svega samopostovanja. Pa Gazdarica je balavica za tebe. 8)
Onima koji joj ne pjevaju ode, Gazdarica odgovara kratko i nidje veze! Ali ko te pita... Onda "nabije" jedno dvije stranice chata, gdje teme ni na vidiku nema, ali ona je urednica. Ko nju da opomene?
Recimo da sam uticajan toliko, povjerio bih ti vodjenje firme, bez da me glava zaboli. I onda, vikendom, sexas se sa seficom, bez emocija, ne ucestalo - da ne bi proradile emocije,slucajno, jer takva ti moze uzeti sve sto imas. Cile, mile, zemljakinjo, sele, ovo, ono i ode sve u... :lol: :lol: :lol:
Ne mijesam poslovni i privatni zivot...
A da sam toliki manipulator, do sada bih bila materijalno obezbijedjena, sto svakako nisam...
Ili si ti meni u stvari otvorio oci, odnosno predstavio mi moje potencijale...???
Hmm, mozda vrijedi razmisliti o tome... :roll:
 
Mars Blackmon:
Gazdarici se jedno ne moze osporiti. Da je gazdarica! Foruma! Nick na mjestu. Bez daljnjeg.
Zna s ljudima. Da ne kazem da je manipulator opasan, u pozitivnom smislu...Ima tu sposobnost.
Objasniti valja svakako. Vidite gosta koji se javio. "Guzio bih Gazdaricu licno u bulju" bjehu njegove prve rijeci. Ne znam je li sat vremena proslo, urednica nam draga, na njoj svojstven nacin, "primorava" gosta da ustvrdi, parafraza - oni koji se ne slazu sa Gazdaricom su ovakvi i onakvi, a zbog toga i toga. Pitam te - Sta su njeni stavovi? Sveto pismo?
Dovoljno...
Primjer drugi. Gosca od juce koja bi "ozenila Gazdaricu". Magicna rijec, u ovom slucaju je "zemljakinjo" i...eto nam clana - Gazdaricina zemljakinja. Zeno, nema potrebe da se identifikujes kroz Gazdaricu. Vjerujem, a i po logici stvari (godine), da imas sta reci na ovu temu. Malo inventivnosti pri odabiru nadimka, a prije svega samopostovanja. Pa Gazdarica je balavica za tebe. 8)
Onima koji joj ne pjevaju ode, Gazdarica odgovara kratko i nidje veze! Ali ko te pita... Onda "nabije" jedno dvije stranice chata, gdje teme ni na vidiku nema, ali ona je urednica. Ko nju da opomene?
Recimo da sam uticajan toliko, povjerio bih ti vodjenje firme, bez da me glava zaboli. I onda, vikendom, sexas se sa seficom, bez emocija, ne ucestalo - da ne bi proradile emocije,slucajno, jer takva ti moze uzeti sve sto imas. Cile, mile, zemljakinjo, sele, ovo, ono i ode sve u... :lol: :lol: :lol:

Mars :lol:
Ne moze niko mene "primorati" na nesto ako ja necu.Ja kao i gazdarica uzimam ono sto mi se svidja.Kod Gazdarice mi se svidja bas to sto je snalazljiva pa zna veoma cesto na duhovit nacin da odgovori.Za sada to,jer bre i ne znam kako izgleda zena/devojka, sta li je vec.Malo sam veci manipulator od nje,a to da bih je guzio u bulju(ovo je sad malo odvratno,no da ti odgovorim,posto sam prozvan) pa normalno da bih je kresnuo,ko sto bi je kresnuli i VI,samo to ni ovako ne smete da joj kazete a kamo li u RL.Ne diraj ti gazdaricu,radi ona svoj poso odlicno,bas kao i Lord i Blondi.Ovo je samo zabava.
 
Zabava i ugodno druzenje, trebalo bi i da ostane...
A, bojim se da je ova tema pocela da skrece u drugom pravcu, sto valjda nikom od ljudi koji dolaze na forum, nije u interesu...
Dragi goste, znam ja vrlo dobro da nekim muskarcima izgledam preagresivno, preslobodno, jednostavno previse svoja... Ali, to je i dobro, jer mi takvi ni ne trebaju u zivotu...
Ali, da i ja previse ne zavlacim pricu...
Uvijek ce neko nekog simpatisati, odnosno nesimpatisati, vise nego druge... I to je normalno, ljudski... Ne moze niko da se svima svidja, odnosno ne svidja...
No, to nije razlog da se forum pretvori u poligon za licne razmirice...
Ljudi, samo opusteno... :wink: 8)
 
Dragi gosti i zete moj,a... :lol:
Ma nema razmirica niti svadja,ja bar nisam u tom filmu a ko zeli,pa to njegova stvar.
Zaboravljas Gazdarice da sam romantik a romanticari nisu za svadju,vec za neznost,za ljubav pa i za sex...
 
E, ovo vec puno bolje i miroljubivije zvuci...
Da ne kazem romanticnije i sexy... :lol:
Ali, hajde da se ja vratim na izvornu temu...
Da sam musko, ne bih zaista mogla da se opredijelim koga da izaberem za brak, medju svim ovim divnim i pametnim zenama, koje se pojavljuju na forumu...
Sto se sexa tice, bojim se da bih ogrezla u promiskuitet, letajuci od jedne, do druge... :lol: :lol: :lol:
 
Gazdarica:
E, ovo vec puno bolje i miroljubivije zvuci...
Da ne kazem romanticnije i sexy... :lol:
Ali, hajde da se ja vratim na izvornu temu...
Da sam musko, ne bih zaista mogla da se opredijelim koga da izaberem za brak, medju svim ovim divnim i pametnim zenama, koje se pojavljuju na forumu...
Sto se sexa tice, bojim se da bih ogrezla u promiskuitet, letajuci od jedne, do druge... :lol: :lol: :lol:

Ma ok,leti od jedne do druge,samo da mene ne "promasis",pa sad prvi,srednji,zadnji,manje bitno. :lol: :lol: :lol:
E musko sam i mislim da znam koju bih uzeo za zivotnu saputnicu.Samo i ona se pita,zar ne 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top