Ganjate li zauzete

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
47.010
Sočna tema u najavi.😁

Jedan čova je ganjao zauzete i citiram: "Ako valja drugom, valjaće i meni"
Da li se još ko rukovodi ovom imaginacijom?
A ko će početi? 🤣
Не.
Не јер сам као морална него јер сувише волим свој некомпликован живот. А има и до сујете када је гањање у питању, да се не лажемо.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
47.010
daj dva razloga makar ... nemam maste da zamisljam sta si hteo da kazes
Па ако не жели обавезу то и јесте најбоље, још је више њој у интересу да крије него њему.
Мада знам неке парове који се једно другоме јављају 2 улице пре куће да слууучајно не затекну што не треба. Ако је добро њима, и мени је.

~sweet girl~

Aktivan član
Poruka
1.145
Nisam nikada dirala zauzete.
Tudji muskarac. No-go. Nekako je za mene automatski…ne znam ni kako bih to objasnila.
Recimo, decka moje drugarice ni ne gledam kao muskarca. Kao da je neko bespolno bice… :)
Kako ovo pročitah, sad i ja želim odgovoriti, jer smo slične. :-)

Dakle,
Ja nisam ni pogledala lika jer je zauzet, a to je bilo već tad dugogodišnje uzajamno dopadanje, samo spletom okolnosti ništa se nije desilo među nama i našao je curu kasnije.

I tada sam znala da mi se može dopadati sto puta, ali da se mimoilazimo glede tih stanovišta i da to nije to. Nezrelo je, uopšte dovoditi jednu djevojku, u situaciju da ona bude kriva što si raskinuo!!!
Kada ja vidjeh da bi on i da može da bira, i da me ne štedi što je već zauzet, što bi svakako džentlmen trebao čuvati ženu, pa neka se mi i dopadamo jedno drugome i još par godina - za mene je to: "Ne, hvala", bez kajanja.

I još je to bila preluda, uzajamna privlačnost.
Neko to ne bi to propustio, ali biće da se svi razlikujemo. Ja više cijenim zrelost, to mi je muževnije, a neko ses i to je sve za ljude :-)

SilverStar

Domaćin
Poruka
3.046

Dakle,
Ja nisam ni pogledala lika jer je zauzet, a to je bilo već tad dugogodišnje uzajamno dopadanje, samo spletom okolnosti ništa se nije desilo među nama i našao je curu kasnije.

I tada sam znala da mi se može dopadati sto puta, ali da se mimoilazimo glede tih stanovišta i da to nije to. Nezrelo je, uopšte dovoditi jednu djevojku, u situaciju da ona bude kriva što si raskinuo!!!
Kada ja vidjeh da bi on i da može da bira, i da me ne štedi što je već zauzet, što bi svakako džentlmen trebao čuvati ženu, pa neka se mi i dopadamo jedno drugome i još par godina - za mene je to: "Ne, hvala", bez kajanja.

Neko to ne bi to propustio, ali biće da se svi razlikujemo. Ja više cijenim zrelost, to mi je muževnije, a neko ses i to je sve za ljude :-)
Super si...;)

a bre Milun

Elita
Poruka
23.652

Dakle,

istinske dame su uvek zauzete i ako na to obracamo paznju, ne bismo nikada imali onu zenu koju zelimo.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
47.010

Dakle,

Исто.
Мислим да многи људи нису ни свесни колико је верност секси. Сигурност у свој избор и задовољавање њим.
Оно када имаш широко поље пред собом, сијасет могућности, а ти знаш шта хоћеш и нећеш ништа ван тога.
Само таквог мушкарца могу да поштујем. Заузет који се нуди не би ни имао прилику јер не бих осећала поштовање. Ако си у вези а шацујеш около, ниси задовољан званичном. Ако остајеш у односу којим ниси задовољан за мене си кукавица и не можеш ме узбудити.
Poruka je automatski spojena:

Али не мислим да је превара најгора издаја, само то није за мене.

~sweet girl~

Aktivan član
Poruka
1.145
Оно када имаш широко поље пред собом, сијасет могућности, а ти знаш шта хоћеш и нећеш ништа ван тога.
Само таквог мушкарца могу да поштујем. Заузет који се нуди не би ни имао прилику јер не бих осећала поштовање. Ако си у вези а шацујеш около, ниси задовољан званичном. Ако остајеш у односу којим ниси задовољан за мене си кукавица и не можеш ме узбудити.
Poruka je automatski spojena:

Али не мислим да је превара најгора издаја, само то није за мене.
I ja isto tako mislim za poštovanje i za prevaru, razumijem drugare kada mi se povjere za tako nešto (našli su bolje, misle da jesu itd.), i nikada ne bih osudila nikoga. Ali to baš nikako nije za mene.
ja furam ovako: "to je to, ti si taj, idemo o svemu živome pričati i nalaziti kompromise"

Исто.
Мислим да многи људи нису ни свесни колико је верност секси. Сигурност у свој избор и задовољавање њим.
Ne zamjeri, aliii morala sam i boldovati izraz 'zadovoljavanje njim' jer je dvosmisleno na jedan zadovoljavajući način :zper:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.