Ganjate li zauzete

Darth Vader

Elita
Poruka
21.340
Sočna tema u najavi.😁

Jedan čova je ganjao zauzete i citiram: "Ako valja drugom, valjaće i meni"
Da li se još ko rukovodi ovom imaginacijom?
A ko će početi? 🤣
Ne.Nikada.
Iz prostog razloga što znam kako ja reagujem na tako nešto i ne želim da mi se nešto slično desi.Veruj mi.Nije vredno.
A kako reagujem nije za javnost i ružno je za gledanje.
I nije to nikako ljubomora nego ja to vidim kao nepoštovanje mene i onda to dobije jednu jako opasnu dimenziju.

yioim

Buduća legenda
Poruka
36.589

a to ... pa lose si srocila "cova" ... bolje da si napisala momak a to je u mojoj gleavi od 15-25 god

Momci da jure zauzete sve koje znam su bili teski kompleksasi.
Izazovu rakciju , citaj prave intrige, i onda kada je devojka/zena izjada sta joj sve smeta u vezi
ovaj naravno sve kontra i ispadne super lik.

U stvari je jajara i nema hrabrosti da krene iz pocetka da muva slobodnu devojku/zenu jer zna da je kompleksas i
svestan svojih mana koje itekako dobro krije.

Nikad tudje nisam dirao a jedno vreme sam izbegavao i nasamo da pricam sa ribama za koje sam znao da
imaju tipove...

pile - cova - nidje veze :lol:

Mr No

Buduća legenda
Poruka
46.730
a to ... pa lose si srocila "cova" ... bolje da si napisala momak a to je u mojoj gleavi od 15-25 god

Izazovu rakciju , citaj prave intrige, i onda kada je devojka/zena izjada sta joj sve smeta u vezi

U stvari je jajara i nema hrabrosti da krene iz pocetka da muva slobodnu devojku/zenu jer zna da je kompleksas i

Nikad tudje nisam dirao a jedno vreme sam izbegavao i nasamo da pricam sa ribama za koje sam znao da
imaju tipove...

Oooo, neko se naspavao i razbistrio. 😁

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711

imaju tipove...

Znaš kako, nije to samo kompleksaš ili šta god, nekome samo treba lagan seks sa nekim za koga zna da ga smarati neće, a one ne mogu i da hoće jer njima ne ide u korist to da rade baš. Tako da nekako win-win situacija.

yioim

Buduća legenda
Poruka
36.589
Znaš kako, nije to samo kompleksaš ili šta god, nekome samo treba lagan seks sa nekim za koga zna da ga smarati neće, a one ne mogu i da hoće jer njima ne ide u korist to da rade baš. Tako da nekako win-win situacija.

Ali slozices se sa mnom da nije u redu ni dzentlmenski "otimati' neciju devojku. Ok ako njima ne ide pa se ona necka da ga ostavi ali
ni to nije fer. Uleces u klizeci i nosis breme da si "kriv" za raskid
Raskini ko covek i nadji nekoga ko ti vise odgovara. A da, za to treba hrabrosti :D

Poslednja izmena:

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
89.904
Ako je cura zauzeta onda je 90 % bezuspešno. Ako odbije ne treba je stvarno smarati vise. Moze samo da se izazove kontra efekat i da joj se zgadite.
Tačno.
Poruka je automatski spojena:

Ali zato imam torbu, pa ponesem sve što mi je potrebno sa sobom...
Ti si jedini muški kengur sa torbom..Unikat.

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
89.904

Bravo @yioim

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Ali slozices se sa mnom da nije u redu ni dzentlmenski "otimati' neciju devojku. Ok ako njima ne ide pa se ona necka da ga ostavi ali
i to nije fer.
Raskini ko covek i nadji nekoga ko ti vise odgovara. A da, za to treba hrabrosti :D

Nema tu otimanja, nisi ti tu ništa ni kupio, niti kaparisao. Zapravo to je problem te devojke ili dečka, ako te neko otme onda i nisi bio skup, možda ni vredan, da se ne lažemo. Tu je zapravo dobro ako ti neko otme šta god, onda bar znaš da si se spasio.

Kao što i za ovo nema tu hrabrosti, to te ili potrefi ili ne. Mislim da je romantizovana priča o tome kao nađi ti, brale... Desi ti se ili ne, koliko tačno znaš ljudi koji su išli tom logikom idem na jednu osobu i to mi je život? Pa i za srednju školu na upisu ti napišeš prvu želju, a onda i drugu, treću, četvrtu...

Hoću reći, onaj ko je zatvoren za otimanje niko mu ga nije oteo nikad, a ko je oteo taj i nije bio tvoj. Dobro je maca rekao jednom kad je muvao devojku neku, kao sve se on udvara, ona ga sluša i kao super ti je sve to, sjajan si ti, laf, šmeker, ovo i ono, ali kao imam ja jednog takvog kod kuće i pedala bato, znači nije na osvajaču, na plenu je, bar dok ovaj svet ne poludi i ne legalizuje silovanje, to se nadam se neće desiti nikad.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.