Quantcast

Gazdarica vs. blondi...

• Začetnik teme Mars Blackmon
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

slucajno

Gost
i mislila sam da si to ti, sto bi se reklo prepoznah ti stil i da, veliki pozdrav za tebe
nazalost, onaj forum lici na sve osim na forum tako da, kako 'naletih' slucajno ovdje i poceh da vas citam, evo ne mogu da se odlijepim danima :)

Robinzon Kruso

Zainteresovan član
Poruka
301
O drustvance se bas dobro zabavlja, sada se ukljucih i na brzinu procitah vase caskanje, pa gde se to organizuje takmicenje u grupnom seksu sa nekim balonima i mrdalicama i naravno secernom vunom za nadoknadjivanje kaliroija posto se ptri ovom sportu dosta trose...

Pozdrav veseloj druzini ....

M

Mars Blackmon

Gost
Vidi, vidi. Na ovom forumu se chatuje pomalo...
Redom.
Jasno Gazdarice. Nije sija nego vrat. U dan sam fulio. Sexi vikend umjesto noci. Ma i nedelja ako treba samo zena da mi ne sazna (uloga povjerena pcelici). Plafon vikend s tobom! Cinjenica dodijelih ti tu, pomalo, nezahvalnu ulogu. Najbolji si izbor, po mom misljenju, a tvom pisanju... :D
Blondi. Ma jok Blondi, kakav sukob, nista licno! Vas tri, kao najeksponiranije zene ovdje, ste paradigma. I da hoce, tesko bi vas neko posvadjao (obratiti paznju na medjusobno oslovljavanje - "sele"). Ti si zena zbog koje bi covjek rasturio brak. Tesko mi naci ti manu. Malo te ovo ch i tj je8e, ali nije ti maternji jezik, a i tema je ljubav i sex. Nebitno potpuno. :wink:
Gosca iznijela misljenje. Postujem. Mozda, ipak, da probas sa udajom umjesto zenidbe. Kosmopolita, vidim, ni pod razno. Da Gazdarica dominira nije tacno. Moze PRVOM PUTU dijeliti majcinske savjete, a blondi - tesko. Respektuje je i previse i sama ce ti reci... 8)
Mako je otkrovenje. Afirmisao se, u potpunosti, bas na ovom topicu. Malo ga Kruso s ovim klipovima poremeti...
Stize i raja s drugih foruma...
Dakle, kakvu bi ste ovu, volite li ovo itd...Likova ovde zivopisnih toliko, a pricati o kojecemu. Reci guzio bih nekoga kao sto je Gazdarica, a pcelicu bih vodio za rucicu...Tolerantana je Banjalucanka, plus je to... :wink:

LepaLuki

Obećava
Poruka
69
Mako:
blondi:
... :shock: hm... topic zvuči kao da treba da se potučemo ja i sele :roll:

...elem sele biraj place and date :wink:

... ako mene pitaš, za forumaše bi bio najbolji fiGht u blatu po mogučnosti na terazijama :lol: :lol: :lol:

Evo, da organizujemo:

blato moze, na terazijama da, ali u troli GSP-a ! :wink:

Obavezno napraviti jedan deo za njuskala i njegovu bi ekipu ! :oops:

Nekoliko magaraca, cisto da stoje kao simboli ! :D

Sa jedne strane da stoje i ponosno drkaju oni sto se hvale da to rade 6-8 puta dnevno (onako da stoje kao trubaci na dvoru, da upotpunjuju dogadjaj) :D

Sa strane jedan stand, na kome par volonterki objasnjava radoznalcima zasto zene moraju ponekad lazno da svrsavaju ! :cry:

Avion koji prolece sa velikom reklamom DUREX PERFORMA ! :D

"Pocetnica" naplacuje po 5 dinara svima koji hoce da vide glavic njenog decka koji je kao jabuka ! :twisted:

Nymphea moze da isprobava slucajne uzorke medju prolaznicima i ocenjuje sposobnosti beogradjana ! :D

Kod cesme ce gojazni beogradjani da izloze svoje penise i dokazu da se sa povecanjem tezine ne smanjuju ! :roll:

Svuda okolo bi bilo sve puno sarenih balona, golih zena i muskaraca, koji diskutuju i isprobavaju sve i svasta (jedini uslov je cistoca i kondomi). :twisted:

Na velikom video bimu bi se smenjivale tehnike i poze, a zainteresovani bi ispred platna utvrdjivali gradivo ! :D

E, ovo bi ja organizovao u Beogradu. Garantujem da bi bilo na CNN-u i da bi sledece godine bio najposeceniji festival na svetu.

ko je za ? :D :D :D

p.s. spomenuti nemoj da se ljute, sve je u cilju koreografije...

10-ka za kreativnost!!! :lol: :lol: :lol:
veoma slikovito zamisljeno! Znam mnoge koji bi dobrovoljno ucestvovali, samo me interesuje gde vidis sebe u svemu tome, da nisi ti onaj decko sa "jabukom" i Evom pocetnicom, ili...

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Mars Blackmon:
Vidi, vidi. Na ovom forumu se chatuje pomalo...
Redom.
Jasno Gazdarice. Nije sija nego vrat. U dan sam fulio. Sexi vikend umjesto noci. Ma i nedelja ako treba samo zena da mi ne sazna (uloga povjerena pcelici). Plafon vikend s tobom! Cinjenica dodijelih ti tu, pomalo, nezahvalnu ulogu. Najbolji si izbor, po mom misljenju, a tvom pisanju... :D
Blondi. Ma jok Blondi, kakav sukob, nista licno! Vas tri, kao najeksponiranije zene ovdje, ste paradigma. I da hoce, tesko bi vas neko posvadjao (obratiti paznju na medjusobno oslovljavanje - "sele"). Ti si zena zbog koje bi covjek rasturio brak. Tesko mi naci ti manu. Malo te ovo ch i tj je8e, ali nije ti maternji jezik, a i tema je ljubav i sex. Nebitno potpuno. :wink:
Gosca iznijela misljenje. Postujem. Mozda, ipak, da probas sa udajom umjesto zenidbe. Kosmopolita, vidim, ni pod razno. Da Gazdarica dominira nije tacno. Moze PRVOM PUTU dijeliti majcinske savjete, a blondi - tesko. Respektuje je i previse i sama ce ti reci... 8)
Mako je otkrovenje. Afirmisao se, u potpunosti, bas na ovom topicu. Malo ga Kruso s ovim klipovima poremeti...
Stize i raja s drugih foruma...
Dakle, kakvu bi ste ovu, volite li ovo itd...Likova ovde zivopisnih toliko, a pricati o kojecemu. Reci guzio bih nekoga kao sto je Gazdarica, a pcelicu bih vodio za rucicu...Tolerantana je Banjalucanka, plus je to... :wink:
E, nece moci Mars... Ne petljam se sa ozenjenima... :P

Gost
A kako to lepo pisu i ako su stvarno takve,onda i Blondi i Krisy i Ana mariju i Vilu_ravijojlu,ma sve.Jer i one uzivaju u sexu bas kao i mi muski.Ako ne i vise.Nezna su to i osetljiva stvorenja.Pupoljci vecitog proleca.
Ali pre svih,Gazdaricu.

Mako

Primećen član
Poruka
715
LepaLuki:
veoma slikovito zamisljeno! Znam mnoge koji bi dobrovoljno ucestvovali, samo me interesuje gde vidis sebe u svemu tome, da nisi ti onaj decko sa "jabukom" i Evom pocetnicom, ili...

Havala, hvala...

Ma, ja sam sebe zamislio kao organizatora !
I, onda, kad sve otpocne, kao koordinatora ! :D

Znas ono, kao: Cekaj bre, ne radi se to tako, stani da ti pokazem... :wink:

vila_raviojla

Primećen član
Poruka
539
Mako:
LepaLuki:

Havala, hvala...

Ma, ja sam sebe zamislio kao organizatora !
I, onda, kad sve otpocne, kao koordinatora ! :D

Znas ono, kao: Cekaj bre, ne radi se to tako, stani da ti pokazem... :wink:

al ces imati pune ruke posla !!!

Kako ono rece, organizator pa koordinator pa valjda onda degustator ......... :P :P :P

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Hvala na tako lijepim rijecima, mada iskreno, ni ne znam cime sam ih bas zasluzila... :D
Sigurno da ima mnogo ljudi koji se ne bi slozili s tvojom ocjenom mojih stavova, ali uvijek je lijepo naci istomisljenike... Prija to covjeku...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.