Gay momci

Njuskalo:
Samo nastavi da se gadis. Mozda je bolje da se zakljucas u kucu i nigde n izlazis, za svaki slucaj.

Steta.

I ja se nadan da ces ti tamo da budes. Mislis da ****** ne umeju da biju?

Kao prvo, lepo je sto si sebe nazvao tim odvratnim imenom.

Kao drugo, stvarno je sve otislo u ***** kad ste vi poceli da pretite batinama. Sto si nervozan, jesam li ja u drugom postu pominjao nasilje?

Da li umete da bijete, sasvim je nebitno. (sudeci po pomenutim dogadjajima ne bih se smeo zakleti da ste se pokazali kao junaci) Bitno je da cete, svidjalo se to tebi ili ne, uvek biti manjina. MANJINA. Uzmi u obzir i da zivis u zemlji Srbiji, u kojoj zivi mnogo vise ljudi koji ne vole bolesnike, nego vas bolesnika.

Zelim ti lep provod na gay paradi. Ali u Amsterdamu.
 
Ne bojim ih se. Gade mi se, i mislim da predstavljaju menace 2 society. Ne bih da siroko objasnjavam zasto tako mislim jer zaista nemam toliko ni volje ni vremena.

Manjina su i pripadnici sekti i psihopate i da ne nabrajam. Pa posto su manjina, treba li im dozvoliti legalno delovanje i propagiranje svojih stavova?
 
I isto kao i oni, i ****** ugrozavaju druge??? sire virus homoseksualizma, vazduhom? Ili sta?
Oni tebe uopste ne ugrozavaju... Ti bi njih da ugrozavas, samo zato sto im emocije bude osobe istog, a ne suprotnog pola...

Jadno...
 
Gazdarica:
...zato sto im emocije bude osobe istog, a ne suprotnog pola...
Upravo je to bolesno, nastrano, neprirodno!!!


Ne ugrozavaju mene, vec celo drustvo. Manje su opasni nego psihopate, ali nista manje nego sekte. To je MOJE misljenje. A ovde smo da razmenjujemo misljenja, valjda.

Po tebi jadno, po meni nije.
 
Rekoh da nemam vremena i volje za detaljna objasnjenja (mozda drugom prilikom) ali probacu u najkracem da objasnim.

***** se ne radja, vec se postaje. Dakle, uticajem na mlade (prvenstveno decu). Postoji i nesto sto se zove protivprirodni blud. Ovo nije blud, ali jeste protivprirodno. Ugrozavaju opstanak drustva time sto ne doprinose natalitetu.

Voleo bih da vidim rezultat eventualnog referenduma na temu legalizacije gej brakova i dozvole da budu roditelji.
 
Ovako sam nauchio na podforumu Filozofija:
blackground:
***** se ne radja, vec se postaje. Dakle, uticajem na mlade (prvenstveno decu).
Pogreshno. Podatak da 10% populacije ima homoseksualne sklonosti i da je taj procenat manje-vishe konstantan od drushtva do drushtva ukazuje na to da je homoseksualnost barem u velikoj meri urodjena.
blackground:
Postoji i nesto sto se zove protivprirodni blud. Ovo nije blud, ali jeste protivprirodno.
Svi vole da se gadjaju sa tim sta je prirodno a shta nije. Mozes li ti da definishesh termin "neprirodno"? Hajde prvo to, pa da vidimo dalje.
blackground:
Ugrozavaju opstanak drustva time sto ne doprinose natalitetu.
Ovo je smeshno. Si chuo nekad za termin "demografska eksplozija"? Ili mozda ciljas na onu staru fobiju da ce "Srba ostati koliko da stane pod jednu shljivu", pa mislish da ce homoseksualnost da dovede do toga (onih 10%)?
blackground:
Voleo bih da vidim rezultat eventualnog referenduma na temu legalizacije gej brakova i dozvole da budu roditelji.
Ja mogu da naslutim kakav bi bio rezultat, ali sta nam to govori???Raspitaj se kakav je bio rezultat kada su gradjane zemlje Srbije ispitivali da li bi primili krv od osobe sa invaliditetom. Vec sam spominjao to negde ovde.
 
Definitivno se povlacim.

Odgovor na Le piaf-ova pitanja bi bio samo nepotrebno cimanje. Hteo sam da napisem jednu, a napisao sam dosta poruka. Objasnio sam i ono sto nisam morao. Izneo sam svoje skromno misljenje, i drago mi je da postoji bar neka stvar zbog koje volim sto zivim u Srbiji.
 
LePiaf:
Ovako sam nauchio na podforumu Filozofija:
blackground:
***** se ne radja, vec se postaje. Dakle, uticajem na mlade (prvenstveno decu).
Pogreshno. Podatak da 10% populacije ima homoseksualne sklonosti i da je taj procenat manje-vishe konstantan od drushtva do drushtva ukazuje na to da je homoseksualnost barem u velikoj meri urodjena.
blackground:
Postoji i nesto sto se zove protivprirodni blud. Ovo nije blud, ali jeste protivprirodno.
Svi vole da se gadjaju sa tim sta je prirodno a shta nije. Mozes li ti da definishesh termin "neprirodno"? Hajde prvo to, pa da vidimo dalje.
blackground:
Ugrozavaju opstanak drustva time sto ne doprinose natalitetu.
Ovo je smeshno. Si chuo nekad za termin "demografska eksplozija"? Ili mozda ciljas na onu staru fobiju da ce "Srba ostati koliko da stane pod jednu shljivu", pa mislish da ce homoseksualnost da dovede do toga (onih 10%)?
blackground:
Voleo bih da vidim rezultat eventualnog referenduma na temu legalizacije gej brakova i dozvole da budu roditelji.
Ja mogu da naslutim kakav bi bio rezultat, ali sta nam to govori???Raspitaj se kakav je bio rezultat kada su gradjane zemlje Srbije ispitivali da li bi primili krv od osobe sa invaliditetom. Vec sam spominjao to negde ovde.

Naravno da ne bih zelela da mi deca budu gay, ali se u svemu 100% slazem sa tobom. Dete kad se RODI ima homoseksualnih sklonosti zbog nedostatka muskih ili zenskih hromozoma (jedan deo hipotalamusa je manje razvijen kod homoseksualaca). Nije cesto ali se desava.
A i za transfuziju krvi, taj podatak znam, i zalosno je koliko nas narod ima predrasuda.
Ruzne stvari se uvek drugima desavaju :!:
Zablude :!: :?
 
Nego da ja dam svoje mišljenje po pitanju druženja sa pederima...

Druženje sa pederima ne bi trebalo da bude problem veći nego druženje sa bilo kim drugim. Ionako ne spavate sa svojim drugovima , pa ta činjenica gde on stavlja ili prima flautu , nema značaja za vaše druženje.

Naravno da druženje sa pederima i lezbosima ne znači da ih treba smatrati normalnim osobama već samo da ih treba smatrati normalnim osobama u svemu osim u seksu....

Gde je razlika , pa upravo u gajenju dece i legalizaciji parada i brakova...

Invalidi:
Tu ne vidim nikakvu razliku u odnosu na pedere i lezbose , osim što njihov seksualni život nije odredjen pripadnošću u ovu grupu invalida...

Ipak postoje neke stvari koje iako nisu dokazane izazivaju opreznost, recimo šećeraši mogu nastati i virusno , napadanjem virusa, i stoga neki od njih nisu baš naivni za druženje, ali tu su i mnogi drugi virusi koji su jako opasni (mononukleoza,hepatitis, herpesi, hlamidije....iako nisu virusi...) i postoje osobe koje su prenosnici iako nisu bolesni , ali nivo kulture nije toliki da to naznače onima sa kojima dodju u susret, malo zbog neznanja, malo zbog takvog pristupa...

Znači default stanje je zarazni ne pričaju, žrtve kad spoznaju onda je kasno , stoga se čuvaju i šibice da ne bi osetili vatru....

Zdravstveni sistem u Srbiji je takav da je Hlamidija izuzetno opasna boljka jer detekcija je nestandardna i neznanje i doktora i pacijenata veliko i stoga mnogo nelečenih upala oštećuje i kanale i jajovode...
 
Tuzni_patak:
Nego da ja dam svoje mišljenje po pitanju druženja sa pederima...

Druženje sa pederima ne bi trebalo da bude problem veći nego druženje sa bilo kim drugim. Ionako ne spavate sa svojim drugovima , pa ta činjenica gde on stavlja ili prima flautu , nema značaja za vaše druženje.

Naravno da druženje sa pederima i lezbosima ne znači da ih treba smatrati normalnim osobama već samo da ih treba smatrati normalnim osobama u svemu osim u seksu....

Gde je razlika , pa upravo u gajenju dece i legalizaciji parada i brakova...

A u cemu je problem sa gajenjem dece, brakovima i paradom ponosa?

1. Deca - prosaraj malo po okolini i vidi kako "normalni" roditelji zapustaju svoju decu. Onda vidi koliko dece odrasta po ustanovama umesto u porodicama.

2. Brak - postoje dva aspekta: ekonomski (pravo na nasledjivanje imovine i penzije; bez ovog su parovi de facto diksriminisani) i emocionalni (samo legalni rodjaci mogu da donose medicinske odluke ukoliko pojedinac nije u stanju, sto moze da bude sudbonosno u nekim situacijama, da ne pominjemo posete u bolnicama)

3. Gay Pride - ovo u stvari treba da ide na prvom mestu jer je nastao kao politicki protest protiv svakodnevne diskriminacije i stava da su homoseksualci manje vredne osobe. Cisto je stvar demokraticnosti ovog drustva i ove zemlje kako ce se odnositi prema Paradi Ponosa.

Konacno pitanja za tebe:

Sa koliko homoseksualnih osoba se ti druzis?

A da su ti prijatelji?

Da pretpostavim da su odgovori nula i nula?
 

Back
Top