Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Galerija II Svetski rat

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nacionalista

Zainteresovan član
Poruka
345
fudbalborac20cacak2020nemacki2.jpg

Август 1941,Немачки гарнизон је одиграо фудбалску утакмицу са Борцем из Чачка

Wieczeslaw

Zainteresovan član
Poruka
173
Kom svetu? Za njega svet pocinje i zavrsava se na liniji Karlovac-Karlobag-Virovitica......

Neka on pise na srBskom a ja cu na srpskom....onom narodnom i jedinom pravilnom....

Uzgred, nisam znao da jednacenje suglasnika po zvucnosti moze biti ovolika misterija!

Nacionalista

Zainteresovan član
Poruka
345
Ма имам их већ дуже време имам преко 300 четничких,пар Добровољачких,имам слике злочина нас Србима имам 15-так нацистичких слика имам доста грбова и тако,јел те интересује нешто посебно?

Wieczeslaw

Zainteresovan član
Poruka
173
A mi satro ne umemo da iskljucimo ucitavanje slika u Operi i Exploreru pa ce da nam napakoste!!!

WOW !!!! Briljantan plan, nema sta!

P.S.
Uzgred da dodam jos nesto na drinjacin komentar.....vidis kada se neko doziva, nas veliki jezikoslovce drinjaco, koristi se padez VOKATIV (ili doslovno prevedeno - dozivnik) pa Nacionalista (nominativ) prelazi u NacionalistO (vokativ)..... eto samo toliko.... Dzaba tebi cirilica kad' si nepismen.......knjigu u sake!

Nacionalista

Zainteresovan član
Poruka
345
Када сам био на Равној Гори и свратили смо до Чичине пећине а онда кренули смо пречицом ка цркви и тако идемо ми и у сред шуме наиђемо на споменик.....
im0002304md.jpg

Nacionalista

Zainteresovan član
Poruka
345
djujicususretsaveznicimaitalij.jpg

Војвода Момчило Ђујић командант ДЧД и пуковник Коста Мушицки командант СДК хитају ка Савеѕницима,коначно су дочекали тај сусрет а ,,верни,, Савезници су после тог сусрета разоружали целу Динарску дивизију и сместили је у логор ,,Еболи,, током пролећа 1945 око 26 000 четника који су успели да се домогну Аустрије и Италије Енглези су у вагонима вратили у Југославију,у комунистичку кланицу......болно,тужно,нечасно....шта рећи о тој злочиначкој творевини која је сва у рукама масона и међународног Јеврејства,шта рећи о творевини која се назива Велика Британија.

Oximoron

Gost
Poruka
11.725
Wieczeslaw:
Kom svetu? Za njega svet pocinje i zavrsava se na liniji Karlovac-Karlobag-Virovitica......

Neka on pise na srBskom a ja cu na srpskom....onom narodnom i jedinom pravilnom....

Uzgred, nisam znao da jednacenje suglasnika po zvucnosti moze biti ovolika misterija!
Kod bl-a i njega NISHTA vishe ne mozhe da me zachudi :D
Najvishe mi smeta shto si ti sad ispao neki anti-patriota,zajedno samnom a oni ne znaju pravila gramatike koja se uche od 4og razreda pa na dalje :D
Isqlirajmo budale,vidish da su doshli da bi uchili druge ono shto ni oni sami ne znaju :D

Wieczeslaw

Zainteresovan član
Poruka
173
Oximoron:
Kod bl-a i njega NISHTA vishe ne mozhe da me zachudi :D
Najvishe mi smeta shto si ti sad ispao neki anti-patriota,zajedno samnom a oni ne znaju pravila gramatike koja se uche od 4og razreda pa na dalje :D
Isqlirajmo budale,vidish da su doshli da bi uchili druge ono shto ni oni sami ne znaju :D

Lepo receno......
Ako mene pitas oni su najvece antipatriote, zbog njih danas zivimo ovako kako zivimo!

Poruka
22.425
Nacionalista:
Ма имам их већ дуже време имам преко 300 четничких,пар Добровољачких,имам слике злочина нас Србима имам 15-так нацистичких слика имам доста грбова и тако,јел те интересује нешто посебно?
Убаци какав ГРБ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.