Quantcast

gangsteri...

oni?

• ne... jer njima ne sme da se brcka po mobilnom telefonu...

glasova: 0 0,0%

• Ukupno glasova
    8
  • Anketa je zatvorena .

divIja u srcu

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.447
Ne verujem da je covek koji nosi ljubav u sebi spreman na bilo kakvo svesno nanosenje zla drugima. Danas sam bas gledala film o ruskoj mafiji u Londonu, tesko da je tu iko normalan, a da ne pricamo o drugim stvarima...

HELENA33

Buduća legenda
Poruka
27.005
Ne verujem da je covek koji nosi ljubav u sebi spreman na bilo kakvo svesno nanosenje zla drugima. Danas sam bas gledala film o ruskoj mafiji u Londonu, tesko da je tu iko normalan, a da ne pricamo o drugim stvarima...
hm... diskutabilno je to... i ljudi koji se ne bave prljavim poslovima nanose zlo drugima... postoji nebrojeno mnogo nachina da se nekom nanese zlo a da nije kriminal u pitanju... zatim, postoje oni koje je zivot "naterao" da se bave kriminalom i koji nisu uzivali u tom poslu ali je on bio jedini moguci izbor odnosno nachin opstanka... ali, ono shto hocu da kazem jeste da su i oni ljudi, od krvi i mesa, suroviji od vecine drugih svakako, ali, da li to znachi da ne mogu da vole? ne bih rekla...

Mali čičak

Legenda
Poruka
68.191
Mislim da nisi u pravu... ja volim... nosim ljubav u sebi...npr. volim svoju mamu... i kad bi mi neko rekao da treba tebe da ubijem zbog nje, to bi uradila... jer tebe ne volim...:lol:

Pingvin Mića

Domaćin
Poruka
4.296
Ne sekiraj se, kad ovi iz prve grupe budu i najmanje zgresili, automatski prelaze u ovu drugu grupu. :lol:
..jao sad sam se zbunila..nego reci ti meni..u koju ja sad grupu spadam u drugu ili prvu..a ti?..potrebne su mi te informacije da bih mogla da stvorim iole normalnu sliku o novonastaloj situaciji;)
volim da volim..a volim i da mrzim...u stvari, ne da mrzim nego da ignorisem..*****m.. :lol: