GARDA CARA LAZARA

Jadno je da par takvih budala kaljaju ime Kneza Lazara! Jedinica sa takvim imenom bi trebala da bude izuzetno diskretna, disciplinovana i, na kraju, dobro naoružana. Broj nije toliko bitan koliko je bitan kvalitet.
Mada, vojksom se pitanje ne može rešiti. Oni bi mogli da posluže kao eventualna zaštita ugroženih Srba na Kosovu. Trebali su se pojaviti pre, kao paravojna organizacija kao pandam OVK. Ovako je sve to too little too late. Imaju samo dobro ime, koje ne zaslužuju kao što ni ja ne zaslužujem titulu svetskog prvaka u stonom tenisu, i ništa više
 
Kod:
http://www.nacional.hr/articles/view/34170/

NACIONAL: Budući da se slične postrojbe kao što su “Škorpioni“ ili “Žute ose“ vezuju za ratne zločine, što ako njihovi pripadnici postanu članovi vaše organizacije?
Hadži Andrej Milić: Oni koji su okrvavili ruke neće moći pristupiti. Duh cara Lazara to će prepoznati.

'Adzijo, bre! :D
 
Cuo sam da je ovaj Hadzija hronicni alkoholicar i jedino kad se napije postane "patriota".
"Jednom se jedan mis napio i kaze: - Gde je macka sad da joj se matere nayebem" :D :D :D

'Adziju neko jeste poturio da se u ocima javnosti tako predstavi srpski patriotizam.

Sto se tice alkoholizma, samo cu citirati jednog majora iz rata u Bosni...

,,Kad mi neko skoci u rov, *ebe se meni dal' je narkoman, ili alkoholicar ili ludak!"
 

Back
Top