Quantcast

Gaming racunar do otprilike 1700 Eura/200,000 RSD

Poruka
2.962
Koje to bacanje para na ovu skupocu …jedan lik pre par godina otvorio za igrice i ulozio 30000 evra ,eno lokal mu sad zvrji prazan .
tolke pare ulaze samo onaj ko ima puno vise. a ako das sve pare koje imas na nesto sto je nesigurno,e onda si budala. sa biznisom se ide polako. vrlo polako,prvo vidis da li nesto funkcionise ili ne. i dobra reklama,da je vidljiva.

Poruka
4.486
Veći FPS, al ne bi ja nikad stavio kartu koja troši kao kalorifer ČP
i upravo dolazimo do paradoksa-za CEGA je "dovoljna" da "pogura" ta siroota 2060, i to ni manje ni vise nego 5 godina..? Starije igre, u FHD? na 60 FPS? Ako i toliko? SAD. A za 3-5 godina...? Budimo bre realni-ja sam uzeo 1060 i to sa 3 gb jer NISAM okoreli gamer-ne igram NIJEDNU najnoviju pa cak ni noviju igru. I to u 1080/FHD. Kad dodje 2K monitor-ako bude para jurice se nesto 1070Ti/2070/3060/70. Jer mi nije poenta uopste da mi monitor ima 165 Hz a igram na 60 FPS. Da ima 2K rez a igram na 1080. Itd itd. jednostavno- NEMA SMISLA!

bmaxa

Elita
Poruka
17.101
i upravo dolazimo do paradoksa-za CEGA je "dovoljna" da "pogura" ta siroota 2060, i to ni manje ni vise nego 5 godina..? Starije igre, u FHD? na 60 FPS? Ako i toliko? SAD. A za 3-5 godina...? Budimo bre realni-ja sam uzeo 1060 i to sa 3 gb jer NISAM okoreli gamer-ne igram NIJEDNU najnoviju pa cak ni noviju igru. I to u 1080/FHD. Kad dodje 2K monitor-ako bude para jurice se nesto 1070Ti/2070/3060/70. Jer mi nije poenta uopste da mi monitor ima 165 Hz a igram na 60 FPS. Da ima 2K rez a igram na 1080. Itd itd. jednostavno- NEMA SMISLA!
greje se to mnogo. Evo moja rx580 tek ove godine štuca sa naslovima u 2021. Dobro oko 4 godine. Ako mi fikne uzeću 2060, tj ako baš bude mnogo
smaralo.

Poruka
4.486
greje se to mnogo. Evo moja rx580 tek ove godine štuca sa naslovima u 2021. Dobro oko 4 godine. Ako mi fikne uzeću 2060, tj ako baš bude mnogo
smaralo.Vidi...Ja ovo pisem delom iz razloga sto unapred razmisljam...Igram-ali ne puno. uskoro-sledece godine najkasnije-ne gine mi 2 K monitor...i STA onda uzeti za gaming? Sa 2060 sam u NAJBOLJEM slucaju miran 5 godina-ja mislim ni toliko. Prvo je dilema da li uzimati uopste monitor iznad 60 Hz? Drugo-mislio sam da sacekam pa da pazarim KONZOLU za gaming. I onda za 3, 4, 5 godina-Apple za foto-editing-i lepo 2 razdvojene masine svaka za ssvoju namenu-konzolu za gaming a Apple za ozbiljne stvari.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.