Galaxy A50 i reset na fabričke postavke?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.332
Mislim da prodam svoj stari oštećeni mobitel pa sam napravio reset na fabričke postavke. Međutim, sada mi nakon uključenja traži MOJ PIN ili google račun??? A ja hoću da ga potpuno očistim od bilo kave veze sa mnom i mojim podacima za budućeg korisnika sa njegovom SIM karticom! Kako da to napravim???Moju SIM karticu sam izvadio.
20240611_045424.jpg

Mislim da prodam svoj stari oštećeni mobitel pa sam napravio reset na fabričke postavke. Međutim, sada mi nakon uključenja traži MOJ PIN ili google račun??? A ja hoću da ga potpuno očistim od bilo kave veze sa mnom i mojim podacima za budućeg korisnika sa njegovom SIM karticom! Kako da to napravim???Moju SIM karticu sam izvadio.
Pogledajte prilog 1562222

Ako mobilni traži PIN ili Google nalog nakon resetovanja, to znači da je uključen zaštitni mehanizam (Factory Reset Protection" (FRP)).

1. Unesi svoj Google račun i PIN
  2. Ukloni Google račun:
    • Podešavanja (Settings)
    • Korisnici i nalozi (Users & accounts)
    • Pronađi svoj Google nalog
    • Ukloni nalog (Remove account)
  3. Nakon što izbrišeš Google nalog, ponovo odradi resetovanje na fabrička podešavanja:
    • Podešavanja (Settings)
    • Sistem (System)
    • Napredno (Advanced)
    • Opcije za reset (Reset options)
    • Obriši sve podatke (fabričko resetovanje) (Erase all data (factory reset))
    • Potvrdi izbor
To je to ! :)

Nakon toga, mobilni će biti potpuno očišćen od podataka i spreman za novog korisnika. Više se neće tražiti Google nalog ili PIN

Ako ti još nešto treba, slobodno pitaj ...

Ako mobilni traži PIN ili Google nalog nakon resetovanja, to znači da je uključen zaštitni mehanizam (Factory Reset Protection" (FRP)).

1. Unesi svoj Google račun i PIN
  2. Ukloni Google račun:
    • Podešavanja (Settings)
    • Korisnici i nalozi (Users & accounts)
    • Pronađi svoj Google nalog
    • Ukloni nalog (Remove account)
  3. Nakon što izbrišeš Google nalog, ponovo odradi resetovanje na fabrička podešavanja:
    • Podešavanja (Settings)
    • Sistem (System)
    • Napredno (Advanced)
    • Opcije za reset (Reset options)
    • Obriši sve podatke (fabričko resetovanje) (Erase all data (factory reset))
    • Potvrdi izbor
To je to ! :)

Nakon toga, mobilni će biti potpuno očišćen od podataka i spreman za novog korisnika. Više se neće tražiti Google nalog ili PIN

Ako ti još nešto treba, slobodno pitaj ...
Krasno! Vidim na internetu da su se neki kupci polovnih mobitela debelo zeznuli! Znači, kada kupujem polovni model mobitela, trebam da tražim da mi PRE primopredaje obavi fabrički reset!?

Back