Gazdarica vs. blondi...

  • Začetnik teme Mars Blackmon
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
i mislila sam da si to ti, sto bi se reklo prepoznah ti stil i da, veliki pozdrav za tebe
nazalost, onaj forum lici na sve osim na forum tako da, kako 'naletih' slucajno ovdje i poceh da vas citam, evo ne mogu da se odlijepim danima :)
 
O drustvance se bas dobro zabavlja, sada se ukljucih i na brzinu procitah vase caskanje, pa gde se to organizuje takmicenje u grupnom seksu sa nekim balonima i mrdalicama i naravno secernom vunom za nadoknadjivanje kaliroija posto se ptri ovom sportu dosta trose...

Pozdrav veseloj druzini ....
 
Vidi, vidi. Na ovom forumu se chatuje pomalo...
Redom.
Jasno Gazdarice. Nije sija nego vrat. U dan sam fulio. Sexi vikend umjesto noci. Ma i nedelja ako treba samo zena da mi ne sazna (uloga povjerena pcelici). Plafon vikend s tobom! Cinjenica dodijelih ti tu, pomalo, nezahvalnu ulogu. Najbolji si izbor, po mom misljenju, a tvom pisanju... :D
Blondi. Ma jok Blondi, kakav sukob, nista licno! Vas tri, kao najeksponiranije zene ovdje, ste paradigma. I da hoce, tesko bi vas neko posvadjao (obratiti paznju na medjusobno oslovljavanje - "sele"). Ti si zena zbog koje bi covjek rasturio brak. Tesko mi naci ti manu. Malo te ovo ch i tj je8e, ali nije ti maternji jezik, a i tema je ljubav i sex. Nebitno potpuno. :wink:
Gosca iznijela misljenje. Postujem. Mozda, ipak, da probas sa udajom umjesto zenidbe. Kosmopolita, vidim, ni pod razno. Da Gazdarica dominira nije tacno. Moze PRVOM PUTU dijeliti majcinske savjete, a blondi - tesko. Respektuje je i previse i sama ce ti reci... 8)
Mako je otkrovenje. Afirmisao se, u potpunosti, bas na ovom topicu. Malo ga Kruso s ovim klipovima poremeti...
Stize i raja s drugih foruma...
Dakle, kakvu bi ste ovu, volite li ovo itd...Likova ovde zivopisnih toliko, a pricati o kojecemu. Reci guzio bih nekoga kao sto je Gazdarica, a pcelicu bih vodio za rucicu...Tolerantana je Banjalucanka, plus je to... :wink:
 
Mako:
blondi:
... :shock: hm... topic zvuči kao da treba da se potučemo ja i sele :roll:

...elem sele biraj place and date :wink:

... ako mene pitaš, za forumaše bi bio najbolji fiGht u blatu po mogučnosti na terazijama :lol: :lol: :lol:

Evo, da organizujemo:

blato moze, na terazijama da, ali u troli GSP-a ! :wink:

Obavezno napraviti jedan deo za njuskala i njegovu bi ekipu ! :oops:

Nekoliko magaraca, cisto da stoje kao simboli ! :D

Sa jedne strane da stoje i ponosno drkaju oni sto se hvale da to rade 6-8 puta dnevno (onako da stoje kao trubaci na dvoru, da upotpunjuju dogadjaj) :D

Sa strane jedan stand, na kome par volonterki objasnjava radoznalcima zasto zene moraju ponekad lazno da svrsavaju ! :cry:

Avion koji prolece sa velikom reklamom DUREX PERFORMA ! :D

"Pocetnica" naplacuje po 5 dinara svima koji hoce da vide glavic njenog decka koji je kao jabuka ! :twisted:

Nymphea moze da isprobava slucajne uzorke medju prolaznicima i ocenjuje sposobnosti beogradjana ! :D

Kod cesme ce gojazni beogradjani da izloze svoje penise i dokazu da se sa povecanjem tezine ne smanjuju ! :roll:

Svuda okolo bi bilo sve puno sarenih balona, golih zena i muskaraca, koji diskutuju i isprobavaju sve i svasta (jedini uslov je cistoca i kondomi). :twisted:

Na velikom video bimu bi se smenjivale tehnike i poze, a zainteresovani bi ispred platna utvrdjivali gradivo ! :D

E, ovo bi ja organizovao u Beogradu. Garantujem da bi bilo na CNN-u i da bi sledece godine bio najposeceniji festival na svetu.

ko je za ? :D :D :D

p.s. spomenuti nemoj da se ljute, sve je u cilju koreografije...




10-ka za kreativnost!!! :lol: :lol: :lol:
veoma slikovito zamisljeno! Znam mnoge koji bi dobrovoljno ucestvovali, samo me interesuje gde vidis sebe u svemu tome, da nisi ti onaj decko sa "jabukom" i Evom pocetnicom, ili...
 
Mars Blackmon:
Vidi, vidi. Na ovom forumu se chatuje pomalo...
Redom.
Jasno Gazdarice. Nije sija nego vrat. U dan sam fulio. Sexi vikend umjesto noci. Ma i nedelja ako treba samo zena da mi ne sazna (uloga povjerena pcelici). Plafon vikend s tobom! Cinjenica dodijelih ti tu, pomalo, nezahvalnu ulogu. Najbolji si izbor, po mom misljenju, a tvom pisanju... :D
Blondi. Ma jok Blondi, kakav sukob, nista licno! Vas tri, kao najeksponiranije zene ovdje, ste paradigma. I da hoce, tesko bi vas neko posvadjao (obratiti paznju na medjusobno oslovljavanje - "sele"). Ti si zena zbog koje bi covjek rasturio brak. Tesko mi naci ti manu. Malo te ovo ch i tj je8e, ali nije ti maternji jezik, a i tema je ljubav i sex. Nebitno potpuno. :wink:
Gosca iznijela misljenje. Postujem. Mozda, ipak, da probas sa udajom umjesto zenidbe. Kosmopolita, vidim, ni pod razno. Da Gazdarica dominira nije tacno. Moze PRVOM PUTU dijeliti majcinske savjete, a blondi - tesko. Respektuje je i previse i sama ce ti reci... 8)
Mako je otkrovenje. Afirmisao se, u potpunosti, bas na ovom topicu. Malo ga Kruso s ovim klipovima poremeti...
Stize i raja s drugih foruma...
Dakle, kakvu bi ste ovu, volite li ovo itd...Likova ovde zivopisnih toliko, a pricati o kojecemu. Reci guzio bih nekoga kao sto je Gazdarica, a pcelicu bih vodio za rucicu...Tolerantana je Banjalucanka, plus je to... :wink:
E, nece moci Mars... Ne petljam se sa ozenjenima... :P
 
A kako to lepo pisu i ako su stvarno takve,onda i Blondi i Krisy i Ana mariju i Vilu_ravijojlu,ma sve.Jer i one uzivaju u sexu bas kao i mi muski.Ako ne i vise.Nezna su to i osetljiva stvorenja.Pupoljci vecitog proleca.
Ali pre svih,Gazdaricu.
 
LepaLuki:
10-ka za kreativnost!!! :lol: :lol: :lol:
veoma slikovito zamisljeno! Znam mnoge koji bi dobrovoljno ucestvovali, samo me interesuje gde vidis sebe u svemu tome, da nisi ti onaj decko sa "jabukom" i Evom pocetnicom, ili...

Havala, hvala...

Ma, ja sam sebe zamislio kao organizatora !
I, onda, kad sve otpocne, kao koordinatora ! :D

Znas ono, kao: Cekaj bre, ne radi se to tako, stani da ti pokazem... :wink:
 
Mako:
LepaLuki:
10-ka za kreativnost!!! :lol: :lol: :lol:
veoma slikovito zamisljeno! Znam mnoge koji bi dobrovoljno ucestvovali, samo me interesuje gde vidis sebe u svemu tome, da nisi ti onaj decko sa "jabukom" i Evom pocetnicom, ili...

Havala, hvala...

Ma, ja sam sebe zamislio kao organizatora !
I, onda, kad sve otpocne, kao koordinatora ! :D

Znas ono, kao: Cekaj bre, ne radi se to tako, stani da ti pokazem... :wink:


al ces imati pune ruke posla !!!

Kako ono rece, organizator pa koordinator pa valjda onda degustator ......... :P :P :P
 
Hvala na tako lijepim rijecima, mada iskreno, ni ne znam cime sam ih bas zasluzila... :D
Sigurno da ima mnogo ljudi koji se ne bi slozili s tvojom ocjenom mojih stavova, ali uvijek je lijepo naci istomisljenike... Prija to covjeku...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top